Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a pátom miközben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a pátom miközben a szüleimnél voltam vidéken a kislányommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mivel panelban élünk, úgy döntöttem, 4 hónapos kislányommal leutazunk a szüleimhez 3 hétre Balatonra. Jó levegő, kert... Férjem a hétvégéket velünk töltötte... De hétköznap, otthon, nagy "magányában" összejött egy csajjal... Sose tett ilyet, nem tudja h tudom és soha nem volt köztünk probléma.... miért tette ezt???
2017. jún. 2. 10:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/107 A kérdező kommentje:
Én maradtam a lakásban. Megy a szokásos duma, hogy engem szeret, a másik nem jelent semmit, hiányzom, nem tud élni nélkülem és a kislányunk nélkül (őt tényleg imádja)...
2017. júl. 25. 15:33
 102/107 A kérdező kommentje:
Ja, és a legjobb mentség: a csaj akármennyire is akarta, soha nem aludt ott nála a férjem, mert együtt aludni csak velem hajlandó. Jó, nem?
2017. júl. 26. 11:16
 103/107 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted hogy kiraktad a szűrét. Hidd el, így sokkal nyugodtabb életetek lesz. Attól még a kislánnyal lehet sokat, neked meg lesz majd egy normális párod, aki megbecsül és nem hazudozik.
2017. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/107 anonim ***** válasza:
100%

Jah, hogy még érezd is magad megtisztelve, hogy a másik csajjal nem aludt? Vicc...

Jól teszed, hogy nem eszed meg a magyarázkodását már.

Attól mg a kislánynak az apukája marad,látogathatja, meg később ha nagyobb lesz viheti programokra. Te meg találhatsz magadnak egy gerincesebb embert, aki igazán szeret.

2017. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/107 A kérdező kommentje:
És volt pofája felhívni engem telefonon, amikor, mint utólag rájöttem, épp a csajnál volt. Két menet között bájcsevegett velem kicsit. Kész vagyok
2017. júl. 26. 12:54
 106/107 anonim ***** válasza:
Gondold végig, ilyen lenne az életed mellette...sosem tudnád mikor, melyik nő mellől hívogatna éppen 4 menet között.Így nem lehet élni, erre max. a mazochisták képesek.
2017. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/107 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Mi a helyzet azóta?
2017. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!