Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a gyanúm hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a gyanúm hogy barátnőm megcsal? Ti nyonoznátok? Gyanakodnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt este jött egy hívása,még a lakásból is kiment.Mivel nagy túrázó,mondta hogy szombatról vasárnapra mennek túrázni a szokásos csapattal.Mondom jó ok rendben,de a titkos hívás kezdett gyanús lenni.Majd mondta hogy busszal mennek a túrára és kicsit ott hagyja a Tesco parkolóban.Reggel utána mentem és vártam egy kicsit,de a kocsija nem volt ott a parkolóban,szóval nem hagyta ott.A helyet elmondta hova megy.Te oda mennétek megnézni hogy mi az igazság?
2019. okt. 19. 18:21
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/221 A kérdező kommentje:
*nadrágját remegő lábbal
2019. okt. 20. 17:38
 82/221 anonim ***** válasza:
86%
Engem is csaltak mar meg! Az ember ezt megerzi!! Es joga van kideriteni ha a masikban nincs annyi gerinc h eledalljom es elmondja es elsummogja , te meg eveket pazarolsz meg el ra mert ameg nincs kezzel foghato bizonyitek, csak egy gyanu miatt nem hagyod el !! En benne voltan, tudom mirol beszelek
2019. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/221 anonim ***** válasza:
62%
Ez pont nem arrol szol h nincs onbecsulesed !! Ha nem lenne homokba dugnad a fejed es elfogadnad azt is h megcsalnak ! Nehogymar a kerdezo hibaja legyen h szerinte megerdemli az igazsagot!!!
2019. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/221 Savlekotő ***** válasza:
67%
Már rég tudja a kérdező. Én már akkor kiraktam volna mikor a pasitol hazajött remegő lábbal,v ott elmondja mi van nem néz full hülyének, vagy arra van az ajtó.
2019. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/221 anonim ***** válasza:
88%

17:19 vagyok


# 82-el teljesen egyet értek! Ne az legyen a h-lye, aki meg akar róla győződni.


Sajnálom kérdező, sok dolog sántít az egészben.

Egyik éjjel/hajnalban nézz bele a telefonjába, ki is az az ismerős, és mit beszélnek.


Az a baj azzal, aki a végletekig tagad, hogy miután szakítasz, még benned marad egy kérdőjel, hogy "mi van ha csak én reagáltam túl".


Mint írtam, átérzem, nemrég voltam én is hasonlóban. 100% ma sem tudom, hogy én vagyok a legh-lyébb ember aki ennyire bízik és nem lett vége, vagy tényleg megérdemelt bizalom. De tudom, hogy előbb-utóbb ki fog derülni, és remélem nem az lesz a vége, hogy éveket cseszek el az életemből egy haldokló dologra.

2019. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/221 anonim ***** válasza:
50%
Na de most mi van, elmentél elé?
2019. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/221 anonim ***** válasza:
79%
84, sejti, nem tudja . Nem olvastam vegig, de 10eves kapcsolatot kidobsz az ablkon mert a masiknak remeg a laba es te bele tudod magyarazni h lehet h massal volt ?? Ha az ember gyanakszik vmire a legkisebb dolgokba is bele tud magyarazni dolgokat , aminek lehet full semmi koze az igazsaghoz. Mint mondtam, tudom milyen .
2019. okt. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/221 A kérdező kommentje:
Srácok meg semmi,át mentem másik helyre.Azt monfta,hogy 6 körül befejezik és 2 órával előtte szól,tehát már rég szólnia kellene volna.Egyre büsösebb a sztori..valami nagyon nem kerek...
2019. okt. 20. 18:03
 89/221 A kérdező kommentje:
*6 körül ér haza
2019. okt. 20. 18:05
 90/221 Savlekotő ***** válasza:
67%
Mennyi ruhát vitt el? Mit miket vitt el? Elvitte a fontosabb dolgait? Ez egyre büdösebb tényleg,szó szerit hülyének néz.
2019. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!