Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudom, hogy nem szép, amire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem szép, amire készülök, de hogyan tudnám megleckéztetni a Szeretőm?

Figyelt kérdés

Rossz a házasságuk és a Felesége is jobban jár, ha szétmennek. Amikor összejöttünk édes, kedves volt, aztán csúnya dolgok történtek, amiket meg lehetett volna beszélni, de elzárkózott..Most én jövök. Megmutatom Neki, hogy így nem bánhat velem,(és senkivel)fáj ahogy viselkedett, de a bosszú felvillanyoz.---

Ehhez kérek tanácsot.Levél a Feleségnek stb stb..A kedvesem már többszörös visszaeseő, de a Felesége ragaszkodik hozzá..



2019. máj. 24. 13:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 A kérdező kommentje:

Kedves 73-as 79-es. Valóban felcsücsültem a felhőre..És ez olyan nagy baj?

Igen , persze, morálisan az.De megesik, nem vagyunk tökéletesek.Nem . bármennyire is úgy éreztem szeretem nem mentem vissza hozzá.Nagyon megbántotott és Vele kapcsolatosan nincsenek már illúzióim, ennek ellenére vallom, jó páros lehettünk VOLNA.Természetesen most hív, ír csillagokat lehozná, de bennem Ő meghalt.Bosszú nem lesz. Valóban a férjemmel kell megjavítanunk a kapcsolatunkat.ez részéről sem kérdés és elég jó irányban és úton járunk.Köszönöm a tanácsokat még ha frusztrált és bántó is volt sok esetben!

2019. jún. 4. 09:24
 82/84 anonim ***** válasza:
50%
Mi ujdag azota veled,kérdezo?
2019. jún. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne... kefélgetik mint az új cipőt. Csak épp nem a férje.
2019. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 anonim ***** válasza:
100%

WoW, ilyen nő biztos nem létezik, kérlek nyugtassatok meg!! :O


Minden esetre ha ez így igaz, akkor nagyon orulok annak az 1 ertelmes mondatának, hogy a férjevel kell megjavítania a kapcsolatát... Vagy ez a bosszú része?? :D :S :((



(Jó volt olvasni a sok kijózanító kommentet, remélem hatott is valamennyit...)

2019. aug. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!