Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kokainozott a barátom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kokainozott a barátom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudja, hogy nem szeretem ha valaki drogokkal el, es a baratai kitalaltak, hogy tartanak egy kokain partyt es o ugy dontott, hogy o is megy, de megigerte, hogy o nem fog kokainozni mert tudja, hogy en nem orulnek neki (enyhen szolva). Szivem szerint el sem engedtem volna erre a hulye bulira, de mar regota depresszios es ugy erzi, hogy a baratai leszarjak, ezert is engedtem el, hogy ne miattam legyen kikozositve.


Amikor hazajott azt mondta jo volt a buli es nem csinált semmi rosszat. Masnap bevallotta (magatol), hogy kokainozott.


Mit csinaljak? Teljesen osszetortem, nem tudom mi lenne a jo dontes.



2019. aug. 25. 10:10
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Lépj le.
2019. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Azt nem irtam, hogy mar 7 eve egyutt vagyunk, o 25 eves, en 24. 1 eve egyutt is elunk. Igy nehez lenne csak ugy kidobnom, mint ahogy paran mondjak. Szeretem es feltem is. Feltem, hogy ha tulsagosan megsertodom, akkor jobban beleuldozom a drogozasba. Ugyanakkor most undorodok tole es latni sem akarom. Ugyhogy nagyon szarul erzem magam, es hulye voltam, hogy elengedtem.


Szerintetek van eleg indokom, hogy eltiltsam ezektol a hulye barataitol? Mindig csak kihasznaljak es megalazzak.


Elolvasom amiket ajanlottatok, koszonom!

2019. aug. 25. 10:38
 13/36 anonim ***** válasza:
15%

Persze hogy van indokod. Ez bűncselekmény, amibe belehajszolták.


Én szép nagy darab nő vagyok. Félholtra verném az egész rohadt bandát. Mindennek van határa.

2019. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 Diazepam ***** válasza:
80%
Indokod van, jogod nincs. Ő nem 12 éves te meg nem vagy az anyja. Ha saját magán nem akar segíteni te nem tudsz mit tenni.
2019. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Itt ez már csak a következmény következménye.

Hogyan, hol és mennyi idő alatt barátkozott össze egy csapat kokainistával és vált a legközelebbi hozzátartozójává egy ilyen lecsúszott banda?...

Hogyan KEZDŐDÖTT ez a dolog egyáltalán?

2019. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a gyereket sürgősen ki kell dobni. A kokain egy keménydrog, itt nem arról van szó, hogy egy buliban elszívtak egy füvescigit. Ráadásul milyen társaságba jár már? Milyen barátai vannak? Egy ilyen embertől te csak lezüllésre számíthatsz. Én a helyedben ultimátumot adnék. Válasszon, te és a normális élet, vagy a drogos haverjai. Megsúgom előbb-utóbb úgyis a haverokat választja.
2019. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
A gimnaziumi baratai, mar regebb ota ismeri oket, mint engem. Regen nem drogoztak, igy nem volt miert feltenem. Mindig is idiotak voltak, azt tudtam, nagyon durvan isznak es durvan partyznak. Azutan par eve elkezdtek drogozni (fuvezni, majd extasy), a baratom miutan elmeselte nekem az elso fuvezest (ami egyebkent mint utolag kiderult egy egesz heten at minden nap volt es nekem errol semmit nem mondott), en nagyon kiakadtam es azota o nem csinált semmit (elmeletileg, de mar nem tudom mit gondoljak). Szeretem es feltem, de nagyon haragszom es nem tudok megnizni benne mar ha talalkozik ezekkel a hulyekkel. Tudom, hogy o is hulye, de azt mondta hogy sokaig kerleltek, az elejen mindig nemet mondott, tudom ez nem mentseg, de legalabb nem ugy tervezte el mar a legelejen.
2019. aug. 25. 10:59
 18/36 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy hogy tervezte?
2019. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira rossz az élete, depresssziós, akkor járjon szakemberhez, kezdjen el sportolni (tapasztalatból mondom hogy ha ez ember olyat csinál amit szeret, egy idő után boldogabb lesz egy edzés után mint bármikor máskor) , stb. Akkor a lelki és pszichés dolgain kell segíteni, de NEM drogokkal, mert a drog SOSEM megoldás. Az kb. tüneti kezelés. Egyszer jól érzi magát tőle, hosszútávon tönkreteszi.

Én meg elgondolkodnék hogy ha nagyon gyorsan nem áll neki a bajain dolgozni, és mégegyszer nekiáll bármi kábszit használni megéri-e vele maradni. Tönkre akarod-e tenni magadat is azzal, hogy egy drogost próbálsz leszoktatni. Én ultimátumit adnék. Vagy nagyon gyordan igyekszik rendbe tenni a dolgait, eljárni szakemberhez, és többet nem nyúl drogokhoz vagy viszontlátásra.

Régen az egyik legjobb barátom elkezdett drogozni. Már csak akörül forgott az élet, sokszor nem is tudtam megállapítani hogy valami hatása alatt van-e v nincs.

Nekem a drog kizáró ok.

2019. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
En is arra jutottam, hogy ultimatumot adok. Vagy elmegy pszichologushoz/pszichiaterhez, vagy vege a kapcsolatunknak. A barataival meg nem tudom mit kezdek.
2019. aug. 25. 11:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!