Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nejem pár hónapon keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyurki kérdése:

A nejem pár hónapon keresztül csalt egy alkalmazottammal. Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

... nagyon szánja bánja, de hallottam, ahogy azt mondja, hogy:

"Tudom, hogy borzasztó nagy bűnt követtem el azzal, hogy 25 év... 15 év betegség után én is két hónapig szerettem volna boldog lenni."

A betegséggel a depressziómra utalt. Ti hogy reagálnátok?



2018. júl. 20. 20:42
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
70%

Nincs jövöje.

Ha meg nem elégitetted ki mert azt hitted nem érdekli a szex hát ne csodálkozz.. Nem szivozni kell most vele,férfinak kelett volna lenni, nem mister depinek,a van ház medence engem pl nem izgatna, mert megteremtettem magamnak ami kellett férfi nélkül is, de tuti nem szenvednék 15 évig egy depis pasival porosodva aki nem értekel nőként csak h legyen medence meg hazug nyaralás..

2018. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
47%

Meg lehet próbálni,de ahhoz mind a kettőtöknek akarni kell.

Akarjátok e folytatni?Meg tudsz bocsájtani neki? Ha igen,akkor nem fogod minden vitánál felhozni?


Sajnos nagyon sok ember nem tudja értékelni az amilye van,mindig mástól várják a boldogságukat.Előbb-utóbb mindent megunnak,és ami a legrosszabb,hogy ezt nem ismerik be.


Nem merült benned fel,hogy talán ez nem az első félrelépése volt a feleségednek?

A gyerekeitek mit szóltak ahhoz,hogy szinte egy velük egykorú pasival lépett félre az anyjuk?

A 20 év korkülönbség miatt,gondolom nem lelki társat keresett az asszony.

2018. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
41%
Szóval amíg te küzdöttél a depresszióval őt a munkahelyen valami nagyfacú janigyerek pakolgatta. Kedves,támogató feleség akire jóban rosszban lehet számítani. Ha nekem ilyen lenne,én nem csak depiznék hanem felvágnám az ereimet. Tedd ki mint macskát kakálni aztán az húzza fel aki akarja utána. Magadat meg nézesd meg,nem-e hozott haza ajándékba valamit a kanjától. Ki tudja hánnyal csalt már meg ennyi év alatt,csak ez derült most ki..
2018. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
94%
Valamilyen szinten te is hibás vagy kérdező ettől függetlenül nem a megcsalás lett volna a megoldáa. Én nem tudnék ezek után megbízni benne, elválnék még akkor is ha szeretném.
2018. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
Gondolhatod, nem én választottam, hogy depis legyek, azt azért megnézném, hogy egy pár visszautasítás után hogyan kezdeményeznél szexet, megerőszakolni azért csak nem lenne jó, egy deszkát dugni meg, háááát.... Azt pedig, amit felépítettem, szeretettel csináltam, hogy jó legyen a családomnak.
2018. júl. 20. 22:16
 26/53 anonim ***** válasza:
33%
Én is depis vagyok két éve. Tudod mit csinál a férjem? Virágot hoz,masszírozza a lábam,sütit süt és siet haza a munkából hogy velem lehessen. Ehhez viszonyítsd a te odvas ri_bi feleségedet aki hanyatt vágja magát aztán próbálja rádkenni az egészet, és úgy dönts. Nem mindenki s***ggfej,találnál jobbat egész biztosan.
2018. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó, azért két év meg tizenöt év között van különbség. Tizenöt év alatt bele lehet fáradni ebbe, megnézném a férjed türelmét ennyi idő után!
2018. júl. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
49%
Valahol érthető ez a megcsalás!
2018. júl. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, nálunk hasonló a helyzet. Igaz,a férjem nem beteg, csak munkamániás, teljesen elhanyagolt, nem éreztem magam mellette nőnek. Sok csúnya dolgot vágott a fejemhez, leépítette az önbizalmam. Többször mondtam, szépen, csúnyán, hogy nem jó így. Nem érdekelte, nem tett semmit. Kizárólag háztartási robotnak éreztem magam, meg cselédnek, akinek ez a dolga. Majd jött egy férfi, hasonló háttérrel. Rengeteget beszélgettünk, nem feküdtünk ne. De mellette igazi nőnek éreztem éreztem magam. Aztán kiderült, megszakítottuk a kapcsolatot. De nem igazi a házasságunk. Próbáljuk, de nem az igazi. És ebben mindketten hibásak vagyunk, ugyanúgy, mint nálatok ti is. Nem kellett volna, de az érzelmeknek nem lehet parancsolni.
2018. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
57%
A te döntésed. Nekem van önbecsülésem, és igénytelen se vagyok, szóval elvàlnék. 1 kaland utàn is, ha több volt akkor plàne. Nekem nem kell egy perccel sem tovàbb olyan véglény aki nem szeret, nem tisztel, porig alàz, hàtbaszúr a megcsalàssal. Bizalom 0, csalódàs tetőfokon, undor 200%, szóval nem làtom értelmét a folytatàsnak, bottal se piszkàlnàm meg többet, úgyhogy kizàrt. Nem kínzom magam, nem élek együtt patkànyokkal. Ha neki ez volt az útja a megoldàskeresés, vagy tisztességes szakítàs helyett akkor viselje el, hogy ki lesz dobva!
2018. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!