Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a pátom miközben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a pátom miközben a szüleimnél voltam vidéken a kislányommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mivel panelban élünk, úgy döntöttem, 4 hónapos kislányommal leutazunk a szüleimhez 3 hétre Balatonra. Jó levegő, kert... Férjem a hétvégéket velünk töltötte... De hétköznap, otthon, nagy "magányában" összejött egy csajjal... Sose tett ilyet, nem tudja h tudom és soha nem volt köztünk probléma.... miért tette ezt???
2017. jún. 2. 10:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/107 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora mocsok...előre eltervezte, hogyha már úgy döntöttél hogy elutazol, gondoskodott róla, hogy ne unatkozzon...

Szerintem is hagyd ott, ne hagyd magad alázni. Sajnos ha már egyszer megtette, (és tényleg nincs rá mentsége, ő kezdeményezte és előre be is tervezte, )akkor ezután is meg fogja. Most mondhatjuk, hogy persze kettőn áll a vásár, valószínű valami mégsem stimmelt a kapcsolatotokkal, csak neked nem tűnt fel, de akkor sem az a megoldás, hogy félre megyünk ahogy az asszony kiteszi a lábát.

Majd megírod ha beszéltetek?

2017. jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/107 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele. Azt állítja, nem történt semmi, csak smároltak egy kicsit. Pedig ott a bizonyíték h többről van szó. És imád minket, nem akar elveszíteni. Csakhogy a lánynak azt írta, hogy mindenestül kedveli kívül-belül és még soha nem "lángolt" így senkiért. Most akkor kit is szeret? Most egyelőre fogom a gyereket és visszamegyünk a szüleimhez. Tudom, ez nagyon gáz, de azt kívánom, bár ne tudtam volna meg. Akkor most boldog ember lennék.
2017. jún. 3. 08:43
 43/107 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! Arra miért nem válaszolsz,hogy te mindent megadtál a férjednek szexualitás terén,kielégítetted? Mert ,ha nem probléma megoldva
2017. jún. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/107 anonim ***** válasza:
100%

El tudom képzelni mennyire imádhat titeket.

Vigasztaljon a tudat, hogy a szeretőcskét is megunja hamar. :P És nem lesz, aki mossa a szaros gatyát, a gyereke se lesz vele. Ő veszített ha nem is látszik még.

Az ilyen nem tanul a hibájából. El fogja ezt játszani kb 2-3×. Gyereket csinál ennek is, annak is, majd megcsalja a nőket.

Lesz majd egy hülye is aki mindig megbocsát de az ne te legyél!

2017. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/107 anonim ***** válasza:
89%

#43

Hiába ad meg neki mindent, egyet nem tud.Más puncit.És a férfiaknál ez a probléma, egy punci unalmas lesz hosszútávon nekik.Ezért nem kellene elköteleződni annak, aki ilyen a típus.Látható itt is, mi lesz a következmény.

2017. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/107 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy csodálom, hogy a rendőr papás csávó nem került még elő, aki minden ilyen témájú fórumon irkál: szerinte a megcsalás nem gáz, ha a párod nem csinálja fel a szeretőt :D De komolyra fordítva a szót: miért lenne jó, ha nem tudnál róla? Hogy továbbra is homokba dughasd a fejed? Tuti, hogy vannak gondok a párkapcsolatodban. A párod nem téged szeret, hanem a biztonságot. Ha te benyalod az ilyenkor szokásos sztorit, hogy mennyire szeret és csak egy botlás volt, a csaj mászott rá stb. Akkor te is hülye vagy.
2017. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/107 anonim ***** válasza:
Igen, mindent megadtam a férjemnek. Szex, tiszta ruha, kaja. Jó kapcsolatban éltünk és nagyon jó apuka, mindenben segít a gyerek körül. Miért gondoljátok, h feltétlen az az ok, h köztünk van probléma? Nem volt..
2017. jún. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/107 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk érdekes kérdés lehet, hogy a szexuális életetek mennyire állt helyre a terhesség és szülés után. A férfiak életében fontos a szex, ha az huzamosabb ideig nincs vagy alig van, az késztetheti arra a hapsit hogy kikacsintgasson. Ettől függetlenül szereti a családját, csak egyszerűen hiányérzete van. Meg hogy most a baba mellett mennyi időt fordítasz rá. Lehet te észre sem veszed, mert neked jó volt úgy, de tök elhanyagoltad. Ezt most nem a férfi memtségére mondom, mert ő meg nyissa ki a száját ha valami nem jó neki, ne egyből más p.ncik után szaladgáljon, de azért ezt át kéne gondolni.

Bennem ez az elhanyagolás azért merült fel, mert tök simán ott hagytad 3 hétre, még ha hétvégén veletek is volt. Én nem tettem volna, max 1 hétre, mert hiányozna, nem is alszom jól a férjem nélkül.

Szóval gondold át, hogy tényleg jól működött-e a kapcsolatotok, vagy csak úgy látszott mert nem volt veszekedés....

Aztán üljetek le, beszéljétek át, hogy most ez mi is volt, miért tette stb. Aztán utána dönts.

2017. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/107 anonim ***** válasza:
Engem is csalt a barátnőm. Együtt maradtnuk, de bár ne tettem volna. A legjobb döntés volt, hogy visszamentél a szüleidhez.
2017. jún. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/107 A kérdező kommentje:
Nos, a férjem viszonyának az oka nem a szülés utáni átmeneti szexhiány volt. Már akkor kavart a csajjal, amikor még nem is voltam terhes...
2017. jún. 20. 20:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!