Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a pátom miközben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a pátom miközben a szüleimnél voltam vidéken a kislányommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mivel panelban élünk, úgy döntöttem, 4 hónapos kislányommal leutazunk a szüleimhez 3 hétre Balatonra. Jó levegő, kert... Férjem a hétvégéket velünk töltötte... De hétköznap, otthon, nagy "magányában" összejött egy csajjal... Sose tett ilyet, nem tudja h tudom és soha nem volt köztünk probléma.... miért tette ezt???
2017. jún. 2. 10:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/107 anonim ***** válasza:
22%

Fhu de egy naiv buta tyuk vagy.

Minden szavadtol hanyinger kap el mert szegyent hozol a noi nemre

2017. jún. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/107 anonim ***** válasza:
88%

8as volt mar 4honapos gyereked?


Segitseg nelkul anyuka kb ilyenkor egy zombi, tul kell elni ezt az idoszakot es aludni amikor a baba alszik.

Szep meg jo dolog h ilyenkor is apuka igenyeit is ki kell(ene) elegiteni, de szerintem egy ertelmes ferfi ilyenkor felre tudja tenni magat es turelemmmel lenni a masik fele,es besegiteni ahol tud. Nem masba uriteni ures perceiben.


Csak a sajat peldamat tudom belulrol elmondani, a mi a bajra mindig semmi volt a valasz, nem voltak vitak, szepen elsunnyogta a ferjem a problemait, így eleg nehez segiteni rajta.Kommuikaciot is csak akkor lehet lefolytatni ha mindketten partnerek benne.

2017. jún. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/107 anonim ***** válasza:
100%
7.: hidd el, itt nem az a probléma, hogy elutatatok. Aki nyitott a megcsalásra, az mindenkéoo talál rá alkalmat. 0-24-ben nem lehetsz vele- és szerintem nem is érné meg, ha csak az ellenőrzés tartja vissza a megcsalástól. Nem a póráz teszi a kutyát hűségessé
2017. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/107 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan undorító, hogy némely férfi milyen szinten érzelmi analfabéta és nem tud parancsolni az ösztöneinek. Az ilyenek nemis emberek, az állatok szintjén vannak, ösztönlények. Mikor a feleséged a TE gyerekedet gondozza, ápolja, te meg közben mással hetyegsz...undorító.
2017. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/107 anonim ***** válasza:
100%
Aki megteszi egyszer, megteszi még egyszer is. Örök igazság. Az meg, hogy sose tett ilyet, egyáltalán nem biztos. Csak te nem tudsz róla.
2017. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/107 anonim ***** válasza:
100%

1.5 éves volt a lányom.Nem gondolkodtam sokat a váláson.Ma sem bánom.Jó döntés volt.Undorral nem lehet leélni boldogan egy életet.Azóta is egyedül vagyok, de saját döntés volt.

5-s voltam.

2017. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/107 anonim ***** válasza:
17%

#12


1. még nincs gyerekem

2. itt nem arról van szó, hogy a pasi nem tudott uralkodni szexuális vágyain, hanem arról, hogy már elege volt az egészből, nem törődtek egymással, nem volt tisztelet..stb. a szex az csak mellékes, az a végeredmény

nem tudom, hogy miért kell azonnal a szexre összpontosítani, ha valaki megcsalja a párját, még végképp senkinek se jut az eszébe az, hogy a szex lehet egyfajta stresszlevezetés is?

vagy már hót unta az asszonyt, mert ő csak a h..lyeségeivel traktálta, vagy csak a gyerekkel foglalkozott, vele meg még szóba se állt?


a dolgok mélyére kéne nézni!!!

2017. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/107 anonim ***** válasza:
97%

Akkor visszakanyarodnék a szerintem alapproblémához: biztos h egy 4honapos baba mellett kell apukanak önzönek lennie?


Anyukanak nem lehet tele a töke a kapcsolattal, a mindennapokkal, csak neki nincs energiaja meg erre is?


Lehet h a szex csak stresszleveztes, de ha olyan kva sok szabadideje van hetközben, sporttal is le lehet vezetni,de ö nem ezt valasztotta (tehat megiscsak fontos szerepe van a megcsalasban a szexnek!).


Ha problémai voltak es a felesegevel nem tudta megbeszelni (mert ott sem volt),akkor megbeszelhette volna massal is,szuleivel, barataival.

2017. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/107 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan a ferfinek is be lehet allni segiteni a gyereknevelesben...rogton nem lesz energiaja meg utana szeretojehez rohangalni. Vagy egyebkent neki sincs szaja, hogy megmondja van vmi problema a hazassagaval?

En meg az ilyen emberektol undorodom, kepes eljatszani, hogy neki " sok a munka, dolgoznia kell", kozben meg otthon a csaladjat hatra hagyva veri bele a ribijebe.

2017. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/107 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom, hogy 4 honapos a baba. Ilyenkor orulni kene, ahok tudni segiteni a gyerek korul, ez a f**z meg ehelyett eljar dugni. Kar, hogy az ilyennek gyereke szuletett...
2017. jún. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!