Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a pátom miközben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a pátom miközben a szüleimnél voltam vidéken a kislányommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mivel panelban élünk, úgy döntöttem, 4 hónapos kislányommal leutazunk a szüleimhez 3 hétre Balatonra. Jó levegő, kert... Férjem a hétvégéket velünk töltötte... De hétköznap, otthon, nagy "magányában" összejött egy csajjal... Sose tett ilyet, nem tudja h tudom és soha nem volt köztünk probléma.... miért tette ezt???
2017. jún. 2. 10:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/107 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazából csak gyáva vagy szembe nézni a helyzettel, és egyedül boldogulni.

Kapcsolatfüggő vagy, inkább ragaszkodsz egy meglévő rosszhoz, minthogy egy kicsit is egyedül legyél.

Folyamatosan csak a kifogásokat keresed, "jaj de nehéz egyedül egy babával, jaj de nehéz ilyenkor már párt találni, jaj de én a férjbe vagyok szerelmes stb. " Ez mind csak egy kib...szott nagy kifogás!

A helyzet az, hogy k.vára ragaszkodsz a kényelmes kis életedhez, férjecském hozzám jön haza, gyereket fürdet, néha (engem is) megdönget, salala jaj de jó, hát kell ennél több?

Neked úgy látszik nem kell, neked ez annyira elég, hogy még azt is bánod, hogy tudomást szereztél a nőröl. (Mások azt szokták bánni, hogy csak olyan soká tudták meg, te meg azt kívánod bár ne tudnád most sem). Inkább homokba dugtad a fejed, észre se kelljen venni hogy baj van a kapcsolatotokkal. Most meg szemet hunysz minden felett, mindenféle baromságba kapaszkodsz hogy megmagyarázd miért nem teszed meg azt amit "kellene".

Hát tedd, szíved joga megaláztatni saját magad. Ha neked jó egy ilyen megalázó házasság, akkor lelked rajta, csak nehogy még majd sokkal nagyobbat koppanj a végén. Mert fogsz valamikor azt tuti.


Az elején mikor olvastam a kérdésed még sajnáltalak, de szemét a férj stb. próbáltalak hasznos tanácsokkal ellátni, de te menthetetlen vagy. Mostmár hogy jobban kiismertem a helyzetet, már inkább szánalmasnak tartalak. Te egy gyáva, tehetetlen rakás szerencsétlenség vagy, aki inkább tűri a férje kilengéseit, minthogy 1-2 kicsit nehezebb hónapot megéljen egyedül.


Bocs ha sértő voltam nem megbántani akartalak, de ez már kikivánkozott belőlem.

2017. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/107 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hagyd szerintem."Kényelmes" csak addig lesz az élete, amíg a Férj le nem lép máshoz végleg.Na akkor nem lesz neki mese, megismerheti azt, amit most még nem akar.Hagy legyen addig pár "jó" éve, hónapja, hete.Addig is hagy csókolja a szeretett férje száját, amit előtte más nő nemi szervéből húzott ki.Van olyan, akinek ehhez is van gusztusa.A kérdezőnek a jelek szerint van.
2017. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/107 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég, egészen le vagyok döbbenve, komolyan... Van, aki nem olyan szerencsés, mint te, hogy kiderült a dolog, hanem évekig csalják anélkül, hogy tudná... Sokkal rosszabb, sokkal megalázóbb. Valaki írta korábban, hogy szégyent hozol a női nemre. Akkor azt gondoltam, ez azért durva beszólás. De bakker, igaza van...
2017. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/107 anonim ***** válasza:
100%

Suerintem te azért ragaszkodsz ennyire a férjedhez, mert az a biztonság kell neked amit egy család egysége ad. Egyedül már nem tudnál úgy helyt állni a mindennapokban, eltartani magatokat, ezért bárgyú kifogások mögé bújsz.

De ha belegondolok összeilletek, benne nincs gerinc, benned meg nincs tartás.


Ok, ha neked ez ennyit megér, akkor nosza, értékeld,hogy vadidegen nők nedveit nyalikázod le a férjed dákójáról, sőt, érezd megtisztelve magad, hogy egyáltalán megteheted, mert hozzád megy haza...pff


Komolyan, az ilyen nőket mutogatni kéne mint elrettentő példa, hogy na, ilyen méllyre ne süllyedjetek.

2017. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/107 A kérdező kommentje:
Mondhattok rám akármit, de szerintem némiképp normális, ha az ember egyben akarja tartani a családját. Amúgy csináltam egy tesztet: elutaztunk megint a kicsivel. Alig tettem ki a lábam, megint a csajnál kötött ki. Onnan tudom, hogy tudom a facebook jelszavát, beléptem és láttam, hogy a csaj írt neki, hogy nála maradt a jeggyűrűje... Most már tényleg összepakoltattam vele a cuccait.
2017. júl. 25. 12:20
 96/107 anonim ***** válasza:

Persze, őssze kell tartani, de nem bármi áron.

Jól tetted, hogy letesztelted, így legalább világosan kiderült, hogy bármennyire is adja neked a kedveset, csak képmutatás. Kitartást! És mostmár ne engedd vissza!

2017. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/107 anonim ***** válasza:
Amúgy múltkor is a facebook-al bukott le?
2017. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/107 anonim ***** válasza:
Sajnalom.Nem erdemel meg egy eselyt.
2017. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/107 A kérdező kommentje:
Persze, ha nem tudom meg, akkor még együtt lennénk... Hogy melyik a jobb, arról vitatkozhatunk.... de most tényleg elegem van
2017. júl. 25. 14:41
 100/107 anonim ***** válasza:

Jobb, hogy kiderült, hidd el. A "boldog tudatlanság" csak egy közhely.

Meg Te magad is tudni akartad, azért tetted próbára és kutattál utána. Ha igazán homokba akarnád dugni a fejed, nem néztél volna bele a face-ébe.

És most mi volt, mivel próbált mentegetőzni? Te maradtál pesten a lakásba?

2017. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!