Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nejem pár hónapon keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyurki kérdése:

A nejem pár hónapon keresztül csalt egy alkalmazottammal. Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

... nagyon szánja bánja, de hallottam, ahogy azt mondja, hogy:

"Tudom, hogy borzasztó nagy bűnt követtem el azzal, hogy 25 év... 15 év betegség után én is két hónapig szerettem volna boldog lenni."

A betegséggel a depressziómra utalt. Ti hogy reagálnátok?



2018. júl. 20. 20:42
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
97%

Ha jól értem, 15 éven át küzdöttetek a depresszióddal?

Azért, tegyük hozzá, hogy ez nem kevés idő, bőven elég ahhoz, hogy elhanyagolva érezze magát.

Persze nem az a megoldás, hogy mással létesít szexuális kapcsolatot, de a 15 év alatt sosem panaszkodott arra, hogy nem törődsz vele eleget és nem kezeled nőként?

2018. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
44%
Vmi oka azért van h az idillből ami otthon van,ahogy irod, kivéve a depit,mással lép félre..
2018. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
Hát persze, panaszkodott, de hát a fene sem gondolta volna, hogy neki ennyire rossz. Én azt hittem, boldog, hisz mindenünk megvan/volt.
2018. júl. 20. 21:26
 14/53 anonim ***** válasza:
88%
Az h van ház medence csili viliiség,nem minden.. Törödni kellett volna vele,éreztetni h nő. Ha meg panaszkodott és ugyse törödtél vele,mert azt hitted h hát boldog,az te sarad is,hát megkereste a törödést másnál,igaz h nem a legszebben.
2018. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
76%
Gyanítom, eddig el volt a pénzeddel, és elviselte a depressziót, mert hát mégiscsak...
2018. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
Szerintem is az előzőnél lehet igazság sajnos.
2018. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
71%

Hát ne haragudj, de ha panaszkodott és próbálta jelezni feléd, hogy nem boldog, onnantól kezdve azért bőven hibás vagy te is. Mit kellett volna ezen felül tennie, hogy komolyan vedd? Én nem támogatom a megcsalást, nehogy félreérts, de így, ennek fényében már eléggé erősen felelős vagy te is a történtekért!


A medence, a nyaralás, a kifelé mutatott boldogság nem egyenlő azzal, hogy valóban boldog, főleg ha ezt még a tudtodra is hozta!

2018. júl. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
37%
Remélem az alkalmazottnak a poklok-poklát szánod...
2018. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben a nejedet dobnám ki, mint macskát nagydolgozni, az alkalmazottal együtt.
2018. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:

Hát igen. én azt hittem, nem érdekli a szex. Alkalmazott persze már repült, bukott mindent, lakás, állás stb.


De visszatérve az alapkérdésemre: van e jövője egy házasságnak, aminek 15 év szenvedés az előzménye, azaz a nejem azt érzi, hogy 15 év után jár neki a boldogság, azaz egy másik pasi. No erre milyen gombot varrjak?

2018. júl. 20. 21:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!