Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 40 éves vagyok, megcsalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves vagyok, megcsalom a férjem, mi lenne a helyes meg oldás?

Figyelt kérdés

Na :D Mielött megkapnám, hogy egy ocska k vagyok amiért csalom a férjem csak szólok nem minden úgy van ahogy elsőre látszik. A férjemmel állandóan veszekedünk, nincs nap, hogy ne veszekednénk. A szexuális életünk sem működik, ő már nem kívánja a szexet. Én még igen. Van egy kislányom, 16 éves.. Nem szeretnék elválni legalább amíg a lányom nem lesz 18, ez a jövöjére is mehet. A szeretőmnek szintén családja van, de ő bármikor elhagyná őket. Nekem igazából csak kalandra van szükségem, szex, csókok, stb.. Tudom, hogy nem helyes, de én még élni akarok.

A férjem 48 a szeretőm 42 éves. Ez a viszony nyár óta tart. Heti 3* találkozunk, a férjem sokat nincs itthon, ha nem dolgozik akkor a haverokkal sörözik, meccset néz.. Mit gondoltok erről?


2017. márc. 19. 08:47
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Gyerkek ez nagyon durva. Sok 40éves ember egy 12éves érzelmi intelligenciájával, eszével rendelkezik. Megcsinálják a rengeteg bar.mságot, sok mást, utána megkérdezik és megkérdőjelezik a volt feleségemmel levő teljesen jó kapcsolatot és néznek miért ilyen kiegyensúlyozott, boldog a gyerekem.

Nem tudom mit várnak az emberek...

Nem tudom miért nem lehet felvállalni az érzéseket, tetteket és békében elválni. Takarózik itt mindenki mindennel, de a legfontosabb kérdést nem teszik fel maguknak.

Még pedig azt hogy: "helyesen cselekszem?"

2017. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Inkább idi@ta módon agy@@tlanul mással kefélsz minthogy tisztességesen megbeszélnéd a pároddal a gondokat... hogy helyre hozzátok..... csak annyit tudok mondani hogy gratulálok a felfogásodhoz ilyen egy igazi tisztességes ,okos 40 éves.....

A lányod már nem pisis...nagyobb sebet hagysz benne ha megtudja mással k@rogatsz minthogy elhagynád az apját

2017. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!