Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nejem pár hónapon keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyurki kérdése:

A nejem pár hónapon keresztül csalt egy alkalmazottammal. Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

... nagyon szánja bánja, de hallottam, ahogy azt mondja, hogy:

"Tudom, hogy borzasztó nagy bűnt követtem el azzal, hogy 25 év... 15 év betegség után én is két hónapig szerettem volna boldog lenni."

A betegséggel a depressziómra utalt. Ti hogy reagálnátok?



2018. júl. 20. 20:42
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%

Akkor örülj neki, ha minden oké lett.Van ilyen, hogy egy félrelépés zökkenti helyre a dolgokat.Mi is így jártunk,csak nálunk a férjem volt a megcsaló.

Sajnos, én is szinte csak a rosszra emlékszem, valami miatt, AZELŐTTRŐL.A berúgásaira,hogy egyedül hagyott a gyerekekkel,és elment pecázni napokra.

Az AZUTÁNI korszakunk ezerszer jobb.Ezzel nem azt mondom, hogy jó volt, hogy megcsalt, nem, majdnem padlót fogtam...

De ha ez kellett hozzá...mit csináljunk, legalább pozitív végkimenetele lett ennek a krízisnek.

2018. júl. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
67%

Az ember mindig a rosszra emlékszik élénken, mert az okozta a problémát. A depressziós emberek nem szokták észrevenni sokszor hogy milyen lehúzó a viselkedésük. Ne szépíts utólag hogy néha rosszul tűröd a stresszt, te hívtad betegségnek és depressziónak, azt pontosan tudom milyen. Ha valóban erről van szó, akkor miért mondasz ellent magadnak? A kérdésben 15 év betegségről beszélsz, most már csak 3-4. Amúgy meg az én ex férjem is le volt döbbenve,amikor 10 év után egyszer felhívtam a figyelmét, hogy 6 éve csak szenvedünk egymás mellett. Erre megsértődött, hogy neki ez rövidebb időszaknak tűnt. Néha érdemes a másik nézőpontját is figyelembe venni.

Most azt írod, minden oké nálatok, akkor mi a kérdés? Maradjon is így. Talán kaptatok még egy lehetőséget az élettől, hogy rendezzétek a kapcsolatotokat. Nem minden rossz tett szül rossz eredményt, az életben nem minden fekete és fehér....kívánok sok boldogságot és tartson ki ez a jó időszak.

2018. júl. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Szóval még ittál is,jó hogy ezt eddig elhallgattad.Szállj magadba,és örülj hogy nem hagyott el még hamarabb.
2018. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!