Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudom, hogy nem szép, amire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem szép, amire készülök, de hogyan tudnám megleckéztetni a Szeretőm?

Figyelt kérdés

Rossz a házasságuk és a Felesége is jobban jár, ha szétmennek. Amikor összejöttünk édes, kedves volt, aztán csúnya dolgok történtek, amiket meg lehetett volna beszélni, de elzárkózott..Most én jövök. Megmutatom Neki, hogy így nem bánhat velem,(és senkivel)fáj ahogy viselkedett, de a bosszú felvillanyoz.---

Ehhez kérek tanácsot.Levél a Feleségnek stb stb..A kedvesem már többszörös visszaeseő, de a Felesége ragaszkodik hozzá..



2019. máj. 24. 13:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
93%
Ha csak bizsergésre vágysz, arra itt vannak az olyan szabad vegyértékek, mint én, komplikációmentesen, de te is szenvedni szeretsz.
2019. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
90%

Nem olvastam vegig a valaszokat.

Pont ilyen szituban voltam,de a masik oldalon.

A dragalatos szereto mindent elkovetett,h szetmenjunk,kidobjam ,elvaljunk a ferjemmel...

En meg kossem fel magam,azt irta nekem,es minden gondom megoldodik.Meg terhesseget is hazudott.


En kiborultam ,es valni is akartam,de megbeszeltuk,ujrakezdtuk,es ennek mar 9 eve,jobb lett mint elotte volt a hazassagunk...

A volt szereto meg visszakonyorogte magat az elettarsahoz,es nrki szult efy uj gyereket.Most a facen reklamozza,milyrn peldas csaladanya,es mintakapcsolatban elnek....

2019. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként kérdező de mindent össze vissza beszélsz. Tudod ha működik az embernek a házassága nem lép félre. Milyen működésről beszélsz? Plusz ha te tényleg olyan nagyon hű de szerelmes lettél akkor el akarnál válni és akar ád azt a másik pasit. Ha te nem akarsz elválni akkor nem vagy szerelmes.
2019. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:
96%
A kérdezőbe belefröcsköltek 1 db patront, és ez lett belőle... Nagyon észnél kell lenni, sok ilyen őrült van. Már 1 alkalom is veszélyes tud lenni.
2019. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
11%

Aki azt írta, a pasi díjnyertes szemétláda, nagyon találóan fogalmazott. Ha a kérdező nyílt lapokkal játszott, a faszi meg hitegette erzelmekkel is, aztán amikor a kérdező kezdett többet érezni, gyorsan kimenekült a viszonyból, akkor azért jogos a felháborodás. Ha jól értelmeztem, akkor a kérdező egy beszélgetés szeretett volna a pasitól, egy mindenki számára megnyugtató lezárást, hogy senkiben ne maradjanak kérdések, kikívánkozó gondolatok. A pasi meg elzárkózik, a kérdező meg szenvedjen, dolgozza fel egyedül. Kicsit vonatkoztassunk el most attól, hogy mindkettő házasságban él. Én megértem a kérdező dühét, fájdalmát. Baromi szar, amikor ilyen helyzetben kiderül, hogy a másik egyik napról a másikra leszarja azt az embert, akivel addig bizalmasan beszélgetett.


Kedves kérdező, a többi válaszadóval ellentétben én nem gondolom, hogy ez az egész kizárólag a te hibád. A bosszút viszont nem javaslom. Addig is, amíg ezen forgatod magad, nem tudod lezárni, nem tudsz kilépni ebből. Sajnálom, remélem hamar elmúlik. A faszi meg fogja kapni az élettől amit megérdemel. Lehetőleg szakíts meg minden kapcsolatot vele.

2019. máj. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
16%

Én is az 55-össel értek egyet.Ha volt mersze belekezdeni a szeretődnek ebbe az egészbe,akkor álljon eléd és mondja ki a frankót és vége.Csak hát gyáva és kifogásokat keres.Ugyanakkor semmi értelme bisszút forralni.Ha írsz emailt akár később is,a férj elmondja a feleségének,hogy ki írta,simán megteszi szintén bosszúból.Aztán eljut a hír a férjedhez.Ki jár rosszul?Ti!

És főleg a gyerekek.

Inkább vedd tanuságnak ezt az egészet.

Ja és nem a fakanál mögül írom,engem az ex szeretőm sokkal jobban átvágott.Agyaltam is a bosszún,mert én elváltam,és nekem már mindegy lett volna.De mégse tettem meg,és jobb is így.

Ennek két éve,de a volt szeretőm azóta is sóvárog...

2019. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi krvát egy helyen...
2019. máj. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
4%
Drága 57-eske,nem vagy tisztába a k@rva szó jelentésével.
2019. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 A kérdező kommentje:

Épp csak beleolvasgattam a hsz-ekbe , mindjárt olvasom, addig is..Igen a k..va szó jelentésével sokan nincsenek tisztában. Én szeretem a férjem , de okom volt arra , amit tettem. Ezt nem írom ide, mert nem szeretném, ha bárki felismerne.

Harmóniában élünk, a szex is jó..Ilyenkor tárja szét az ember lánya a kezét: De akkor miért? Nem tudom. Őszintén leírom, mert közben épp a napokban a Nők lapjában is olvastam egy cikket. Pont rólam szólt, szólhatott volna Minden kerek és mégis. Szép életünk van , okos gyerekem , jó munkám..és értelmes Férjem.Talán önigazolás., hogy kellek még másnak? Nem tudom. Hétvégén a Férjemmel és Gyermekemmel welnesselni voltunk.És nagyon átmosta az agyamat ezt a hétvége. Csodás volt, és talán ez a pofon kellett ahhoz, hogy kijózanodjak..Mert nem vagyunk tökéletesek. Senki sem az. Csak én őszintén ki mertem írni. Nem mondhattam el senkinek, elmondtam hát mindenkinek. Ebben a pillanatban egy tapló féregnek tartom a szeretőm, épp ezért, mert nem állt elém..Egy kapcsolat mélysége nem azon múlik, hányszor szerelmeskedtünk. Én mélynek éreztem, ahhoz épp elég mélynek, hogy ne így legyen vége. Meglátom lesz-e bosszú. Most úgy érzem semmi szükség rá, mert megnyugodtam attól, hogy jobb mihamarabb elveszíteni egy ekkora parasztot..De egyébként van egy olyan tuti adu ász a kezembe , amiről meg nem mondja, hogy én köptem be...És ha picit belekeveredik odahaza a gondba nekem az elég. Legyen pár rossz órája. Ne képzelje, hogy Ő mindent megtehet.De most ezt sem érzem szükségesnek. És ha most írna, hívna, akkor már én nem mennék el Vele..Köszönöm a feljebb valónak, hogy egy hétvége alatt így úgy rendbe tett. Pénteken rettenetese kétségbe voltam esve, hatalmasat csalódtam abban az emberben, akiről annyit fantáziáltam korábban.

Köszönöm, hogy elolvastatok!

2019. máj. 27. 08:12
 60/84 A kérdező kommentje:
Igen, kedves 55-ös.Én a jóságban hiszek. Bár tudom, most sokan máglyára küldenének..Én alapvetően mindenkivel jó vagyok, tényleg segítek mindenkit, akár munkában , bárhol. ÉS hiszek ebben , hogy megkapja ami Neki jár . Amire büszke vagyok, hogy a sok fájdalom ellenére sem írtam Neki mocskolódó lehúzó üzeneteket, nem sértegettem.. Ez jó érzés. Ő sem engem,,,de így van .Egyedül hagyott a szenvedésben.
2019. máj. 27. 08:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!