Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a gyanúm hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a gyanúm hogy barátnőm megcsal? Ti nyonoznátok? Gyanakodnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt este jött egy hívása,még a lakásból is kiment.Mivel nagy túrázó,mondta hogy szombatról vasárnapra mennek túrázni a szokásos csapattal.Mondom jó ok rendben,de a titkos hívás kezdett gyanús lenni.Majd mondta hogy busszal mennek a túrára és kicsit ott hagyja a Tesco parkolóban.Reggel utána mentem és vártam egy kicsit,de a kocsija nem volt ott a parkolóban,szóval nem hagyta ott.A helyet elmondta hova megy.Te oda mennétek megnézni hogy mi az igazság?
2019. okt. 19. 18:21
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/221 anonim ***** válasza:
31%

#60


Én is visszakaptam valamilyen formában, ha bunkó voltam. Ellenben a velem köcsögöknél ezt nem tapasztaltam meg soha. Akkor hogyisvanez? 🤔

Amúgy kíváncsian várom a fejleményeket, bár én már a helyedben nem tennék ebbe az egészbe ennyi energiát. Bizalom nincs, meghalt az egész.

2019. okt. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/221 Savlekotő ***** válasza:
0%
Karma ide oda rémesen férfiatlan h ennyire nincs önbecsülésed,konkrétan egy halott kapcsolatért tepersz magadban miközben a nőd vigan túrázik a haverokkal v épp a szeretővel és azt se érdekli h mit hazudjon,annyira nem vagy fontos már. Én biztos nem futnék utána helyebe..
2019. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/221 A kérdező kommentje:

ma 15:15


Félre értesz nem teperek, egyszerűen kíváncsi vagyok hogy mi ez az egész.Kivancsi vagyok az igazságra.Ki szereti ha átverik?

2019. okt. 20. 15:35
 64/221 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, már ott ülsz a lesen?
2019. okt. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/221 Savlekotő ***** válasza:
0%

Kivancsi vagyok az igazságra..


Úgy h nyomozol,követed telefont túrsz hát gratulálok,sok bizalom van köztetek,ha meg tényleg csak egy túra,következőnél újra megy a kör h követed stb vagy simán bezárod a pincébe,botba se engeded mer megcsal a pultossal kasszással hentessel. Nem látod h semmi értelme,nincs bizalom,nincs kapcsolat,meghalt és csak te tepersz ezért de keservesen.

Amugy nem kommunikálni törődni kéne egymással rendesen h ne követni telefont túrni kelljen hetente és azon agyalni ha épp a másik külön van kivel baxhat épp.

2019. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/221 anonim ***** válasza:
50%
Kíváncsian várjuk a fejleményeket.
2019. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/221 A kérdező kommentje:

ma 15:53


Nem ilyen vagyok én sem,de még van rá az okom.Elég sok furcsaság volt mostanában.Próbáltam vele beszélni hidd el.Kérdeztem az éjszakai messenger üzenetek is és titkos hívást is.Ha nem árulja el az igazságot,akkor muszáj nekem ki deríteni.Homokba kellene dugni a fejem és végig nézni ahogy átvernek? Rengetegszer kérdeztem,hogy mik azok az éjszakai üzenetek.Nyugodt voltam és nem ideges és számonkérő.De csak semleges válaszokat kaptam.Ki hiszi el,hogy éjszaka folyamatosan egy ismerős írogat neki?Te el hinnéd?

2019. okt. 20. 16:15
 68/221 anonim ***** válasza:
82%

Azt gondolom hogy előbb voltak a magyarázat nélküli gyanús jelek, aztán kezdett el aggódni a kérdező.


Csak mielőtt őt kiáltaná ki valaki féltékeny marhának...

2019. okt. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/221 Savlekotő ***** válasza:
62%
Nem hinném,de már nem lennék vele,és nem aláznám szarra magam,h ott leskelődök,miközben őt az se érdekli élek e.. Ez a kapcsolat így is úgyis bukfenc ezt vén fejjel írom,ha nem most akkor a kövi körbe lesz vége,nála már rég véget ért,mert aki ennyire semmibe veszi a másikat h élet jelet ad nem érdekli mit hazudik ami lebuktatja egy perc alatt h nem ott van ahol,az már fejben régen tova jár. Ezért van az h simán megcsalják egyesek a társukat mert már már átlépett rajta meg a kapcsolaton is mint a tehén lepényen,gerinces mondjuk előbb lezárja,de vannak nők férfiak akik szeretnek biztosra menni jól megfogni az ujjat aztán elengedni a régit akit addig úgy mondod tartogatnak biztosnak. Én helyedbe nem mennék,haza ér rákérdezel,hazudik v nem is erőlteti magát h hazudjon akkor ennyi,aztán dobod a p 14csába.
2019. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/221 Savlekotő ***** válasza:
50%
Élet jelet se*
2019. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!