Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 40 éves vagyok, megcsalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves vagyok, megcsalom a férjem, mi lenne a helyes meg oldás?

Figyelt kérdés

Na :D Mielött megkapnám, hogy egy ocska k vagyok amiért csalom a férjem csak szólok nem minden úgy van ahogy elsőre látszik. A férjemmel állandóan veszekedünk, nincs nap, hogy ne veszekednénk. A szexuális életünk sem működik, ő már nem kívánja a szexet. Én még igen. Van egy kislányom, 16 éves.. Nem szeretnék elválni legalább amíg a lányom nem lesz 18, ez a jövöjére is mehet. A szeretőmnek szintén családja van, de ő bármikor elhagyná őket. Nekem igazából csak kalandra van szükségem, szex, csókok, stb.. Tudom, hogy nem helyes, de én még élni akarok.

A férjem 48 a szeretőm 42 éves. Ez a viszony nyár óta tart. Heti 3* találkozunk, a férjem sokat nincs itthon, ha nem dolgozik akkor a haverokkal sörözik, meccset néz.. Mit gondoltok erről?


2017. márc. 19. 08:47
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
83%
Jajj, de bírom, amikor a gyerek mögé bújunk! Tudod, a gyáva emberek mottója ez, ha valóban nincs nap, hogy ne veszekednétek, az szerinted jó hatással van a gyerekre? Ez mehet a jövőjére, hogy a cirkuszt látja otthon...
2017. márc. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
9%
Mondok én neked valamit: kerestél egy kapaszkodót az által, hogy várni akarsz, míg a lányod 18 nem lesz. De te is tudod, hogy ez csak egy ócska indok, hogy megpróbáld a romlott lelkületed előtt legalizálni a gaztettedet. Nincs benned lelkierő, hogy felvállald a tettedet és ez mit jelent? Hogy agyban még a lányod életkorát sem érted el.
2017. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
70%

Hogy elkerülendő a konfliktusokat célszerű olyat választani, akinek ugyanarra van igénye: szépen csendben, dráma és válás nélkül.

Szerintem magyarázd el a szeretődnek, hogy az ő gyerekének/gyerekeinek is fontos a stabil család, maradjon szépen a helyén, aztán hogy mellette mit csináltok az a kettőtök ügye.

2017. márc. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
57%

Erre csak annyit írok, hogy én már voltam 20 is, mikor apám megcsalta anyámat. Rettenetes érzés volt, pedig nem voltam már gyerek.

Nehogy azt hidd, hogy 18 fölött a gyereket ez már nem viseli meg. Ha kicsit is szereted a lányod, akkor megpróbálod tisztelni az apját is annyival, hogy igyekszel helyrehozni a családi életed és az ösztönök irányította állati viselkedésed helyett megpróbálsz emberként működni.

2017. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
67%
Igaza van 11-nek, ha állandóan veszekedtek, szex sincs, akkor ez már régen nem párkapcsolat, és a gyerekeidnek ne ezt a mintát mutasd. A gyerekeidnek biztosan rossz most. Ha kulturáltan szétmentek, akkor valószínűleg ők is jobban járnak, bár biztosat senki nem ígérhet ilyen témában.
2017. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
52%
A kamasz mindent hall és mindent észrevesz. Ugyanúgy a kárára megy az, hogy mindennap veszekedtek. Sőt, így még azt a mintát is látja, hogy ez a normális, hogy a rossz kapcsolatban is bent kell szenvedni. Nem hülye az a gyerek. Szerintem azt is észreveszi, hogy te csalogatod a férjed. Tessék szakítani, a gyereket meg az vállalja be, aki nyugodt körülményeket tud teremteni. És egy pszichológus se árt. Te meg rákot, vagy vmi gyomorbajt fogsz kapni ettől a sok veszekedéstől, meg hogy olyan férfi mellett kell aludnod, akit csalsz és akit már rég nem szeretsz.
2017. márc. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
57%

Egy 40-es nő egyszerűen nem ír ki ilyen kérdést!

Ha még is,akkor nincs a korához illő értelmi szinten....


Még is mit vársz itt?- Nem fogsz érmet kapni a nyakadba a szeretői mivoltod miatt!


A veszekedéshez két ember kell ha nem tévedek....


A kufircról tudni fognak többen is,a gyermeked fülébe fog jutni előbb-utóbb...-De ne csak a sajátodra gondolj hanem a szeretőd családjára is,ez olyan mint a domino-ha dől akkor rendesen....


Mit tegyél?- Járj egyenes utat!- Bár itt ez már veszett fejsze nyele......

2017. márc. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
31%

A gyerek biztosan büszke lesz rád, hogy miatta ilyen áldozatot hoztál...sutyiban tütüzől egy másik áldozatot hozóval:DDD


Talán szokatlan ötlet, de megbeszélni kell a gondokat.

Ostoba kifogás, hogy nem megy, mert igenis lehet bárkivel vagy hosszan vagy röviden.

Nem szeretlek-nem akarlak-váljunk szét, ha nem változtatunk és ennyi.


Persze, szerintem simán a 2 szék közé fogsz esni, mert az ilyen gerinces emberek még egymásnak is hazudnak a "móka" kedvéért...ő is elhagyná párját, ja...szereted hallani:DDD

Látszik az akaratán bizonyára, ha titokban játszik veled:D


Mit tegyél? Legyél egyenes.Hozd helyre a kapcsolatod és a gyereknek is mutass inkább példát, mint tib@ncot.

Tudod, hogy a torta is úgy hozza meg az étvágyat, ha az kívánatos-csalogató-csábító.Adj a szájhigiéniára ( ha dohányzol, a hamutállal senki sem szeret smacizni ), külsődre, öltözködésedre...tudom, hogy aki szép, az reggel is szép, de néha rá kell tenni, hogy ne legyen ugyanolyan minden reggel...régi kapcsolatokból kihal sokszor az erotika-szenvedély ellaposodás miatt...a tűz is akkor ég, ha táplálják;)

A veszekedéseknek kimondatlan oka van-elégedetlenség, ki kell mondani mi az és változtatni azon.

Ilyen nő biztosan nem kellene komoly kapcsolatra csak játékra...ennyi a vélemény.

2017. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
75%

Az én szüleim 16 éves koromban váltak el, előtte már sokat veszekedtek, mondtam is nekik többször, hogy így inkább váljanak el, de helyette apum elkezdett szeretőt tartani. Azóta sem tudok olyan szemmel nézni rá, megvetem, nem tisztelem.


Ráadásul nagy nyomot hagyott bennem a kapcsolatokhoz való hozzáállásom terén, nehezen bízok meg a férfiakban, inkább csak kalandozok velük. Ezért azt javaslom, ha jót akarsz a lányodnak: elváltok, mielőtt kiderülne a megcsalás, ezáltal nem fog egy szennynek nézni és megszűnnek a mindennapos veszekedések is. Azt meg fogja érteni, hogy már nem szeretitek egymást, de a megcsalás nagyon szíven ütné, nagyot csalódna benned.

20L

2017. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
53%
Szerinted a gyereknek jó így a jövőjére nézve, hogy az anyja és az apja állandóan veszekszik. Egy lelki roncsot csináltok belőle. Hagyd el férjed és kefélj amennyit akarsz. De könyörgök nézd a gyerekedet.
2017. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!