Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 40 éves vagyok, megcsalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves vagyok, megcsalom a férjem, mi lenne a helyes meg oldás?

Figyelt kérdés

Na :D Mielött megkapnám, hogy egy ocska k vagyok amiért csalom a férjem csak szólok nem minden úgy van ahogy elsőre látszik. A férjemmel állandóan veszekedünk, nincs nap, hogy ne veszekednénk. A szexuális életünk sem működik, ő már nem kívánja a szexet. Én még igen. Van egy kislányom, 16 éves.. Nem szeretnék elválni legalább amíg a lányom nem lesz 18, ez a jövöjére is mehet. A szeretőmnek szintén családja van, de ő bármikor elhagyná őket. Nekem igazából csak kalandra van szükségem, szex, csókok, stb.. Tudom, hogy nem helyes, de én még élni akarok.

A férjem 48 a szeretőm 42 éves. Ez a viszony nyár óta tart. Heti 3* találkozunk, a férjem sokat nincs itthon, ha nem dolgozik akkor a haverokkal sörözik, meccset néz.. Mit gondoltok erről?


2017. márc. 19. 08:47
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
61%
Hogy elhallgatott a kérdező :D
2017. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
46%
jó szórakozást!
2017. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Ne a gyerekkel takarózz, szerinted nem látja hogy egy nagy rakás fostenger a kapcsolatod a férjeddel?


Gyáva vagy lépni, ezek szerint jó így neked, akkor meg mit sírsz?


Ez tipikusan az a helyzet, hogy "nem fáj még eléggé, ezért nem változtatok".

2017. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
En nem a gyerekemmel takarozok, ő nem tud ebből semmit mert kollégiumban van. Egyébként azért várnék 18 éves koráig mert akkor már az apja nem sajátithatja a magáénak. Egyébként, ház autó minden közös, pereskedni, meg mindenhez kinek van kedve ha én csak kalandozok a szeretőmmel? Lehet elítéltek, de ez az egyetlen normális megoldás ha nem akarok válni, de élni akarok.
2017. márc. 19. 14:13
 25/42 anonim válasza:
32%
Undorító amit ön művel. 17 éves fiatal felnőtt gondolkozású lány vagyok akinek az apja művelte ezt. Apám el is hagyott minket. Tönkre téve a családunkat. Ha valaki ilyet követ el, legyen benne tartás és közölje a partnerével a kapcsolati problémákat és hogy félrelépett. Ha megcsalta a férjét akkor csak azt tudom mondani, hogy Ön nem szereti már. De ezzel az egész családját tönkre teszi. A lányát is hátbaszúrja ezzel. Nem csak a férjét. Jobb lenne leülni a férjével és megbeszélni de ez nem csak undorító de gerinctelen dolog is.
2017. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
60%
Kedves 25-ös! A saját nyomorát (főleg az apjáét) ne szórja már itt szanaszét. Azért, mert az apja nem tudta kezelni a helyzetet mást megszólni ilyesmiért rendkívül patkány dolog. Hagyjon fel az ilyen jellegű bírálatokkal!
2017. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
28%
Szégyen, hogy 40 éves létedre ilyeneket csinálsz. Persze, ez a legkönnyebb megoldás, félredu.gni. Szánalmas gerinctelen alak vagy, az ilyen embert nem tartom nőnek. És még önző is vagy, csak magadra gondolsz. Itt egyedül a gyereket sajnálom, hogy ilyen felelőtlen anyja van.
2017. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Az anyagiak a gond az egyenességhez?

El kell adni mindent "jó ötlet" címén, mert öreg-régi, aztán elválni hirtelen és nincs mit pereskedni:DD

Az meg rajtad áll, hogy az eladott holmi vételárát felezed vagy lenyúlod...

2017. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:
100%

Óh te szegény kérdező,most aztán megkaptad a"segítő szándékú" válaszokat...Pedig állítom a válaszolók egyik fele járt már így,vagy most is benne van ilyenben,a másik fele csupán full jóindulatú emberke(tapasztalatból),a harmadik felének nincs kapcsolata,sem gyermeke.

Persze,beszéld meg otthon az emberrel(aki félig alkoholista,haverozós,letojik téged)-utána minden rendben lesz!Hogyne,falra hányt borsó!

Rúgjál fel mindent a bizonytalanért,na meg ezek után bízzál meg bárkiben is(semmi nem garantálja a jobbat).Na meg akkor jönnének a társadalmi előítéletek(otthagyta a gyerekét,egy másik emberért stb.),ami tulajdonképpen most a válaszadóknál is megvolt.De senki sem tudja,hogy valójában mi van otthon a családban.Szerintem meg nem vagy önző,mert a gyerekede gondolsz és nem borítasz mindent,mint azt itt előttem írták,mert gondolom a lányod szereti az apját és megadja neki az anyagi jólétet,ami a tanuláshoz,mindennapikhoz kell.Akkor lennél önző,ha már mindezt felrúgtad volna a pasiért.Óvatos vagy és kivárod,hogy alakulnak a dolgok.Nem-e észreveszi magát a férj,nem biztos,hogy az új pasi jobb lesz,mi lenne jobb a lányomnak?Ezek kavarognak(kavaroghatnak) most a fejedben.Hiszen a remény hal meg utoljára!

Sajnos tényleg neked kell eldöntened,saját körülményeidet is figyelembe véve,hogyan tovább...Ja és még annyit,hogy az élet tényleg túl rövid ahhoz,hogy a"jó" dolgokat ne éljük meg!Emellett lehetsz jó anya!;)

2017. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
0%

"Rúgjál fel mindent a bizonytalanért"

Már ott felrúgott mindent, hogy más pasinak beterpesztett és viszonyt kezdett. Erről ennyit.


"Na meg akkor jönnének a társadalmi előítéletek(otthagyta a gyerekét,egy másik emberért stb.),ami tulajdonképpen most a válaszadóknál is megvolt"

Nem kell ott hagyni a gyereket, ezt ki mondta? Attól még lehet a gyerekkel, hogy másik pasija van.


"De senki sem tudja,hogy valójában mi van otthon a családban.Szerintem meg nem vagy önző,mert a gyerekede gondolsz és nem borítasz mindent,mint azt itt előttem írták,mert gondolom a lányod szereti az apját és megadja neki az anyagi jólétet,ami a tanuláshoz,mindennapikhoz kell."

Ja nem tudom mi megy náluk, de az független attól a dologtól, hogy félrekamatyolt és szeretőt tart, ami gerinctelen, undorító dolog. Teljesen mindegy, hogy mi megy otthon, attól még egy tisztességtelen egy ember a kérdező. Ugyanis akármekkora szar is van otthon, ez a legalja dolog, hogy megcsalom sunyiban és eltitkolom. Gondol a gyerekére? Akkor gondolna a gyerekére ha nem halogatná a válást még 2 évig, hanem egyből elválna, mivel ezzel teszi a legrosszabbat, hogy szerencsétlen gyereknek minden nap az állandó veszekedést kell hallgatnia.


"Akkor lennél önző,ha már mindezt felrúgtad volna a pasiért.Óvatos vagy és kivárod,hogy alakulnak a dolgok.Nem-e észreveszi magát a férj,nem biztos,hogy az új pasi jobb lesz,mi lenne jobb a lányomnak?Ezek kavarognak(kavaroghatnak) most a fejedben.Hiszen a remény hal meg utoljára!"

Nem! Akkor lett önző a nő, amikor csak magára gondolt és elkezdett szeretőt tartani a pasi háta mögött. Ha annyira önzetlen lenne, akkor megpróbálná helyrehozni a férjével a dolgokat, megszakítaná a szeretőjével a kapcsolatot és csak a családjára koncentrálna. De nem ezt teszi, mivel önző és csak magára gondol.

2017. márc. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!