Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen nőkből lesz szerető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőkből lesz szerető?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem vagyok képes megérteni, hogy papíron teljesen normális, huszon és harmincéves nők hogyan kerülnek alárendelt, szeretői szerepbe például a főnökükkel, vagy csak random férfiakkal. Annyi kétségbeesett, szánalmas kérdést olvasni itt gyakorin is, hogy csak néz az ember. Reménykednek, hogy a pasi otthagyja a feleséget/barátnőt értük, holott teljesen világos hogy ilyenről szó sincs. A szeretőnek a párkapcsolat nélküli szex a lényege, így logikusan az esetek nagyrészében ez így is marad.


Rossz olvasni, hogy egyesek miket élnek át, és számomra ez feldolgozhatatlan. Még fiatalabb vagyok (24 éves), de hallok sztorikat akár legjobb barátnőimtől is, akik elcsábulnak a feletteseiktől, SZERELMESEK lesznek általuk idealizált személyekbe, akik nyilvánvalóan kihasználják őket testiségért. Nem magamat akarom fényezni, de eszembe sem jutna kezdeni foglalt emberrel. Erre a szeretők általában úgy reagálnak, hogy hát nem tehetnek róla mert beleszerettek az illetőbe, de ilyenkor meg felmerül a kérdés hogy ennyire agyatlan ösztönlények-e vajon, vagy direkt viselkednek úgy mintha még mindig 16 évesek lennének. Abszurd teljesen hogy olyan nők akarnak majd gyereket, családot akik a saját erkölcseiket földbe tiporva akár évekig voltak szeretők előtte. Rosszabb esetben teherbe esnek, és egyedül kell felnevelniük a gyereket, amit nem is kell ecsetelnem hogy mennyire káros.


Igazából engem nem érint ez a probléma, csak kétségbe ejt hogy egyes női társaim mennyire életképtelen férgek. Képesek tönkretenni családokat azért hogy megkapják azt a minimumot amit a megcsaló fél dob nekik. Ez mégis kinek elég? Fiatalon miért nem mindenki a teljes boldogságot keresi, miért elégszik meg egy csinos, normális csaj a szeretői státusszal? Másoknak nem derogál, hogy örök másodikok, és mindössze lopott órák jutnak nekik egy kapcsolatban, ami ráadásul a testük kihasználásáról szól? A hányinger kerülget ha ilyesmire gondolok.


Szinte én érzem magam prűdnek hogy a saját korosztályom érdekel elsősorban, és eszembe sem jutna a főnökömmel kavarni. Pedig tényleg csomó mindenben benne szoktam lenni (szexuális értelemben is), de a gerinctelenség nincs köztük. És egyszerűen nem is tekintek potenciális partnerként egy foglalt férfira, pedig kezdeményeztek már jócskán (sajnos).


Lányok (akik szeretők), megéri mindez? Ti inkább az örök szingli kategória vagytok, vagy akartok komoly kapcsolatot, de nem érzitek lehetőségét? Komolyan érdekel.



2019. jún. 23. 01:19
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
69%

" helytelen amit csinálnak"


Egyáltalán nem helytelen, nem ők a megcsalók.

Nekik nincsen párkapcsolatuk, nem tartoznak semmivel senkinek.

"és nekik is fáj, mert bizony az imádott férfi nem mellettük alszik el este"

De, mellettük alszik el.:)

2019. jún. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
85%

"pont a megcsalt feleségeket értem, van akit pont nem érdekel kivel hetyeg a férje"


Ugyehogyugye: akkor ő is benne van az egyezségben! ;)

2019. jún. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
78%

"csak szimplán kiváncsi vagyok mi sodorta őket ebbe a helyzetbe."


Hát az, hogy pont ő tetszett meg.

2019. jún. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:

Nem helytelen? Hanem normális és pozitív jövőképet fest le ha valaki ilyen kapcsolatban él? Hát ez érdekes:) Lehet én vagyok az extrém jó ember, de szarul érezném magam, ha tudnám hogy egy másik nő fickójával k**atom magam.


Az együtt elalvás meg egy példa volt a sok dologra amit a feleség kap meg a szerető helyett.

2019. jún. 23. 01:55
 15/49 A kérdező kommentje:
13-mas, és ha a legjobb barátod palija tetszik meg, kénytelen vagy őt becserkészni? Nem azért vagyunk emberek hogy ne 100%-ban az ösztöneink után menjünk? Csúnya következményei lehetnek ám.
2019. jún. 23. 01:58
 16/49 anonim ***** válasza:
18%

"szarul érezném magam, ha tudnám hogy egy másik nő fickójával k**atom magam."


Egy ember nem lehet senkié. Nem birtokolható, nem tárgy.



"Az együtt elalvás meg egy példa volt a sok dologra amit a feleség kap meg a szerető helyett."


Én semmi olyasmire nem vágytam soha, amit egy feleség megkap, de egy szerető nem. Én félek azoktól a dolgoktól és be kell biztosítsam ellenük magam.

2019. jún. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Nyilván nálad mélyebb a probléma, sajnálom, de nem gondoltál még rá hogy segítséget kérj? Inkább benne akarsz ragadni ebben a magányos állapotban? Egyszer már nem leszel szerető, és akkor már lehet akarnál komolyabbat is, és senkid nem lesz. (Nem ezt kívánom, csak hallani ilyen eseteket, és őszintén sajnálom.)
2019. jún. 23. 02:02
 18/49 anonim ***** válasza:
71%

15: Úgy beszélsz, mintha korlátlan számú lehetőségeid lennének. Nekem a Te korodra összesen 2 férfival alakult olyan közeli kapcsolatom, hogy megkívántam őket, de egyikkel sem jött össze, mert nem viszonozták.

Egy kezemen meg tudom számolni a lehetőségeimet ami 50 év alatt összejött, és hidd el, sokan vannak ezzel így.

A helyedben valószínűleg én is kiválasztanám a 20 potenciális partner közül azt az egy legmegfelelőbbet, de hát egész életemben nem volt 20 potenciális partnerlehetőségem.

2019. jún. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
Tényleg nem bántani akarlak, a kérdés sem arra született.:)
2019. jún. 23. 02:03
 20/49 anonim ***** válasza:
71%
17: Akkor érzem legjobban magam, ha nincsen senkim.
2019. jún. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!