Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a pátom miközben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a pátom miközben a szüleimnél voltam vidéken a kislányommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mivel panelban élünk, úgy döntöttem, 4 hónapos kislányommal leutazunk a szüleimhez 3 hétre Balatonra. Jó levegő, kert... Férjem a hétvégéket velünk töltötte... De hétköznap, otthon, nagy "magányában" összejött egy csajjal... Sose tett ilyet, nem tudja h tudom és soha nem volt köztünk probléma.... miért tette ezt???
2017. jún. 2. 10:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/107 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes hogy egyesek miként viszonyulnak a megcsaláshoz. Én férfi vagyok de számomra nincs mentség ha megtörtént a dolog. Legyen testi, vagy érzelmi megcsalás. Ha már megtörtént valamelyik is, az azt jelenti, hogy nincs keresnivalónk egymás mellett, mert nem a párunk az akire vágyunk.

Te is a miérteket keresed.... Nincs értelme!

Azt keresd hogy merre folytatod az utad ezekután! Vele maradsz, megbocsájtasz, elfelejted (sosem fogod), dolgoztok a kapcsolaton?

Vagy lelépsz és keresel olyat aki emberszámba vesz?

Ez itt a kérdés.

2017. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/107 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek esze ágában sincs otthagyni a párját. Ő csak azt kérdezi, miért tette? Sajnos mi ezt nem tudhatjuk, csak találgatni lehet.
2017. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/107 anonim ***** válasza:
100%
Áhhh dehogy akarja elhagyni. A társfüggőség népbetegség. Inkább hagyja magát megcsalni, mint pasi nélkül lenni. Másfelől viszont érthető, hiszen ott a baba... De szerintem is baj van abban a kapcsolatban, ahol az egyik fél félrelép. Csak egyszerűbb a másik nőt hibáztatni. Holott lehet, hogy a kedves férj szedte fel a hölgyet, ki tudja, mit hazudott neki...
2017. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/107 anonim ***** válasza:
32%
A ferjednek volt beleszolasa, hogy ti leutaztok? Mert hogy azt irtad te dontottel. Lehet, hogy a ferjed ugy erzi semmibe veszed es menekul.
2017. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/107 anonim ***** válasza:
Kérdező, hova tűntél??
2017. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/107 anonim ***** válasza:
Már lehet, kibékültek. :)
2017. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/107 A kérdező kommentje:
Igazából úgy volt, hogy csak egy hétre költözünk le a kislánnyal, de a kert, a Balcsi, a jó levegő... Anyu segítsége... Úgy döntöttem, maradunk még. De mint kiderült, ő már akkor írt a csajnak, hogy lesz egy szabad hete, ráér-e vmelyik nap a csaj. Ráért :(
2017. jún. 2. 19:11
 38/107 anonim ***** válasza:
És akkor most mi a terved kérdező?
2017. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/107 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs... Lejött értünk, hazahozott, mindenben segít a gyerekkel is... De erősen gondolkozom h kiborítom a bilit és visszamegyünk anyuékhoz :( Nem tudom... kivagyok..
2017. jún. 2. 19:30
 40/107 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem leszel hülye és nem bocsátasz meg neki.

Vagy ha már megbocsátasz akkor legyen annyi eszed, hogy megcsalod akivel csak tudod.

2017. jún. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!