Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem jön el a fogadalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem jön el a fogadalomtételemre, mert neki túl korán van. Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Ügyvédjelöltté avatnak, 9-kor kezdődik az esemény. Mivel nem egy nagy dolog, gondoltam nem hívok családtagot, csak az újdonsült párom, aki vállalkozó, így napközben jobban ráér. 9-kor kezdődik, mire ő kijelentette, hogy nem jön, mert ahhoz 7-kor kellene kelnie kb. és mivel bagoly típus, így a bioritmusa kicsit más, 12 után kel fel főleg.

Megharagudtam rá. Erőt vehetne magán és felkelhetne egyszer, mégiscsak ilyen többet nem lesz, szerintem megtiszteltem a meghívással. Utána ebédelhettünk volna, kivettem volna egy szabadnapot, de így már nincs értelme.

Elmondtam neki, hogy a tettei fontosabbak mint a szavak amikkel dobálózik és, hogy úgy néz ki én többet látok ebbe a kapcsolatba mint én.

Annyit mondott, hogy amit nem kar arra úgysem tudom rávenni, így jártunk, miért nincs délután, a saját kényelmét nem áldozza fel senkiért.

Elszomorít a dolog és nem az esemény mivolta miatt, hanem mert ennyit számítok neki...

26L



2019. nov. 4. 17:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
36%
Magad írod, hogy nem nagy dolog és a családod sem hivtad meg. Ezek szerint neked sem fontos. Neki miért legyen?
2019. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
De, nyilván fontos valamilyen szinten, de nem annyira, hogy 200km-ről felhívjam a szüleimet, nekik 1 vagy 2 szabadnap kellene ehhez, szállás stb.
2019. nov. 4. 18:49
 23/27 anonim ***** válasza:
71%
Mièrt kell kiforgatni a szavakat? Annyira nyílván nem fontos, hogy nagy családi összejövetelt tartsanak miatta, de azèrt a párjára csak számítania kellene...
2019. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ahogy vesszük.

Én a diplomaosztómból tudok kiindulni.

Nálunk természetes volt, hogy szüleim és testvérem ott voltak. Mivel volt barátnőm, ezért ő is. Egy évvel korábban a testvérem diplomaosztóján ugyanígy. Nem 200 km-ről, de 120 km-ről jött a családom.

200 km távolságból se kell szállást foglalni, meg lehet járni oda-vissza egyetlen napon. Ha tényleg nem tartja lényegesnek a kérdező az eseményt, akkor viszont nem korrekt, hogy a párjára kiakad emiatt. Ettől függetlenül én képtelen lennék kapcsolatra olyan emberrel, aki nem képes 7-kor felkelni, de ez én vagyok.

2019. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

#25 ok

De tény, hogy nem a családját kérte, meg hanem a párját.


"Annyit mondott, hogy amit nem kar arra úgysem tudom rávenni, így jártunk, miért nincs délután, a saját kényelmét nem áldozza fel senkiért."


- Na ez a gáz egyébként, nem az esemény jelentősége. (Miért kell a lényegtelen részleteken rugózni, és átsiklani ilyen beszédes kijelentéseken az embereknek, most komolyan?)


Engem a párom anno mikor összejöttünk, még a dokihoz is elkísért reggel. Vagy ha elutazok évi 1x repcsivel, mai napig felkel hajnal 3-4kor velem és ha nem dolgozik, kijön velem.. NEM IS KÉRTEM soha.


Sőt, igazából nem is értem, én magam sem kelnél fel hajnalban csak ezért.. :)

Na de ez más dolog, csak azért írom, hogy ilyen is van.


A lényeg, hogyha a párunk minket kér meg, akkor ránk számít. Ezért bizony bunkóság a reggeli kelésre hivatkozva lemondani, ha amúgy megtehetnénk, hogy ott legyünk.


Az meg, hogy így válaszolt, hogy lesz.rja kvázi te mit akarsz, ő nem fog hozzád alkalmazkodni... hát gyönyörű, ha valaki szerint ez normális, hát éljen ilyennel az boldogan, sok sikert hozzá, komolyan. :D

2019. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó a párod... Ha ennyire nem képes,mi lesz késöbb? Gondolok itt együttélésre ahol ő majd délig alszik te meg teszed a dolgod, vagy család alapítás? Ez a megnyílvánulás a részéről elég sokat elárul ha belegondolsz.
2019. nov. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ez egy diplomaosztó, az EGYIK fontos dolog az életedbe, komolyan még azt magyarázod hogy fontos vagy neki a saját igényeiről sem mond le, túl elkényelmesedett mert elnézel neki mindent de erted nem mozgatná magát amúgy se. Ha gyereked születik akkor sem ér rá mert korán kell kellni? K,rva gáz.
2019. nov. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!