Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudom, hogy nem szép, amire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem szép, amire készülök, de hogyan tudnám megleckéztetni a Szeretőm?

Figyelt kérdés

Rossz a házasságuk és a Felesége is jobban jár, ha szétmennek. Amikor összejöttünk édes, kedves volt, aztán csúnya dolgok történtek, amiket meg lehetett volna beszélni, de elzárkózott..Most én jövök. Megmutatom Neki, hogy így nem bánhat velem,(és senkivel)fáj ahogy viselkedett, de a bosszú felvillanyoz.---

Ehhez kérek tanácsot.Levél a Feleségnek stb stb..A kedvesem már többszörös visszaeseő, de a Felesége ragaszkodik hozzá..



2019. máj. 24. 13:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 A kérdező kommentje:
Azért ismerkedtünk meg annak idején, mert mindketten bizsergést kerestünk aztán barátsággá alakult
2019. máj. 24. 15:51
 42/84 anonim ***** válasza:
93%
A létezésed pont elég büntetés neki. És valószínűleg ezt ő is pontosan tudja. Ez már elég bosszú.De nagyon megérdemlitek egymást.
2019. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
94%
Akkor sem hiszem, hogy bármivel tartozna neked..kicsinyes vagy elképesztően. Te mit szólnál, ha a szeretőd küldene egy levelet a férjednek? Mérhetetlenül önző vagy..az nem baj, hogy te is átvered a férjed? Annyira szánalmas, amikor az egyik szenny akarja igazságra nevelni a másik szennyet...Magadba nézzél inkább...
2019. máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
90%

Én kérek elnézést, hogy hűséges vagyok 15 év házasság után, és nem a fas2erdőben ülve válaszolok.

Csak szexet akartál egy nős férfitől, és hisztizel, hogy megkaptad. Pont úgy bánik veled, ahogy megérdemled. Azt hitted, hogy tisztel vagy szeret? A lószaft! A kis levelezésetek neki megadta azt a bizsergést, amit keresett. Egyszer felpróbált, de nem domborítottál akkorát, hogy rendszeresen használjon. Ennyike.

Nyugodtan nyomd fel, valószínűleg egy csokor virággal meg egy békülős szexes nyalással elsimít mindent. Álmatlan éjszakát nem okozol neki.

Csak ne pislogj, ha ő is megmutatja a levelezést a férjednek. Gondolom, szegény birka nem érti, mi bajod van napok óta. Majd rájön. 😉

2019. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 A kérdező kommentje:

Azt csak finoman teszem hozzá, hogy mi külföldön élünk!

Hát, pont az volta a baj, hogy eszméletlen jó volt..:-)

Neki is..Nem kellett domborítanom, minden ment magától...

2019. máj. 24. 16:46
 46/84 A kérdező kommentje:

20 évig én is hűséges voltam, ezért pedig én kérek elnézést..A férjem pedig ...Tudná miért volt ez a lépésem...De Őrá most nem térnék ki..

Nálunk egy gyermek van , aki még tizenéves nem akarjuk borítani, mert működünk

2019. máj. 24. 16:48
 47/84 A kérdező kommentje:
Egyszerűen ártatlanul leveleztünk, majd eszeveszett találkozások lettek ebből..kifejlődve!
2019. máj. 24. 16:49
 48/84 anonim ***** válasza:
90%
Annyira nem lehetett jó, ha nem téged választott...hogy mondhatod azt, hogy jól működtök, ha megcsalod?! Az, hogy 20 évig hűséges voltál, nem érdemel dícséretet, mert elvileg ez erről szól..40 fölött azért már illene használni az agyadat is..
2019. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
89%

Jóságos ég, te nagyon buta vagy kérdező. Egy nős pasi fűzte az agyad, majd egyszer megdgott és dobott. Ennyi a történet. Te meg mindenféle szerelmes dolgokat látsz bele. Elhiszed azt a süket dumát hogy azért nem akar találkozni mert nem bír magával a közeledben??? Inkább csak azt nem bírja elviselni hogy nehéz felfogású vagy és nem érted mit jelent az elkötelezettség nélküli kötetlen dgás. Ő csak annyit akart, hogy lefektet és kész. Ezt meg is tette, részértől történet vége. Ugyan mi a nyavalyáért találkozna tovább egy ráakaszkodó, idegesítő középkorú nővel.

Egyébként mindketten undorítóak vagytok. A pasi emellett díjnyertes szemétláda. Te meg önáltató rbi vagy. A 20 évnyi hűségedre hivatkozva mentegeted magad. Inkább a gyerekednek mutatnál jó példát: például azt, hogy ha már nem szereted a férjed és mással akarsz kefélni, elválsz és csak utána pakolod szét a lábad.

Felejtsd el a bosszút, te ugyanannyira megérdemled mint a pasi. Fogadd el hogy úgy kezel, amire tartott: használati tárgynak amit megunt.

2019. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
26%

Kerdezo,konkretan a gyerekeivel szursz ki. Ok fogjak megsieni a veszekedest a szulok kozt vagy a valast. Traumakent elik at a valast a gyerekek. Teljesen tonkreteszed tobb artatlan gyerek eletet. Ne tegyed.

A gyerekeket ne bantsad. Ok nemtehetnek az egeszrol.


Az ilyen embernek az a legnagyobb sertes,ha latja,h osszejottel massal es vele nem foglalkozol meg nem irogatsz neki. Majd bankodni fog magaban hidd el.

2019. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!