Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen nőkből lesz szerető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőkből lesz szerető?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem vagyok képes megérteni, hogy papíron teljesen normális, huszon és harmincéves nők hogyan kerülnek alárendelt, szeretői szerepbe például a főnökükkel, vagy csak random férfiakkal. Annyi kétségbeesett, szánalmas kérdést olvasni itt gyakorin is, hogy csak néz az ember. Reménykednek, hogy a pasi otthagyja a feleséget/barátnőt értük, holott teljesen világos hogy ilyenről szó sincs. A szeretőnek a párkapcsolat nélküli szex a lényege, így logikusan az esetek nagyrészében ez így is marad.


Rossz olvasni, hogy egyesek miket élnek át, és számomra ez feldolgozhatatlan. Még fiatalabb vagyok (24 éves), de hallok sztorikat akár legjobb barátnőimtől is, akik elcsábulnak a feletteseiktől, SZERELMESEK lesznek általuk idealizált személyekbe, akik nyilvánvalóan kihasználják őket testiségért. Nem magamat akarom fényezni, de eszembe sem jutna kezdeni foglalt emberrel. Erre a szeretők általában úgy reagálnak, hogy hát nem tehetnek róla mert beleszerettek az illetőbe, de ilyenkor meg felmerül a kérdés hogy ennyire agyatlan ösztönlények-e vajon, vagy direkt viselkednek úgy mintha még mindig 16 évesek lennének. Abszurd teljesen hogy olyan nők akarnak majd gyereket, családot akik a saját erkölcseiket földbe tiporva akár évekig voltak szeretők előtte. Rosszabb esetben teherbe esnek, és egyedül kell felnevelniük a gyereket, amit nem is kell ecsetelnem hogy mennyire káros.


Igazából engem nem érint ez a probléma, csak kétségbe ejt hogy egyes női társaim mennyire életképtelen férgek. Képesek tönkretenni családokat azért hogy megkapják azt a minimumot amit a megcsaló fél dob nekik. Ez mégis kinek elég? Fiatalon miért nem mindenki a teljes boldogságot keresi, miért elégszik meg egy csinos, normális csaj a szeretői státusszal? Másoknak nem derogál, hogy örök másodikok, és mindössze lopott órák jutnak nekik egy kapcsolatban, ami ráadásul a testük kihasználásáról szól? A hányinger kerülget ha ilyesmire gondolok.


Szinte én érzem magam prűdnek hogy a saját korosztályom érdekel elsősorban, és eszembe sem jutna a főnökömmel kavarni. Pedig tényleg csomó mindenben benne szoktam lenni (szexuális értelemben is), de a gerinctelenség nincs köztük. És egyszerűen nem is tekintek potenciális partnerként egy foglalt férfira, pedig kezdeményeztek már jócskán (sajnos).


Lányok (akik szeretők), megéri mindez? Ti inkább az örök szingli kategória vagytok, vagy akartok komoly kapcsolatot, de nem érzitek lehetőségét? Komolyan érdekel.



2019. jún. 23. 01:19
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Ezt értem, akkor jobb is ha nincs senkid. De tényleg fenntartható állapotnak tartod a viszonyt vagy csak a legjobb lehetőség a többi közül?
2019. jún. 23. 02:07
 22/49 anonim ***** válasza:
24%

"és ha a legjobb barátod palija tetszik meg, kénytelen vagy őt becserkészni?"


Fogalmam sincs, hogy kell egy kapcsolatot kialakítani, képtelen vagyok bárkit is becserkészni. Szóval biztosan nem én cserkészem be.:)

A legjobb barátomnak meg ha palija van, akkor ő meg homokos, hogyan lehetnénk egy pár egy homo fiúval? :))

2019. jún. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
26%
21: Mint írtam a topic elején, nem létezik olyan viszony férfi és nő között, amilyet felvázoltál. Nincsen ilyen a valóságpalettán, csak a fejedben.
2019. jún. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
Nem létezik olyan amivel leírtam a saját kapcsolatomat?? Légyszi hadd tudjam jobban, elvégre én vagyok benne nem?
2019. jún. 23. 02:18
 25/49 anonim ***** válasza:
20%

Olyan nincsen, amiről a kérdésedet feltetted, és amire minden magyarázatom ellenére még mindig visszautalva a 21-ben ismét viszonynak neveztél.

Nincsen ilyen ún. viszony, amiről kérdezel, amire kiváncsi vagy. Nem létező dolog.

2019. jún. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
84%
Olyan nőkből akik nem hajlandóak összejönni normális emberekkel, akik szeretik őket, hanem nekik a legjobb kell, még ha osztozni is kell rajta, az meg hogy a másik nő mit érez, az nőknél nem olyan fontos, ilyen szempontból kevésbé lelkiismeretesek (a férfi is persze, a nőt nem tiszteli ha megcsalja), a különbség a két nem között, hogy a saját nemét jobban tiszteli a férfi, mint a nő, bár formailag összetartóak a nők, mint itt az oldalon is, de ha valami szuperkan van a képben, onnantól a másik nő érzései levannak szarva, lány barátságok tucatjai mennek el ezen, míg egy férfit nem hiába azzal a szöveggel a legkönnyebb lekoptatni manapság is (úgy hogy sokan sejtik, hogy kamu szöveg), hogy van barátom... A férfiaknál alapvetően nincs ez a tiltott gyümölcs iránti vonzódás, olyan van hogy megtetszik egy nő nekik és pár barom talán nem tiszteli, hogy barátja van, de nem azért értékelődik fel a szemében a csaj, mert barátja van, az csak idegesíti, egyébként a könnyebb prédák fele monzdul, nincs az a magas szintű hipergámia. Vannak kivételek mind 2 nemben, de arányaiban így van.
2019. jún. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
53%
Vajon milyen nő /inkább lány/ lehet az aki a többi nőt "élettelen férgeknek" titulálja? Hát ilyen lelkületű embertől mentsen meg a jó Isten. Szerintem az a bajod kérdező, hogy összejöttél valami csóringer sráccal és beképzeled magadnak, hogy minden hű de jó és hű de szép, közben pedig irigyled azokat akiket jól megdöngetett éjjel a szeretőjük, amit épp egy wellnessel vagy valamivel honorált. Egy jó szerető többet ér, mint amilyen barátnő te lehetsz.
2019. jún. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
75%

Nem a szereto teszi tonkre a kapcsolatot, hanem a megcsalo fel.

Szerető nem csak nő lehet, hanem férfi is.

Van, amikor valaki pont nem akar többet.

2019. jún. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem te rettegsz, hogy mégcsal a barátod, és már előre mosod a kezeit, hogy nem ó a hibás, hanem a szerető. Nos, ez nagyon nem igaz.
2019. jún. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
69%

Mégis ki vagy te, hogy megmondd mi a helyes és mi nem ? Ha valaki szeretői kapcsolatban akar lenni miert ne lehetne ? Téged miért zavar ? Mert te nem abban vagy és ugy gondolod hogy ezért több vagy ?

Örülök hogy úgy gondolod a te életed a referencia de.. kicsit el vagy tevedve

2019. jún. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!