Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szóljak a nőnek, h. a pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak a nőnek, h. a pasija velem készül őt megcsalni?

Figyelt kérdés

faramuci helyzet: pasi párkapcsolatban évek óta (nem házasság, nincs gyerek), de közben nekem küldi a jeleket, h. lehetne több is (egyedülálló vagyok), a nője nagyon szereti őt... női szolidaritásból jelezzem, h. kifelé kacsingat a pasi, vagy fogadjam el a közeledését?

egyrészt bejön nekem, másrészt hányok attól, hogy így viselkedik.



2016. júl. 24. 04:44
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Részemről is saját példát írtam, és bár ezt nem írtam le elsőre, de nálam hepiend lett a vége - csak éppen ez nem tartozik ahhoz, amit leírtam neked.

Viszont ettől függetlenül (vagy pontosan ezért) tisztában vagyok vele, hogy mennyi szenvedéssel jár a dolog. Sajnálom, ha a tanácsokból te csak a megmondóembert meg az ítélkezést hallod ki, egyetértek az előzővel - úgy tűnik, te már rég eldöntötted mit akarsz. Pedig kaptál nem egy jó tanácsot.

Nincs ezzel semmi gond, de akkor valóban állj ki a döntésed mellett, és ezt határozottan kommunikáld le a pasi felé is, mert így mindkettőtök életét elcs.szheted igen hosszú időre.

Sok sikert!

2016. júl. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:

köszi

úgy fogalmaztam, hogy köszönöm azoknak, akik normálisan válaszoltak, ha visszaolvasod az összes választ, azért sokan kóstolgattak és csesztettek is.

amúgy nem, nem sikerült még döntést hoznom, de valszeg az lesz, h. hagyom a francba, kértem tőle 3 hónapot, amíg egyáltalán nem beszélünk, ez majd eldöntgi, h. hiányzunk-e egymásnak, ő eldönti-e mit akar, vagy megkopik a dolog.

2016. júl. 28. 06:45
 43/44 Bence_ ***** válasza:
Ez a három hónap komoly lépés.
2016. júl. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:

köszi, Bence!

de ne tudd meg, hogy hiányzik, mindennap eszembe jut, de tartom még magam...

2016. júl. 28. 07:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!