Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen nőkből lesz szerető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőkből lesz szerető?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem vagyok képes megérteni, hogy papíron teljesen normális, huszon és harmincéves nők hogyan kerülnek alárendelt, szeretői szerepbe például a főnökükkel, vagy csak random férfiakkal. Annyi kétségbeesett, szánalmas kérdést olvasni itt gyakorin is, hogy csak néz az ember. Reménykednek, hogy a pasi otthagyja a feleséget/barátnőt értük, holott teljesen világos hogy ilyenről szó sincs. A szeretőnek a párkapcsolat nélküli szex a lényege, így logikusan az esetek nagyrészében ez így is marad.


Rossz olvasni, hogy egyesek miket élnek át, és számomra ez feldolgozhatatlan. Még fiatalabb vagyok (24 éves), de hallok sztorikat akár legjobb barátnőimtől is, akik elcsábulnak a feletteseiktől, SZERELMESEK lesznek általuk idealizált személyekbe, akik nyilvánvalóan kihasználják őket testiségért. Nem magamat akarom fényezni, de eszembe sem jutna kezdeni foglalt emberrel. Erre a szeretők általában úgy reagálnak, hogy hát nem tehetnek róla mert beleszerettek az illetőbe, de ilyenkor meg felmerül a kérdés hogy ennyire agyatlan ösztönlények-e vajon, vagy direkt viselkednek úgy mintha még mindig 16 évesek lennének. Abszurd teljesen hogy olyan nők akarnak majd gyereket, családot akik a saját erkölcseiket földbe tiporva akár évekig voltak szeretők előtte. Rosszabb esetben teherbe esnek, és egyedül kell felnevelniük a gyereket, amit nem is kell ecsetelnem hogy mennyire káros.


Igazából engem nem érint ez a probléma, csak kétségbe ejt hogy egyes női társaim mennyire életképtelen férgek. Képesek tönkretenni családokat azért hogy megkapják azt a minimumot amit a megcsaló fél dob nekik. Ez mégis kinek elég? Fiatalon miért nem mindenki a teljes boldogságot keresi, miért elégszik meg egy csinos, normális csaj a szeretői státusszal? Másoknak nem derogál, hogy örök másodikok, és mindössze lopott órák jutnak nekik egy kapcsolatban, ami ráadásul a testük kihasználásáról szól? A hányinger kerülget ha ilyesmire gondolok.


Szinte én érzem magam prűdnek hogy a saját korosztályom érdekel elsősorban, és eszembe sem jutna a főnökömmel kavarni. Pedig tényleg csomó mindenben benne szoktam lenni (szexuális értelemben is), de a gerinctelenség nincs köztük. És egyszerűen nem is tekintek potenciális partnerként egy foglalt férfira, pedig kezdeményeztek már jócskán (sajnos).


Lányok (akik szeretők), megéri mindez? Ti inkább az örök szingli kategória vagytok, vagy akartok komoly kapcsolatot, de nem érzitek lehetőségét? Komolyan érdekel.



2019. jún. 23. 01:19
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
38%

Kissé ledegradálod a szeretői státuszt, valszeg te még nem érezted azt az érzést amikor kilépsz otthonról és jól érzed magad valakivel testileg, és egy lelki társ is egyben, viszont több nem kell belőle, nem akarod mosni a gatyáit, nem akarod morcinak látni nap mint nap.

Ez nem megelégedés és minimum kérdése, egyszerűen csak szabadok, és jól érzik magukat egymással.

De mi ezzel a baj? Nem értelek. Miért kéne mindenkinek hajszolni a járjunk, eljegyzés, család témát? Miért ne érezhetné valaki egyszerűen csak jól magát valakivel? Lopott órák? Ja, pont ettől izgalmas, hidd el, a pasinak is ettől az.

És ne gondold hogy nekik csak ennyi jut. Az az idő amit szeretőként töltenek, azt az időt a pasi a családjától veszi el, és elkezdődik a távolodás, majd egy idő után többet van a szeretőjével mint otthon. Sokan mondják hogy a pasik nem hagyják el a családot/párjukat a szeretőjükért. Dehogynem. Idő kérdése.

2019. jún. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
82%

Lennék egy nő szolgája

34 F

2019. jún. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
76%

A megcsalt-megcsaló-szerető háromszöghöz elég komoly defektus kell mindhárom fél részéről.

Kell a megcsalt, aki ha tud róla, hogy a párja félrekúrogat, sem lép ki a kapcsolatból társfüggőség, szeparációs szorngástól való félelem vagy anyagi rászorultság miatt.

Kell a megcsaló, aki szintén nem lép ki, és aki a szeretői státuszban élvezi, hogy felelősség nélkül, heti pár órában, csak a szebbik arcát mutatva kefélhet a szeretőjével.

És kell a szerető, aki valószínűleg fél a normális párkapcsolatoktól, ezért inkább belemenekül a szeretői státuszba, ahol álmodozhat arról, hogy a megcsaló majd elhagyja a megcsaltat, és egy pár lesznek, de nem kell a valóságban is felvállalnia egy párkapcsolat nehézségeit és kihívásait.

2019. jún. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem úgy általánosságban kétféle szeretői "kapcsolat" van.

1. Amikor ilyen-olyan okok miatt nincs minden rendben a házasságban, nincs szex és ezt a feleség is érzi, de mindenképpen szeretné helyrehozni a dolgokat és a maga részéről mindent meg is tesz ennek érdekében. A férj hitegeti, hogy ő is szeretné rendbehozni a dolgot, amit a feleség el is hisz (mert el akarja hinni), közben a férj mellette qrogat egy másik nőt, akibe lehet, hogy szerelmes is, csak annyi gerince nincs, hogy ezt a felesége, gyerekei előtt is felvállalja. Ha annyira töketlen, hogy már a szerető szemét is szúrja, hogy hónapok, évek után sem döntött, akkor jön a "mindent elmondok a feleségednek" című fenyegetőzés, követelőzés. Ilyenkor ha borul otthon a bili, az általában nagy trauma a feleség számára és azonnal jön a válás, költözés, a férj összeköltözik az új nővel, családot alapítanak.


2. Amikor nincs minden rendben a házasságban, de egyik felet sem érdekli már igazán az egész, már rég elhidegültek, viszont emberileg/barátilag lehet, hogy tök jól elvannak együtt és kényelmes a közös lakás, közös vállalkozás, ez-az-amaz. Szóval a feleség tudja és lesz@rja, hogy a férje másokkal dug és simán lehet, hogy ő is ezt teszi. Ebben az esetben a férj a szeretőt hitegeti szerelemmel, válással, költözéssel, aztán hazamegy, elmeséli a feleségének és jót röhögnek rajta, mert esze ágában nincs a biztosból kilépni egy pna miatt.


A kérdés, hogy mi vesz rá valakit, hogy szerető legyen: naivság, hiszékenység, önkontroll hiánya, alacsony önbecsülés. Baromság, amit itt írnak, hogy ez aztán minden kapcsolatok legnemesebb fajtája meg csak jól akarják érezni magukat, ez kb az a kategória, mikor nem futja tortára, úgyhogy összegyúrsz egyet homokból, de azért nyomsz egy kis tejszínhabot meg koktélcseresznyét a tetejére, hogy az illúzió mégis meglegyen. Ha valakinek a (szexuális) szabadság és a boldogság hiányzik, akkor erre az az etikus megoldás, ha egyedülálló és olyannal jár össze szexelni, aki szintén csak szexet akar, vagy nyitott kapcsolatban van (amiről a felesége is tud és önszántából beleegyezett).

2019. jún. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=HXlB4NOUxnU&feature=share



Erről szól minden szeretői kapcsolat.

2019. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
61%
Nem olvastam végig a válaszokat. Bocsi, hogy nem a korosztályod vagyok. Talán hasznos lesz ez is, hiszen te is leszel majd idősebb. Válaszom:Akik többre vitték a férjüknél és nem tudnak felnézni rá. A környezetemben akik középkorú nők elváltak vagy félrementek szinte kivétel nélkül ez a helyzet. Én most csak a saját példámat írom le. 29 évesen ismertem meg a férjem. Én érettségi, Ő szakmunkás. Körülbelül egy szinten voltunk. Bár nekem volt jogsim és autóm. Teltek az évek, gyerekek. Én szerettem volna ha férjem is vezet. Nem, Ő mereven elzárkózott,minek a belvárosban lakunk. Kitanulhatott volna a szakmájánál sokkal jobb, könnyebb szakmát, amiben nagyon jó.Nem! Ő egyszer kijött az iskola padból többet nem ül vissza. Közben azt is észrevettem idővel, hogy igen egysíkú a gondolkodása, beszéde. Mondják egy házasságban FEJLŐDNI is együtt kell. Szerintem én fejlődtem és a folyamat most is tart. Én több akarok lenni, Ő meg megragadt egy szinten. A munkahelyemen 5 évvel ezelött megismertem egy férfit. Szeretők lettünk. Sokkal sokoldalúbb. A közhellyel szemben én idősebb vagyok mint a felesége és ő is idősebb mint a férjem. Náluk Ő a TÖBB.Amiket leírtam rólam meg a férjemről,náluk ez pont fordítva. De ezt a férfiak könnyebben viselik mint a nők. Azok a házasságok maradnak egyben ahol így van. Hogy miért nem válok el? Mert már nem vagyok fiatal az újra kezdéshez. Nem tudom tudnék-e nyitni érzelmileg egy új társ felé. Szeretem a környezetemet a családom,amit együtt megteremtettünk. Ami hiányzik azt pótolja a szeretőm. Ő ugyan így lehet velem, többször bizonyította, hogy mennyire ragaszkodik hozzám. Ennyi.
2019. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
94%

Majdnem minden nőből szerető lesz, ha megfelelő emberrel fut össze. Ahol laktam, majdnem minden házasság válással végződött és 1-2 kivételtől eltekintve mindenhol a nő lépett félre és tartott szeretőt, akivel aztán megpróbált összejönni. Akármilyen baráti társaságban voltam és akármilyen lányt ismertem meg, amint kicsit mélyebben elkezdtünk beszélgetni, kiderült, hogy volt már szerető vagy volt már szeretője. Ez azért szerintem elég kiábrándító arány...


#36: Vicces, hogy fejlődésről beszélsz, miközben ahhoz meg nincs gerinced, hogy egy saját élet keretében fejlődj...

2019. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

"#36: Vicces, hogy fejlődésről beszélsz, miközben ahhoz meg nincs gerinced, hogy egy saját élet keretében fejlődj..."


Igen.

Fel kéne vállalni, hogy most már ez egy mozaikcsalád.

És papíron elválni.

Én így csinálnám.

Ebben a formában ez hazugság, nem tudnék jól aludni.

2019. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
Páran picit félreértettétek, egyáltalán nem lenézni akarom a szeretőket, és azzal is tisztában vagyok hogy lehet férfiből is szerető. Csak talán ők nehezebben lesznek szerelmesek, ott jobban elhiszem hogy tényleg minden csak a szexről szól.
2019. jún. 23. 13:13
 40/49 A kérdező kommentje:
De akik azt írták, még én vagyok féltékeny, hát az azért vicces. Magyarázhatjátok akárhogy, nem fogom elhinni hogy egy ilyen viszony (bocsánat, "kapcsolat") lehet egyenértékű egy normálissal. Én biztos nem aggódnék ezek egész életemben, ha még ott is hagyja a pasi a nőt, hogy majd egyszer engem is ott fog.
2019. jún. 23. 13:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!