Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kokainozott a barátom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kokainozott a barátom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudja, hogy nem szeretem ha valaki drogokkal el, es a baratai kitalaltak, hogy tartanak egy kokain partyt es o ugy dontott, hogy o is megy, de megigerte, hogy o nem fog kokainozni mert tudja, hogy en nem orulnek neki (enyhen szolva). Szivem szerint el sem engedtem volna erre a hulye bulira, de mar regota depresszios es ugy erzi, hogy a baratai leszarjak, ezert is engedtem el, hogy ne miattam legyen kikozositve.


Amikor hazajott azt mondta jo volt a buli es nem csinált semmi rosszat. Masnap bevallotta (magatol), hogy kokainozott.


Mit csinaljak? Teljesen osszetortem, nem tudom mi lenne a jo dontes.



2019. aug. 25. 10:10
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
2019. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de akkor is szeretem, nem tudok mit tenni, es meg adok neki 1 eselyt, azota is sokat beszeltunk es sirtunk. Megprobaljuk megoldani. Koszonom mindenkinek. Tudom, buta liba vagyok es igazatok van, de ez volt az elso alkalom, hogy ezt csinalta. Es igazatok van, az nem mentseg, hogy rabeszeltek, attol meg o akarta.
2019. aug. 25. 12:37
 33/36 anonim ***** válasza:
78%

Milyen barátok az ilyenek, akik belevisznek a drogozásba?

Miért van nulla akaratereje a pasidnak?

Már az is érdekes, hogy te "elengeded". Normális felnőtt férfit nem kell sehová elengedni. Vagy megy vagy nem, az ő döntése.

A helyedben pasit cserélnék, pont elég volt nektek az a 7 év.

A pasid helyében meg baráti kört cserélnék, összekapnám magam sporttal, tanulással.

Aki drogozik, annak jelentősen megfog nőni a pénz igénye. Hamarosan te fogod szegény hülyének fizetni a drogpartijait, mert ez azért nem olcsó szórakozás. Le fog rántani magával, 30 éves korodra egy lepusztult segédmuinkásnő leszel kinézetre.

2019. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Állj le mentegetőzéssel a megmentésére való törekvésekkel. Elvileg felnőtt, de! Nem felnőtt, érett személyiség ha a közösség nyomására dönt. A depresszión, hangulatingadozáson a drogok átmenetileg segítenek hosszútávon sokkal rosszabbat tesznek. És ezek nem barátok soha nem is voltak azok.
2019. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Krumplistésztát
2019. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, engem érdekelne, hogy mi lett veletek azóta?
2020. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!