Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szóljak a nőnek, h. a pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak a nőnek, h. a pasija velem készül őt megcsalni?

Figyelt kérdés

faramuci helyzet: pasi párkapcsolatban évek óta (nem házasság, nincs gyerek), de közben nekem küldi a jeleket, h. lehetne több is (egyedülálló vagyok), a nője nagyon szereti őt... női szolidaritásból jelezzem, h. kifelé kacsingat a pasi, vagy fogadjam el a közeledését?

egyrészt bejön nekem, másrészt hányok attól, hogy így viselkedik.



2016. júl. 24. 04:44
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
76%

Velem is hasonló volt. Sokáig közeledett hozzám a pasi. Tudtam hogy barátnője van,természetesen nem mentem bele. Folyton nyomta utána hogy sokat veszekednek, rossz a kapcsolatuk, a szex sem jó már és szakítani is akar vele. Ez volt februárban. Aztán bekamuzta nekem hogy nyitott kapcsolatban lettek és tud rólam a barátnője. Néhányszor lefeküdtünk. Szerinted szakítottak azóta? Dehogyis.. kb egy szerető voltam, beleszerettem, vártam hogy szakítsanak de ugye semmi. Az vetett véget az egésznek hogy azt hittük terhes vagyok és hirtelen eltűnt.

Kérdező! Ne menj bele ilyenbe mert soha az életbe nem fogj elhagyni a barátnőjét!! Max azt élvezné hogy felváltva 2 csajt d*ghat. Elhiszem hogy kezdesz beleszeretni de ennek jó vége nem lesz sajnos.

L

2016. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
55%

Egyet ertek az elozo hozzaszolokkal. Szerintem is csak leakar fektetni. Az egyik exemnek meg a legtobb haveromnak is ez volt a csalija tini korunkban. Egyszer en is bedoltem egynek.

Masreszrol ha valoban igazat mond, akkor is sokat elarul a jellemerol, hogy teged fuzoget de baratnoje van. Ha esetleg jol is sulne el a dolog, amig egyutt vagytok, mindig azon ragodnal, hogy veled mikor fogja ugyan ezt eljatszani. Szerintem hagyd a fenebe.

2016. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
54%
Van még olyan naiv ember, aki bedől ezeknek a dumáknak? A mai világban, ahol csak úgy áramlik az információ mindenhonnan és betéve kellene ismerni az ilyen sablonszövegeket? Engem egyszer akart felszedni egy ismerős hapi így, csak megvontam rá a vállamat. (Mondjuk én is kapcsolatban voltam.) Istenem, azt a meglepett pofát amit vágott... :'D Szánalmas volt. Annyit kérdezett, hogy "Ennyi?" kb. ilyen fejjel: :-O Mondom ennyi. :-D Hiába volt jóképű, az ilyen annyira férfiatlan, gyáva, unintelligens megmozdulás, hogy undorító, pfájj... Értelmes nő szóba sem áll az ilyenekkel.
2016. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
57%

Az én volt csajomnak is ezt mondta, akivel félre lépett, aztán miután leléptem, már neki se kellett, és a volt csajom kapart ezerrel.

De tegyük fel igazad van.

Akkor mi van, ha majd veled is eljátsza ezt? És egy másik nőnek csapja majd a szelet.

2016. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
61%

Jelen szituban több választásod van.


1. Bevállalod, hogy te leszel a szemét, aki miatt szétmennek a jelenlegi csajjal. Ez esetben kereken közölnöd kell(!) vele, hogy oké, kölcsönös a vonzalom, de még egy pajzánabb pillantásról se álmodjon addig, amíg foglalt. Utána meg kiderül, lesz-e valami több.

Igen, ez rohadt nehéz, mert ha közlöd, hogy bejön neked, teperni fog. Annak ellenére, hogy ebben az esetben minden elved ellenére bevállalod a harmadik szerepét, ehhez is kell egyenes gerinc, hogy semmit ne engedj addig, amíg nem felel meg a feltételeidnek.


2. Játszod a mimózát, jajjtenemakarszsemmit, sajnálod magad és sajnálod őt is, hogy ilyen rossz a helyzet. A pasi nem fog érteni a szomorkás pillantásokból, hülyít még egy darabig, aztán feladja, marad a barátnőjével, te meg hoppon maradsz. Esetleg talál mást helyetted, aki bevállalósabb. (És ezzel nem azt mondom, hogy csak a lyukat keresi, de ha menekülni akar a jelenlegi kapcsolatából, igen könnyen lehet "szerelmes" valaki olyanba, aki bátrabban kiáll érte.)


3. Szintén mimózaszitu, de félsz attól, hogy ejteni fog, így előbb-utóbb engedsz neki. Még mindig abban reménykedsz, hogy összejöttök rendesen is, de mivel ezt nem kommunikálod le a pasi felé, ezért te maradsz a tartalék csaj: szeretni is lehet, nem csak dugni (vagy akár a szexet ki is hagyhatod, maradva az érzelmi megcsalásnál, megadod neki, ami otthon hiányzik). Viszont mivel nem vagy elég határozott, ebből a szerepből nem tudsz kitörni.


Voltam hasonló szituban. Én is azt játszottam, mint te, nagyra akartam lenni az erkölcseimmel, foglalt pasitól ugye nem akarok semmit... Ezzel persze folyamatosan ellentétes jeleket kapott tőlem (egyértelmű volt, hogy belezúgtam, de minden közeledését elutasítottam). Az én esetemben végül elmenekült a pasi, félve attól, hogy mi lehet a dolog vége, mert ugye szeretett volna, de hát az is para volt, hogy otthagyja a nem működő kapcsolatot. Aztán persze hetek alatt feltűnt egy másik csaj a képben, aki igen határozottan kikezdett vele - a kedvéért szakított a nem működővel, és még engem is messzire került szégyenében, tudva, hogy miattam ezt nem tette meg.

(Az már mellékes, hogy utána nem működött az új csajjal sem a dolog, de ez már nem a tanmese része.)

Te légy okosabb. Ne hagyd magad. Mindegy, hogy mit döntesz, akarod vagy sem, de állj ki a döntés mellett, bármi is az, és ne hagyd, hogy megingasson.

2016. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha becsületes volna akkor nem fűzne tégyed amig foglalt. A legjobb barátnőm sajnos rosszul járt pedig egyik legintelligensebb ember akit ismerek és mégis.. A szerelem vak. Ő úgy jött össze az akkori pasijával, hogy az panaszkodott neki, lelki szemetesládának használta. Volt neki akkor is barátnője persze, akivel szét is mentek hamarosan. Aztán a barátnőmmel összejött, de nemsokára vele is szakitott. Aztán összejött egy állitólag depressziós lánnyal. Közben hamarosan újra elkezdte visszaédesgetni a barátnőmet, reményt adott neki hogy újra együtt lesznek csak egy baj volt: a barátnőjével nem szakitott (nem "mert" szakitani) mondván, hogy nem mer mert öngyilkos hajlamú.. Jah és közben minden barátnőjét lehúzta pénzzel. Legyél óvatos, egy okos nő is lehet naiv ha szerelemről van szó.
2016. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező! Én viszont megértem a kérdésed, én voltam ilyen helyzetben, vagy is pontosan a Te helyzetedben, és egy 5 éves kapcsolat lett belőle. A többi válaszolónak üzenem, hogy attól, hogy nekik soha az életben nem jött össze (vagy titeket csak megdugtak anno), azért még nem mindig csalódás ám a vége:) Csak sok itt a csalódott ember, ezért a nagy általánosítás (persze van olyan helyzet is, amikor a pasi tényleg csak dugni akar, de nem törvényszerű).

Kérdező:

: a pasinak mondd meg, hogy: oké, akkor szakíts a csajjal, ha tényleg ezt akarod, adj neki rá egy türelmi időt. És ennyi.

2016. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
54%
Ja, olyan is van kedves előző, kb. 1% - ban. Én boldog házasságban élek, sosem csaltuk egymást és buta liba sem voltam (képzeld, vannak akiket taszítanak a kapcsolatban élők, nálam a vonzalom kb. lehetetlen is lenne, mert a szabadság a szememben ahhoz szorosan hozzátartozik), mégis ugyanazt gondolom amit a legtöbb válaszadó. Egy gerinces ember nem megy félre, otthagyja a sz art. A párjával szemben is gyáva dolog csak akkor kilépni, amikor tuti az utánpótlás. Otthon meg addig teszi a szépet, legtöbbször a másiknak időt sem adva a próbálkozásra vagy az elfogadásra.
2016. júl. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

köszi a normális hozzászólóknak, különösen az utolsó előttinek.

a többieknek meg üzenem: sz*rt sem tudtok a szerelem természetéről, ha azt gondoljátok, hogy aszerint szabályozható, kibe szeretünk bele, hogy az illető foglalt-e vagy sem.

higgyétek el, sem én, sem ő nem úgy ismerkedtünk meg, h. bármit akarnánk egymástól, egy projekt kapcsán találkoztunk... hogy mégis megérintődtünk, és hogy ilyen hülye helyzetbe kerültünk, az számunkra is nagy rácsodálkozás és meglepetés volt.

kár ítélkezni, ti is kerülhettek hasonló helyzetbe, amíg nem éltétek át, felesleges és hamis osztani az észt és játszani az erkölcsi megmondóembert.

a gerincünk attól még egyenes, eddig semmi nem történt!!

2016. júl. 27. 15:21
 40/44 anonim ***** válasza:

Kérdező! Én pl.átéltem mert leírtam a saját példám neked.

De látszik eldöntötted mit akarsz. Akkor cselekedj belátásod szerint. Mindannyian segíteni akartunk csak :)

2016. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!