Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nejem pár hónapon keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyurki kérdése:

A nejem pár hónapon keresztül csalt egy alkalmazottammal. Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

... nagyon szánja bánja, de hallottam, ahogy azt mondja, hogy:

"Tudom, hogy borzasztó nagy bűnt követtem el azzal, hogy 25 év... 15 év betegség után én is két hónapig szerettem volna boldog lenni."

A betegséggel a depressziómra utalt. Ti hogy reagálnátok?



2018. júl. 20. 20:42
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
39%
Előző el lehet ezt mondani kulturáltan is,csak nem az erősséged sajnos a kultura. Én aki nem kezel nőként és nem szexel velem férfiként évekig, azt kivágom mint macskát üriteni a pénze se kell,attol nem lesz ugyanis orgazmusom h van medence..
2018. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
73%

Attól függetlenül, hogy lényegében igaza van, rettentően alpári és visít az írásából, hogy vele is megtették ezt.


Érdekes, engem az exem a barátnőmmel csalt két éven át, mégsem beszéltem róla így soha. Attól, hogy valaki gerinctelen volt, én még ember szeretnék maradni. A karma úgyis dolgozik, most pont vele csinálták azt, amit ő velem akkor... ;)

2018. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
47%
Mint már mondtam,férjnél vagyok és szeretjük egymást. Nekem van a legrendesebb férjecském a világon,szóval nem. :) Csak idegesítenek az ilyen nők,mert rossz fényt vetnek a többi nőre és a férfiak ezek miatt mondják,hogy minden nő ri_banc. És utána még persze ők a szerencsétlen áldozatok akik csak a boldogságot keresték..más farkán. Ha a férfi tette volna ugyan ezt akkor keresztre feszítenék mert megcsalta a szegény depressziós nőt és ő maga a sátán azonnal. Kettősmérce 4ever.
2018. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
42%

Hogy reagálnék?

1. Nem pártolom a megcsalást, így értelem szerűen elválnék.

2. Nem ismerem a nejed, de én is egy depressziós férfi felesége voltam és tönkre mentem bele. Én nem csaltam meg, hanem elváltam. Ami a szexet illeti, hasonló volt a helyzet, mint nálatok. Ő azt érezte, hogy én utasítom vissza. Én egy idő után azért utasítottam vissza, mert nem volt jó vele. Nem volt orgazmusom, de ne is ez a lényeg, mert nekem ritkán van. Kiveszett az intimitás, azt éreztem, hogy nem érdeklem már őt, mint nőt. Elkezdett más nőket megnézegetni stb. A kapcsolat kihűlt, ami természetes velejárója az évekig tartó depressziónak. Én eleinte mindent megpróbáltam, de tönkrementem bele lelkileg. Aztán ott a gyerek. A gyerek miatt sem voltam képes vele együtt maradni, mert neki sem volt jó, hogy az apja magába zuhanva gépezik vagy alszik hétvégén délután, anyuka meg sírva vasal a nappaliban.


A válás volt a legjobb döntés mindannyiunk számára. Én is nyugodt és kiszámítható lettem (fél évre rá amikor lelkileg túltettem magam rajta, beszereztem egy szex kapcsolatot, mert ne vágytam másra, csak hogy pótoljam a szomorúan, öröm nélkül eltöltött éveket amik kiestek.) Most meg egyedül vagyok, de jól vagyok és ő is jobban van, mert egyedül kell eltartania magát és helyt állnia. Egy ilyen drasztikus váltás néha jót tesz a depressziónak.


Gondolom az asszony sem akart felrúgni 25 év házasságot, de a 15 év depressziót elviselni nem volt piskóta. Egy kicsit valahol megértem, hogy 50 évesen nem újra akarta kezdeni, csak érezni akart még valamit. De ennek akkor sem ez a módja. Válj el, mindenkinek jobb lesz így. Remélem nem minimumbérrel volt bejelentve nálad, mert akkor még a normális nyugdíj lehetőségétől is megfosztod.

2018. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
100%

31,32

Semmi bàntót nem írtam. Alpàri sem voltam. Mindössze vàlaszoltam a feltett kérdésre és megindokoltam a kérdezőnek. Ennyi. Ennél sokkal csúnyàbbakat is szoktak írni az emberek, qurvàznak, kàromkodnak stb. Semmi extrém nem volt abban amit írtam, mégis sikerült belekötni, pedig nem nektek szólt, csak a kérdezőnek. De ha nektek ez az örömforràs, akkor gratulàlok.

Jah az exem akivel szűk egy évet jàrtam megtette. Részben ezért hagytam el. Ès? Az előtt is undorítónak tartottam a hűtlenséget , mielőtt ez megtörtént volna. Ha pedig mostansàg ilyen lenne, elvàlnék. Nem kell reagàlni,meg kötözködni, provokàlni a màsikat, annyira gyerekes... Nem nektek szólt a vàlaszom.

2018. júl. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
38%

Persze,a kérdzeő a hibás. Hogy is mert depressziós lenni? És a depressziója mellett hogy nem foglalkozott az asszonykával? Elmentek ti... igen, oda.


Kérdező, dobd ki ezt a gerinctelent. Aki szenvedett 15 évig, az nem ez a riherongy, hanem te. Ne szenvedj tovább.

2018. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

De végülis akkor mégiscsak jól tippeltem, hogy személyes sértettségből írtad azt, amit! ;)


Én nem kötekedtem, te toltad túl a bicajt :)

2018. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
31%
Mint mondtam, alapból elítélem a megcsalàst. Szövegértés!!! Màr akkor undorodtam az ilyen viselkedéstől amikor làttam/ hallottam hogy az osztàlytàrsaim miket csinàlnak mikor a pasijuk/ csajuk nincs ott. Ennyit a személyes sértettségről. Nem osztott nem szorzott a hozzààllàsomon az exem. Semmi durva nem volt abban amit írtam. Ha nem tetszik , àt lehetett volna lendülni rajta, mert igen, kötekedtél! Semmi értelme tagadni.
2018. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
75%

Nehogy már még te legyél az áldozat. Ha valaki élt depressziós emberrel az tudja csak igazán hogy a hozzátartozó legalább annyit szenved mint maga a beteg. Én 16 évig éltem együtt ilyennel.


Tisztelem és becsülöm a feleséged hogy nem hagyott el és kitartott melletted. Ha folyamatosan szeretőt tartana akkor sem szólhatnál érte semmit mert nagyon kevés nő türné el a betegségeddel járó kellemetlenségeket.

Akinek nem hinyzik a szex az nem tudja mivel jár ha folyataosan sóvárog az ember és megalázó módon - egy párkapcsolatban élve - rendszeresen maszturbálnia kell.

2018. júl. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó,és valaki esetleg kényszerítette rá hogy vele maradjon ha ennyire rossz neki? vagy csak jó volt a s**gge alatt a vagyon meg a kényelem és lusta volt lépni,most meg persze panaszkodik hogy elhanyagolták. Tudta,hogy a férj beteg,mégis hogy várta el tőle,hogy annyit tud adni mint egy egészséges ember? Leléphetett volna bármikor,nem a pincében volt láncon. Ehelyett a gerinctelen utat válaszotta,mindent akart és végül a semmivel távozhat.
2018. júl. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!