Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem jön el a fogadalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem jön el a fogadalomtételemre, mert neki túl korán van. Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Ügyvédjelöltté avatnak, 9-kor kezdődik az esemény. Mivel nem egy nagy dolog, gondoltam nem hívok családtagot, csak az újdonsült párom, aki vállalkozó, így napközben jobban ráér. 9-kor kezdődik, mire ő kijelentette, hogy nem jön, mert ahhoz 7-kor kellene kelnie kb. és mivel bagoly típus, így a bioritmusa kicsit más, 12 után kel fel főleg.

Megharagudtam rá. Erőt vehetne magán és felkelhetne egyszer, mégiscsak ilyen többet nem lesz, szerintem megtiszteltem a meghívással. Utána ebédelhettünk volna, kivettem volna egy szabadnapot, de így már nincs értelme.

Elmondtam neki, hogy a tettei fontosabbak mint a szavak amikkel dobálózik és, hogy úgy néz ki én többet látok ebbe a kapcsolatba mint én.

Annyit mondott, hogy amit nem kar arra úgysem tudom rávenni, így jártunk, miért nincs délután, a saját kényelmét nem áldozza fel senkiért.

Elszomorít a dolog és nem az esemény mivolta miatt, hanem mert ennyit számítok neki...

26L



2019. nov. 4. 17:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem csengettek ennek a kapcsolatnak.
2019. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem szoktam ilyen jellegű tippeket adni, de ezek után simán kiadnám az útját.
2019. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%

Tulajdonképpen örülnöd kellene hogy kiderült mennyit jelentesz neki.


Bagoly vagyok, de 4-koris felkelnék ha valaki mevgisztelne ehy ilyen meghívással.

2019. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
38%

Gondolom pont ezert van vele a kerdezö mert alapbol ilyen a srac. Sok nönek ez kell aztan idejön sirni es azutan vele marad.

Es mindig ez a kör.

Bunkozas siràs együttmaradnak.

2019. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
7%
Egyrészt igen. Másrészt tőled is szép dolog pont olyat meghívni, akiről tudod, hogy végig szenvedni fog emiatt.
2019. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
90%

Igen, teljesen jogos a felhoborodásod, a gond az, hogy van egy olyan èrzèsem, hogy ez ennyiben ki is fog merülni.

Most mèrges vagy rá, elszomorít, de felteszem eszedbe se jut, hogy ennek a kapcsolatnak a továbbiakban nincs lètjogosultsága. Mármint ha beèred a dugópajti beosztással, akkor van, de olyan kapcsolat ebből nem lesz, mint amire te a leírások alapján számítasz.

Igen, te megtisztelted a meghívásával, neki pedig meg illene tisztelnie a jelenlètèvel. Mèg ha valami nyómós indoka lenne, (nem tud kivenni szabit, vagy egyèb halaszthatatlan dolog) mèg nem is lenne gond, de lusta felkelni? Vicc.

Kèrdező, ha van benned önbecsülès, márpedig egy ügyvèdjelöltben lennie kell, akkor itt ès most beintesz neki.

Ha mègis fontos vagy neki, akkor tesz èrte. Ha még nem tesz, akkor tudod a választ. Most kell erősnek ès kemènynek lenned.

2019. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
27%

Ha meg akarsz sértődni, akkor megsértődsz. Nem kell túlgondolni. Ő ilyen és kész, többet ér neki egy jó alvás. Mérlegelj.


"jogos a felháborodásom"

ki sem találtam volna, hogy ügyvéd lesz belőled ha nagylány leszel.. :)

2019. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
43%
En mondjuk ezeket a ceremoniakat pont 0-ra ertekelem: nem tancoltam a szalagavatomon, diplomaimat mind a tanulmanyi osztalyon vettem fel. De azert a csajaim diplomaosztoira tobbe kevesbe elmentem.
2019. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
30%
Vállalkozó, és délben kel. Hihető. 😄 Egy hatalmas here a csávó, de megsúgom, te választottad és vele is maradsz Doktor nénje. Jogod lenne kivágni.
2019. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
84%
Én veled értek egyet. Ha a másiknak fontos egy esemény, ls szeretne ott látni, igyekeznék arra, hogy ott legyek. Vannak nyilván olyan esetek, amikor érthető a távolmaradás (pl. beteg, vagy már a 2. 12 órás műszakját húzta le egymás utáni napokon hajnali 4ig)... de ha meg tudná tenni, egyszer ki tudja bírni. Ha ennyire nem fontos neki, én hagynám. Biztos találsz magadnak olyan férfit, aki jobban megbecsül.
2019. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!