Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen nőkből lesz szerető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőkből lesz szerető?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem vagyok képes megérteni, hogy papíron teljesen normális, huszon és harmincéves nők hogyan kerülnek alárendelt, szeretői szerepbe például a főnökükkel, vagy csak random férfiakkal. Annyi kétségbeesett, szánalmas kérdést olvasni itt gyakorin is, hogy csak néz az ember. Reménykednek, hogy a pasi otthagyja a feleséget/barátnőt értük, holott teljesen világos hogy ilyenről szó sincs. A szeretőnek a párkapcsolat nélküli szex a lényege, így logikusan az esetek nagyrészében ez így is marad.


Rossz olvasni, hogy egyesek miket élnek át, és számomra ez feldolgozhatatlan. Még fiatalabb vagyok (24 éves), de hallok sztorikat akár legjobb barátnőimtől is, akik elcsábulnak a feletteseiktől, SZERELMESEK lesznek általuk idealizált személyekbe, akik nyilvánvalóan kihasználják őket testiségért. Nem magamat akarom fényezni, de eszembe sem jutna kezdeni foglalt emberrel. Erre a szeretők általában úgy reagálnak, hogy hát nem tehetnek róla mert beleszerettek az illetőbe, de ilyenkor meg felmerül a kérdés hogy ennyire agyatlan ösztönlények-e vajon, vagy direkt viselkednek úgy mintha még mindig 16 évesek lennének. Abszurd teljesen hogy olyan nők akarnak majd gyereket, családot akik a saját erkölcseiket földbe tiporva akár évekig voltak szeretők előtte. Rosszabb esetben teherbe esnek, és egyedül kell felnevelniük a gyereket, amit nem is kell ecsetelnem hogy mennyire káros.


Igazából engem nem érint ez a probléma, csak kétségbe ejt hogy egyes női társaim mennyire életképtelen férgek. Képesek tönkretenni családokat azért hogy megkapják azt a minimumot amit a megcsaló fél dob nekik. Ez mégis kinek elég? Fiatalon miért nem mindenki a teljes boldogságot keresi, miért elégszik meg egy csinos, normális csaj a szeretői státusszal? Másoknak nem derogál, hogy örök másodikok, és mindössze lopott órák jutnak nekik egy kapcsolatban, ami ráadásul a testük kihasználásáról szól? A hányinger kerülget ha ilyesmire gondolok.


Szinte én érzem magam prűdnek hogy a saját korosztályom érdekel elsősorban, és eszembe sem jutna a főnökömmel kavarni. Pedig tényleg csomó mindenben benne szoktam lenni (szexuális értelemben is), de a gerinctelenség nincs köztük. És egyszerűen nem is tekintek potenciális partnerként egy foglalt férfira, pedig kezdeményeztek már jócskán (sajnos).


Lányok (akik szeretők), megéri mindez? Ti inkább az örök szingli kategória vagytok, vagy akartok komoly kapcsolatot, de nem érzitek lehetőségét? Komolyan érdekel.



2019. jún. 23. 01:19
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
56%
Fiatalabb koromban én sem tudtam volna elképzelni, hogy szerető legyek. Valahogy a foglalt, házas férfiakra nem tudtam férfiként tekinteni sem, ha mégis közeledett egy, csak undort éreztem. Később egy kiüresedett házasságban, ahol évek óta már szexelni se volt kedvem, felfigyeltem egy házas férfire, olyan villámcsapás szerű szerelem volt, amit tizenéves koromban éltem át utoljára és amikor az ember ezt átéli újra, akkor már nem izgatja túlságosan, hogy az illető történetesen foglalt. Volt lelkifurdalásom és új arcomat ismertem meg, de azt gondoltam, hogy attól még, hogy gazdasági érdekközösségben él valakivel, attól még belém szerelmes, miért kéne érdekeljen az a másik nő? Tévedtem sok mindenben. Egyrészt az övék nem csak gazdasági érdekközösség volt, akkor se, ha őt soha az életben nem fogja már úgy kívánni, ahogy engem kívánt, másrészt nem volt belém szerelmes. Nem feküdtünk le végül, mert kihátrált az egészből. Most biztos marhára boldog mindenki.
2019. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
35%

Senkit sem szabad elítélni, tudod a karma...

Én így voltam vele. Az egyik barátnőm szeretői viszonyban van már több éve, én sem értettem meg, mindig mondtam neki ne legyél másodhegedűs, ne elégedj meg csak a morzsákkal ami neked jut a másikból. Jót akartam, azt akartam, hogy találjon magának egy párt, akivel boldog és felvállalhatják a kapcsolatukat. Mondtam én sosem tudnék kikezdeni egy nős férfival. (És ezt kmolyan is gondoltam).

Nem telt el fél év, beleszerettem egy nős pasiba, 2 éve vagyunk együtt és nagyon jól érezzük magunkat, nem csak szexről szól az egész, amit nem kap meg otthon, megértés, törődés, hogy megkérdezzék tőle, hogy van? Hogy telt a napja? És még sorolhatnám. Gyakran találkozunk és gyakran beszélünk telefonon is.

Lényeg, én ezzel egyelőre elégedett vagyok.

Ítélni könnyű, de ne feledd te is kerülhetsz még hasonló helyzetbe, (ha te nem is, majd a párod).


Ugyan én csak kicsivel vagyok idősebb, mint te 3 évvel, de szerintem te még nem látod reálisan a világot.

A legtöbb kapcsolatban a környezetemben szinte mindenkinek van szeretője. A kapcsolatot egy idő után legalább az egyik fél elkezdi hanyagolni, és kell egy "pótlék". Ha az asszony rá is jön, hogy megcsalja, hazamegy a pasi és azt mondja, őt csak megdugtam, téged szeretlek, de melletted alszom, de hozzád jövök haza és a többi duma amit a nők nagy része el is hisz, a másik része meg szemet huny felette, vagy az anyagiak miatt maradnak együtt, vagy azért mert már "ennyi idősen nem mernek új életet kezdeni".


"Én is vágyom a szerelemre és testiségre, ezért van barátom akitől ezt megkapom. És még a méltóságom is megmarad, mert nem házas, kész főnyeremény:D"

Szóval ugyanannyit kapsz a pasidtól mint a szerető, ha lenne. Miért nem házas? Miért nem kérte még meg a kezed?

Te is elégedett vagy azzal amit kapsz.

2019. jún. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

Nem ítélkezem, inkább sajnállak.


De köszi azért a választ, hasznos volt. Igazából kimondtad a varázsszót, hogy neked ez elég EGYELŐRE. Talán ezt nem tudom elképzelni, hogy olyan kapcsolatban legyek aminek nincs jövője. Ha szerelmes vagy a pasiba, hogy nem kínoz téged hogy van valakije otthon? Egy egész családja ráadásul. És viszont szeret? Ha annyira szeretne, ott hagyná a családját nem?

2019. jún. 24. 01:45
 44/49 A kérdező kommentje:
Egyébként nem hiszek abban, hogy korán kell házasodni ahogy lehet. Eszembe sem jutna most hozzámenni a barátomhoz, mert egy házasság sokkal több annál mint hogy 2 ember szereti egymást. Talán ha az emberek nem fiatalon ugranának bele ilyesmibe, a megcsalás is kevesebb lenne. Mert abban azért egyet érthetünk, hogy ez nem normális állapot. Remélem te is találsz valakit, utolsó, akinek nem csak szerető leszel.
2019. jún. 24. 01:47
 45/49 anonim ***** válasza:

"Egyébként nem hiszek abban, hogy korán kell házasodni ahogy lehet."


Nekem meg ez hangzik furán.

Mert írtam szereted a párod, és jól elvagytok, de korainak érzed a házasságot (elköteleződést), mert még fiatalok vagytok. De akkor ez a kapcsolat nem korai?

Hisz végülis a házasság egy papír. Ha olyan biztos vagy a kapcsolatban, akkor miért félsz elköteleződni?

2019. jún. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Nem félek elköteleződni, de tudom hogy nem most van itt az ideje. Még tanulni akarok és kiélni magam (nem randizás szempontból), és nem érzem magam érettnek se lelkileg házasságra vagy gyerekekre. Ettől függetlenül imádom a párom, és remélem egyszer majd ő lesz a férjem. De nem hirtelen felindulásból kéne házasodni senkinek, vagyis szerintem az nem vezet sehova. Amíg még tart a "rózsaszín köd", addig el lesznek fedve a problémák, illetve nem is lehet tudni hogy az mély, igazi szeretet-e vagy csak szerelem.
2019. jún. 24. 10:08
 47/49 anonim ***** válasza:
73%

Milyen nőkből lesz szerető?

Hadd meséljem el, ami velem történt. Egy elrontott házasság után válófélben voltam, és újra nagy pusztítást terveztem a szebbik nem körében, ahogy tettem azt hajdanán, legényfejjel. Akkoriban jött divatba a netes ismerkedés, és jó apropónak látszott kipróbálni, hogyan is működnek ott a dolog, s a nők. Hamar rájöttem, mik azok az apró fogások, amelyek elengedhetetlenek, ha nem akarom, hogy levelem olvasatlanul landoljon a kukában. Tehát belevágtam. Mivel azonban nem akartam egyhamar elköteleződni, minden levelemben hangsúlyoztam, hogy nős vagyok, s elhallgattam a tényt, hogy már külön élünk. Nos, ezalatt az időszak alatt nagyjából kétféle csajjal volt szerencsém megismerkedni. Az egyik csoport tagjainak volt már dolga nős pasival, és köszönik, de soha a büdös életbe még egyszer nem kérnek belőle. A másik csoport tagjai nem voltak ennyire tapasztaltak, és ők némi rábeszélés után hajlandóak voltak a kedvemért megalkudni a helyzettel. Más dolog, hogy sokkal hamarabb kapták el a tökömet, mint azt szerettem volna, és azóta (közel 20 éve) ismét házas vagyok. És ez már így is marad, mert nagyon egymásra találtunk. De ez egy másik történet.

Szóval kérdező, hadd adjak egy tanácsot. Soha ne ítélj el senkit (főleg nálad idősebbet) olyanért, amit te még nem tapasztaltál meg. Nem tudhatod, mit hoz a jövő. Tudom, tudom; 24 évesen még minden fekete, vagy fehér, és mindenki egy jellemóriás. Én is az voltam. Idővel azonban színesedni kezd a világ, hidd el. És egyet ne feledj. A nős férfiak NŐS férfiak. Nővel élnek. Olyan nővel, akit egyszer már meg kellett hódítaniuk, s aki mellett az évek folyamán rengeteget tanultak a nők gondolkodásáról, lelkivilágáról. E tudással felvértezve indulnak csatába, és elhiheted, hogy ez hatalmas előnyt jelent. Tudják, mikor mit kell mondani, mikor mit akar a nő hallani. És ha ügyes a pasi, még ha megérzi is a nő, hogy nem igaz, amit hall, akkor is el akarja hinni, mert szép, mert meseszerű, és mert minden nőben ott él valahol a csoda utáni vágy. Benned is. Csak még nem találkoztál olyan férfiúval, aki előhozza belőled.

2019. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
Honnan feltételezed, hogy még nem találkoztam azzal a csodával?:) Elhiszem, hogy neked pasiként kedvezett egy szeretői kapcsolat, de hidd el van akinek az nem lenne elég. Én lennék a nem normális, hogy a csoda nekem a barátom?
2019. jún. 25. 13:21
 49/49 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Igaz tavalyi a kérdésed de irok neked ,hátha olvasod! Kivánom neked tiszta szívből hogy legyél olyan szerelmes hogy egy métert ne láss előre , ne legyen se nappalod se éjszakád ne egyél ne igyál , csak egy ember járjon az eszedben a nap 24 órájában . Ha ezt megérzed ,legyen a szerelmed bárki is . Soha többé nem teszel fel ilyen kérdést . :D Sok sikert .
2020. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!