Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várja el a férjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a férjem? Miért gondolja, hogy nekem végtelen az időm és az energiám?

Figyelt kérdés

Nyáron sok időm volt, főztem, jutott idő a kertre, rá is több jutott. Most, hogy elkezdődött az iskola, munka után rohanok a gyerekért, utána bevásárolni, főzök. Minden munka délutánra marad, amit eddig nap közben meg tudtam csinálni. Most azzal jött, hogy menjek a kertet is csinálni (nem ugyanott lakunk, mint ahol a kert van). Azt várja, hogy suli után bringázzunk el a kertbe. Majd haza, mindent intézzek el a gyerek körül, tornázzak is, mert szerinte dagadt vagyok és igazán tehetnék valamit. És mikor megemlítettem neki, hogy este nem jut idő akkor főzni, ha én ezt csinálom, akkor félig viccesen, félig igazából megjegyezte, hogy semmi gond, felkelek hajnalban, majd akkor megfőzök és elmosogatok. Természetesen úgy, hogy mire ők is felkelnek, én mindennel legyek kész, fürdés, minden, hogy ő nyugodtan tudjon készülődni. Ebből volt már tavaly is gond, teljesen kikészültem év végére, mert mindenkinek meg akartam felelni. Most megmondtam, ez nem megy. De elvárás van, segíteni viszont eszébe sem jut. Olyat ő nem csinál, hogy elmegy bevásárolni. Pedig mondtam neki, hogy összeírom, csak menjen el. Teljes volt a felháborodás, hogy mit gondolok én. Mert ő dolgozik.

A gyerekkel kapcsolatos összes kínlódás rám marad, ugyanis a gyerek hiperaktív. Este rávenni a tanulásra nem lehet, csak cirkusz árán. Ő inkább nem jön haza addig, míg számítása szerint kész nem vagyunk, nehogy hallania kelljen a vitát.


2019. szept. 5. 08:51
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
2019. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ott telt volna be a pohár, ha a gyereket lenemnormálisozza. Komolyan, szívszorító olvasni is.


Már csak ezért is költözz haza. Milyen légkörben nő fel a gyereked? Milyen lehet ezt hallgatnia? Az energia, amit a tuskó férjedre pazarolsz, fordíthatnád a gyerekedre.

2019. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
És mi fog történni ha szemétdombnak néz ki a ház??? Összedől vagy mi? Kicsit ki kéne tartanod az elhatározásod mellett. Mi az hogy te kapnál érte ki? Miért? Ő tán nem ott lakik? Ha beszól, te meg visszaszólsz hogy ha zavarja, segítsen rendet vágni. Hogy akarsz változást? Mert úgy nem lesz ha folytatod amit eddig.
2019. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Állj már a sarkadra! Most megint gyártod az indokot, hogy miért maradjon ez így. Mert hogy a lakás egy káosz. Akkor kezdd el a népnevelést. Ez már sajnos extrémebb stratégiát igényel, mint hogy morogsz 2x, aztán csak megcsinálod. Mert pontosan tudja a férjed, hogy megcsinálod a nap végén, mert szolgalelkű vagy. Remélem a fiadat sem kényeztetted még komplett el, igenis ő is vegyen ki egyszerű feladatokat a háztartásból. Nem kell felmenteni mert ADHD-s.
2019. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Nem,a fiam takarítja a saját szobáját. Szemetét kidobja, ruháit elpakolja. Igyekszem nem kiskirályt nevelni.
2019. szept. 5. 15:32
 36/38 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, te nem vagy normális, igaza van a férjednek. Csak azt kapod, amit érdemelsz.
2019. szept. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
74%

Mondom, h nem vagy normális... Ez mi ez a kérdés? És miért nem tudsz lépni édesem, bezártak, vagy köt a muzulmán hited, vagy mi ló...pikula?

Olyan nincs, h nem tudsz lépni. Birka vagy és kész. Tűrjél szépen, de ne sajnáltasd magad!

2019. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
75%

A nem tudok lépni=a lusta, gyáva vagyok lépni. Amíg ez a helyzet fennáll nálad, addig nincs miről beszélni. Kifogás gyártástól még semmilyen helyzet nem oldódott meg a világon.

A nem hittél abban, hogy a férjed tud változni, meg merőadta önámítás. Hittél benne, hiszen kapott esélyt tőled, mivel továbbra is vele maradtál.

2019. szept. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!