Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a gyanúm hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a gyanúm hogy barátnőm megcsal? Ti nyonoznátok? Gyanakodnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt este jött egy hívása,még a lakásból is kiment.Mivel nagy túrázó,mondta hogy szombatról vasárnapra mennek túrázni a szokásos csapattal.Mondom jó ok rendben,de a titkos hívás kezdett gyanús lenni.Majd mondta hogy busszal mennek a túrára és kicsit ott hagyja a Tesco parkolóban.Reggel utána mentem és vártam egy kicsit,de a kocsija nem volt ott a parkolóban,szóval nem hagyta ott.A helyet elmondta hova megy.Te oda mennétek megnézni hogy mi az igazság?
2019. okt. 19. 18:21
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/221 A kérdező kommentje:

ma 16:27


Köszönöm a védelmet ez az igazság.Alapvetően nem vagyok féltékeny típus,de viszont hamar észre veszem ha valami nem stimmel.Alapvető egészséges féltékenység van mindenkiben ahogy bennem is,de soha nem voltam betegesen féltékeny.

2019. okt. 20. 16:31
 72/221 A kérdező kommentje:

ma 16:30


Részben igazad van amit írsz,de ha benne vagy a szituba,akkor másképpen reagál az ember.Az a szomorú,hogy nincs oka ezt tenni,mindent megadok neki és alapvetően nagyon jól megértettük egymást minden tekintetben passzolunk,de egy két hete mintha elvágták volna azt ami köztünk volt.Oka nincs így viselkedni,soha nem bántottam, mindent megkapott,nem csaltam meg,bármi baja volt vagy nekem,minden megtudtuk beszélni az ágyban sem volt probléma.Sokat utaztunk nem utaztunk,jo kis programokat csináltunk,tehát az sem mondható,hogy ez egy lapos,unalmas kapcsolat.Nem értem az egészet....

2019. okt. 20. 16:42
 73/221 A kérdező kommentje:
*-nem utaztunk
2019. okt. 20. 16:43
 74/221 anonim ***** válasza:
83%
Ez nagyon durva. Engem már megcsaltak, úgyhogy szurkolok neked kérdező, szerintem ha okod van rá, nem bűn hja tudni akarod az igazságot. Ha nem is csal meg, ő hazudik/titkol valamit ...
2019. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/221 A kérdező kommentje:
Ha nem is csak meg,de valamit nagyon titkol..
2019. okt. 20. 17:19
 76/221 anonim ***** válasza:
85%

Én érte a kérdező oldalát..


Figyi, ha te ebben a hitrendszerben élnél erre építed az életed, az egész valóságod az, hogy van egy szerető társad és ha vannak is súrlódások, minden rendben, de folyamat olyan "tünetek" jönnek egyszer csak, hogy azt érzed/látod, hogy a másik hazudik neked, de legalábbis nem őszinte..


Ott az ember nagyon nehezen hiszi el, hogy a probléma ( kvázi most hogy megcsal-e a másik akiben eddig bíztam, vagy csak én képzelem be?), az most csak a te fejedben játszódik le, vagy tényleg ez a valóság?


Már hogy a p-tsába ne akarná megtudni a valóságot, ha érzi, hogy a másik nem mond neki igazat? Én teljesen megértem, hogy az életét nem akarja valaki úgy felborítani, ha csak ő gondolja túl, és biztosra szeretne menni mi is az igazság.


Teljesen mindegy, hogy a körülmények itt mire engednek most következtetni, mert mindig van egy pici esély, hogy a k.phaszott nagy félreértés az egész, kis százalékban. ÉS pont ez a feltételezés a bizalomnak köszönhető, amit kiépített a másikkal az elmúlt idők során. Pont ezért nem vágja ki egyből, mert az embert lesokkolja, hogy ez elvszett, elárulták, és annyira nehéz felfogni ezt ésszel, hogy persze, hogy meg akar róla győződni.


Én is kerültem nemrég hasonló helyzetbe a párommal, hazudott, nem is az első volt, mindenki itt is azt mondta, hogy nincs értelme a kapcsolatnak akkor sem, ha nem csalt meg és nem azért hazudott.

Nem dobok el 8 évet, elmondtam hogy tudom, hogy hazudott, nehéz hinni neki, és nem is szerzi vissza a bizalmam egykönnyen.. de az biztos, hogy ez az utolsó ilyen, hiszen most majdnem szétmentünk, de a következőnél ha ilyet csinál, már kérdésem sem lesz, pakolok és költözök.


Én tudom milyen nehéz ilyen szituban lenni, és bizony én is meg akarnék bizonyosodni róla 100%-al, hogy bízhatok-e a páromban vagy tényleg átver.

2019. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/221 anonim ***** válasza:
62%

"Ennek a kapcsolatnak már annyi." - Milyen sokan írták ezt, gyerekek, ti hol éltek? :)

Ha valami gyanús, annak utána kell nézni, ez egészséges kíváncsiság, és sokkal értelmesebb dolog, mint vakon elhinni mindent...


Erről egy ismerősöm jut az eszembe, ők megbíznak egymásban, van egy 16 éves fiuk... Anyuka szőke hajú, kék szemű, vékony testalkatú. Apuka barna hajú, barna szemű, vékony testalkatú. A gyerek dagadt, egy fejjel magasabb mint a szülei, fekete hajú, és kicsit kreol bőrű... Morbid, de természetesen az apuka meg van győződve róla, hogy az az ő kölyke :)

2019. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/221 A kérdező kommentje:
*csal meg
2019. okt. 20. 17:19
 79/221 anonim ***** válasza:
74%
Na erre én is kíváncsi leszek..
2019. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/221 A kérdező kommentje:

ma 17:19


Hazudnék ha azt mondani,nem fordult még a fejemben,hogy csak az én fejemben van ez.De!Mik azok az éjszakai,messengeren és üzenetek?Van hogy éjjel 1-kor.Egyszer véletlenül elcsiptem és egy pasi volt aki írt,nem mondtam neki,de úgy csináltam mintha aludnék.Kesőbb rákérdeztem ki az,azt mondta csak egy ismerős érdeklődik.Aha ki hiszi ezt el?Minden este?És a titkos telefon?Szinte rohant ki a lépcsőházban...Majd egy este is eltűnik pár órára egy 'ismerőshöz".Fel ment meglátogatni...Ha a barátnőjével találkozik,akkor azt mondja,hogy a barátnőmmel találkozom.Amikor hazajött az ismerőstől,puszit adtam neki kicsit sem volt zavarban,rám se mert nézni.Majd veszi le a madridi remegő lábbal.Mondom magamba ilyen jó lehetett a szex? Láttam már nőt szex utan,hogy még fél óra múlva is remegett a lába...Lehet kepzelődöm,de nagyon büdös az egész sztori..

2019. okt. 20. 17:37
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!