Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a pátom miközben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a pátom miközben a szüleimnél voltam vidéken a kislányommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mivel panelban élünk, úgy döntöttem, 4 hónapos kislányommal leutazunk a szüleimhez 3 hétre Balatonra. Jó levegő, kert... Férjem a hétvégéket velünk töltötte... De hétköznap, otthon, nagy "magányában" összejött egy csajjal... Sose tett ilyet, nem tudja h tudom és soha nem volt köztünk probléma.... miért tette ezt???
2017. jún. 2. 10:15
 61/107 anonim ***** válasza:
Ha elhidegült volna, nem tudta volna a látszatot megőrizni, pláne ilyen hosszú ideig. Azért annak sok jele van. Egyszerűen elnúlt a kezdeti varázs és kellett másik suna is.
2017. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/107 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy persze, lehet neked van igazad, én csak azért gondoltam hogy nem elhodegülésről van szó, meg szerelmes viszonyról, mert annak vannak jelei. Nem bújik már úgy oda, nem olyan bensőséges már a kapcsolat, szex terén sem közeledik annyit meg úgy stb. Gyereket meg pláne n csinálunk egy kihült kapcsolatba mikor már másnak csapjuk a szelet. Ezért gondoltam hogy ő ilyen ember, akinek kell egy asszony otthonra, tiszta ruha, kaja meg gyerekek, de a szexuális szabadságát meg nem hajlandó feladni.

Vagy igenis megvoltak a jelek, csak a kérdező volt vak ezeket észte venni.

Mindegy, egy a lényeg, ez egy patkány, hűségre semmiképp sem lehet számitani a részéről. Az hogy most pitizik, fűrdeti a gyereket meg szereti alap dolog, engem ezzel nem venne le a lábamról, vágnám ki mint macskát sz.rni. Mossa maga a koszos szennyesét...

2017. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/107 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen igazad van. Hát, fene tudja, miféle pasas az ilyen és mi van a fejében... De sajnos sokan csinálnak sz@r kapcsolatba babát... Akármit is érez akármelyik nő iránt is, nekem sem kéne
2017. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/107 A kérdező kommentje:
Gondolkozom egyfolytában az okokon. Az igazsághoz tartozik, hogy ő elég hirtelen haragú ember és ha vmi bosszúság éri (pl.nem találta vmi cuccát a múltkor) elég bunkó stílusban tud kiabálni velem (nem csak velem, a szüleivel is, ha épp rájuk gurul be). Én nem mindig hagyom szó nélkül. Lehet, ez lehet az oka... Nem tudom
2017. jún. 23. 07:08
 65/107 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hiszem hogy ez lenne az ok. De amúgy is, még jó hogy nem hagyod hogy rondán beszéljen veled. Hírtelen haragú? És? Akkor kezeltesse magát, ne másokat alázzon. Na jól van, szerintem tényleg nincs mellette keresni valód...
2017. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/107 anonim ***** válasza:

Egyedül a férfi a hibás, rögtön meg kell csalni a párodat ha van szabad 2-3 óra :( sok ilyen van. Sajnos.

Lehet hogy egy picit te is az vagy :(

Én nem tudnám az ilyet meg bocsátani.

2017. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/107 anonim ***** válasza:
100%
Ne bocsass meg! Sokkal jobbat erdemelsz, ne pazarold az időd egy ilyen feregre. Undorito es megbocsáthatatlan amit csinalt. Raadasul mig a kozos babatokat vartad! Gusztustalan!
2017. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/107 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt írtad korábban, hogy kedves veled és jól megvagytok? Nyílván az utóbbit csak te képzelted be, mert ha igaz lenne, nem csalna meg. De az első sem igaz, ha időnként csúnyán lehord vmi hülyeségért. Tudom, tudom, csak IDŐNKÉNT teszi. És utána megbánja és bocsánatot kér. Aki elveri időnként a feleségét, az is megbánja. Aztán megteszi újra. Amúgy amit a férjed tesz, az is bántalmazás, csak szavakkal. Még jó, hogy nem bánt fizikailag!
2017. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/107 A kérdező kommentje:
Valóban bocsánatot szokott kérni. És tudom, hogy gyengeség és hülyeség tőlem, de ilyenkor megsajnálom sajnos. Bár volt olyan még bőven a baba előtt, hogy annyira bepipultam rá, hogy megkértem, menjen a szüleihez pár napra. De sajnos nálam a kedveskedéssel és bocsánatkéréssel mindent elér :( Próbálok változtatni magamon
2017. jún. 26. 21:37
 70/107 anonim ***** válasza:
100%
Hat mikor eppen baromira megbanoan bocsanatot ker csak gondolj arra ahogy a masik csajt töcsköli. Talan egy alkalomra hirtelen felindulasbol lenne bocsánat, de egy ilyen hosszu viszonyra, ugy hogy kozben teherbe is ejtett Teged a dontes joga nelkul (akarsz-e ugy gyereket, hogy nem vagy eleg neki), ez a legalja!
2017. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!