Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudom, hogy nem szép, amire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem szép, amire készülök, de hogyan tudnám megleckéztetni a Szeretőm?

Figyelt kérdés

Rossz a házasságuk és a Felesége is jobban jár, ha szétmennek. Amikor összejöttünk édes, kedves volt, aztán csúnya dolgok történtek, amiket meg lehetett volna beszélni, de elzárkózott..Most én jövök. Megmutatom Neki, hogy így nem bánhat velem,(és senkivel)fáj ahogy viselkedett, de a bosszú felvillanyoz.---

Ehhez kérek tanácsot.Levél a Feleségnek stb stb..A kedvesem már többszörös visszaeseő, de a Felesége ragaszkodik hozzá..



2019. máj. 24. 13:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
34%

Addig nem tudunk neked ötleteket adni, amíg nem ismerjük a történeteteket. Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok? Mikor romlott meg a viszonyotok? Mi vezetett odáig, hogy megromoljon köztetek a viszony? Mit jelent az, hogy "csúnya dolgok történtek"? stb., stb., ....

Amíg nem írsz le részletesen mindent, érdemi választ sajnos nem fogsz kapni.

2019. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy tudni fogja....Nem most tenném...És azt sem gondolom, hogy visszavágna, hiszen nincs rá bizonyíték!

Simán a címükre és e-mail-t.Ebben gondolkodom, nyilván titkos címről.Ez lenne a következő kérdésem, ha később a fiókot törlöm, valahogy utánajárható-e , hogy az én gépemről ment a levél..Tudom, hogy nem vagyok tisztességes...Na de ki az??? Tegye fel a kezét, aki elmúlt negyven..kellően csinos, szép és még hisz a mesékben_! hajrá!!!

2019. máj. 24. 14:21
 23/84 anonim ***** válasza:
95%

" és főleg nem akarok elválni!"


AKkor ne csinálj semmit, mert könnyen a feleségei is arra az ötletre juthat, hogy ő meg a te férjeddel tudatja a történteket.

2019. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
97%
pöttyös volt a rudi és elkaptál vmit?
2019. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
95%

"Nincs más választásom"


Ki kényszerít rá? Nyilván senki.

Arra felkészültél, hogy a férjed téged is kivág majd ezek után, mint azt a bizonyos macskát?

2019. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 A kérdező kommentje:
Semmi extra..Sokáig levelezés randik csók ,egyebek ,,aztán egy év múlva( egy év szünet, mert mégis meg akarta javítani EGYEDÜL a házasságát, beleőrültem, de mit tehettem... újra és amikor végre összejöttünk, sajnos belementem, akkor az álomszép esténk en is már azt mondta, hogy fél,hogy nagyon egymásba szeretünk...Mindenki hazament pár nap levélváltás .És közölte, hogy ez Neki sok pillanatokon belül függeni fogunk egymástól és ez veszélyes...és kértem találkozzunk beszéljük meg, legalább találkozzunk, nekem könnyebb lenne..De nem , mert nem tudja elviselni, ha ránézek és rögtön elgyengül..Nekem nem az kell, hogy viszonyba maradjunk, nekem egy lezáró beszélgetés egy búcsú...nem egy email...ben szakítás....
2019. máj. 24. 14:28
 27/84 anonim ***** válasza:
21%

[link]

;)

2019. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 A kérdező kommentje:

Tehát!

Mielőtt Felnégyelnétek.Nagyon beleszerettem egy éven keresztül sóvárogtam , néha leveleztünk nagyon kellemes levelező partner.És persze végre értelmes , okos.És röviddel ezelőtt összejöttünk először és utoljára volt konkrét szex CSodás csókok!

Már egy éve is azért szakítottunk, mert Ő társat keresett és bennem megtalálta volna én pedig csak szeretőt.Ő válni akar , de még kivár.Én NEM akarok válni...Tehát hosszútávon reménytelenek vagyunk, de elvártam volna egy búcsú találkozást egy beszélgető lezárást!

2019. máj. 24. 14:34
 29/84 anonim ***** válasza:
92%
Nem a bosszú a szánalmas, hanem hogy nős férfival k.válkodsz.
2019. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 A kérdező kommentje:
Azért választottunk mindketten olyan párt aki házasságban él, mert akkor azonosak az elvárások, csak szórakozni akartunk és értelmes baráti beszélgetést
2019. máj. 24. 14:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!