Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudom, hogy nem szép, amire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem szép, amire készülök, de hogyan tudnám megleckéztetni a Szeretőm?

Figyelt kérdés

Rossz a házasságuk és a Felesége is jobban jár, ha szétmennek. Amikor összejöttünk édes, kedves volt, aztán csúnya dolgok történtek, amiket meg lehetett volna beszélni, de elzárkózott..Most én jövök. Megmutatom Neki, hogy így nem bánhat velem,(és senkivel)fáj ahogy viselkedett, de a bosszú felvillanyoz.---

Ehhez kérek tanácsot.Levél a Feleségnek stb stb..A kedvesem már többszörös visszaeseő, de a Felesége ragaszkodik hozzá..



2019. máj. 24. 13:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 A kérdező kommentje:

befröcsköltek egy patront?

Sajnállak. Nem érted miről van szó. Nem a szexről.inkább az előtte való kötődésről...

2019. máj. 27. 08:20
 62/84 anonim ***** válasza:
75%
Próbáld meg elfelejteni, építsd újra a házasságod.
2019. máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 A kérdező kommentje:
Igen, ezen vagyok most És tényleg olyan érzés, mintha semmi sem történt volna. Azt hiszem a mail.jét sem olvasom inkább. Épp ezért , mert a frissen hegesedő sebeimet nem akarom feltépni..
2019. máj. 27. 08:24
 64/84 anonim ***** válasza:
82%

Kerdezo,te az ellentetes oldalon allsz,megis orulok,hogy olvastalak...én is valaszoltam már neked korabban.

Másik szemszogbol,kicsit erthetobb volt,a "mi szeretonk" anno,miert askálodott,hazudozott,es kavart...a bosszu...

Sikerult rosdz orakat,napokat szereznie,de nekem,aki nem ártotam neki....ellenben vele...

Nem a ferjemnek ártott vele,rola lepergett...

Szerintem jol teszed,ha lemondasz a bosszurol,mert ott is csak a felesegnek szereznel keserves napokat...a ferjérol lehet leperegne...

2019. máj. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos te nem érted kérdező. Igenis a szexről van szó, a pasi részéről nem volt semmiféle érzelmi kapcsolat.
2019. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 A kérdező kommentje:
Nem a szexről volt szó, de itt én be is fejeztem...Én ismertem vagy TE????
2019. máj. 27. 10:28
 67/84 anonim ***** válasza:
76%

"Most úgy érzem semmi szükség rá, mert megnyugodtam attól, hogy jobb mihamarabb elveszíteni egy ekkora parasztot..De egyébként van egy olyan tuti adu ász a kezembe , amiről meg nem mondja, hogy én köptem be...És ha picit belekeveredik odahaza a gondba nekem az elég. Legyen pár rossz órája. Ne képzelje, hogy Ő mindent megtehet." A férjed is elveszíthetne egy parasztot.

Hogy ő mindent megtehet? Te nem tehetsz meg bármit? Most is vígan élsz tovább a férjeddel, magadat sajnáltatod, a szeretőddel foglalkozol, én, én, én......

Azt is nehezen hiszem el, hogy 2 nap alatt minden oké lett hirtelen. Nem lett, hiszen elvileg nem is volt gond nem? Mi lesz, ha gond lesz? Hiszen a semmi is képes volt kibellenteni téged.

Te ismered? Nem úgy vettük észre. Te egy olyan embert ismertél, akinek láttatni szerette volna magát.

Őszintén remélem, hogy rájön egyszer a férjed vagy legalább a sors megbüntet érte.

2019. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 A kérdező kommentje:
NEm büntet meg a sors, mert ettől az egy ügytől eltekintve (amit bocs de okkal indítottam és ehhez a részhez viszont nincs közötök..)szóval az életben mindenütt jó vagyok!ÉS jóban vagyok a feljebb valóval...Tehát NINCS lelkiismeret furdalásom..Bocs...
2019. máj. 28. 14:30
 69/84 A kérdező kommentje:

A Férjem pedig ettől függetlenül vagy ezzel együtt is imád..és Ő tudja miért!

:-)

Ez szintén nem a Ti csatornátok..

:-)

2019. máj. 28. 14:31
 70/84 A kérdező kommentje:

Egyébként a nem támogató EGO "éljenző" hsz-eket nem is értem..Tudtok TI szöveget értelmezni?

Nektek el sem szabadna egy ilyen jujj de csúnya kérdést olvasni...fújj:-)


Nem a kérdező értékelése volt a kérdés, hanem tanács EGY bizonyos esetre..

Néha az az érzésem, hogy a gyakorin egy egy pikáns kérdésre direkta karót nyeltek csador alatti gyülekezete válaszolgat (tisztelet a kivételnek..( Én meg jót röhögök,Bár ugyanakkor szomorú mert tényleg ennyire frusztrált más nőtársát sárba tipró nők között élek

2019. máj. 28. 14:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!