Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ki is használ ki kit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki is használ ki kit?

Figyelt kérdés

Én egy 28éves nő vagyok egy nagyszűlőtől örökölt házban élek hozzám költözött egy 33éves pasi aki eddig albérletben élt.

Ragaszkodik a közös kasszához de engem zavar a kevert pénz hogy sose tudom kinek a pénzével költekezünk közös élményre költeni sose akart mindent drágált és mikor hozzám költözött nem tartotta jogosnak hogy tudni akartam fizet e gyerek tartás vagy van e hitele stb mert azzal jött mi közöm hozzá ha fizeti a rezsi felét hogy mire megy el a többi pénze ne érdekeljen de ő bele szólt hogy mikor elromlott a laptopom venni akartam egy ujjat hogy ne legyen hitelem és minek két embernek 2gép akkor ő el adja az ővét ha én veszek magamnak gépet. Meg ha anyámmal találkoztam tudni akarta hogy kaptam e pénzt meg ha alkalmi munkára mentem szintén tudni akarta mennyit kaptam, meg ha meg a lakásomban elromlik valami nem akarja meg csinálni hanem csak szól hogy az a konnektor elromlott azt kész.

És nem nagyon költünk egymásra mert ha ő nem akkor én se rá.



2019. nov. 9. 17:13
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Együttélésben még kezdő vagyok azért kérdés ez számomra.
2019. nov. 9. 17:59
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Ő használ ki téged. Ezt kb a vak is látja. Az értetlenkedőknek igaza van, ennek így mégis mi értelme? Az összeköltözés és az anyagi közösség az mondhatni a házasság előszobája (helyettesítője), amikor tudatosan úgy éltek együtt, hogy építitek a közös jövőt, a közös célokra, és szépen lassan feloldódnak a határok az "enyém" és a "tiéd" között. A pasid nem igazán hajlandó erre, csak lehúz, mert te meg vagy annyira balek, hogy hagyd, bár legalább annyira nem vagy buta, hogy nem költesz rá személy szerint semmit.
2019. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
81%
A csávó vastagon kihasznál téged, én nálam ez szakítóok lenne.
2019. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
54%
Íme egy újabb ékes példája annak, hogy miféle görényekkel vagytok képesek összeállni.
2019. nov. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Szerintetek mivel használ ki mik hiányoznak ebből a kapcsolatból?
2019. nov. 9. 18:19
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Leírva elég borzasztónak tűnik. Kérdés hogy van e valami megállapodás arra hohy a pénzügyeket hogy intézitek vagy csak adhoc mennek a dolgok? A ház karbantartása uj eszközök beszerzése a saját bevételeid alakulása mind kulon témakörök.


Ha hozzád költözött nyilván komolyan gondoljátok az együttélést. Ilyenkor érdemes megbeszélni hogy milyen mértékben osztjátok a költségeket. Ha nagyon eltér a gondolkodásotok a pénzek kezelésének ügyében akkor kem szabad

2019. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Én azért utánajárnék, fizet-e gyerektartást, és van-e hitele, mert több okból sem mindegy...
2019. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad a közös kasszát erőltetni. A nagy kérdés hogy mi van akkor ha elfogy a pénze és tőled akar kérni vagy ami meg rosszabb masoktol kér de nem tudja fizetni. Ezek tenyleg tudnak bajt okozni es ki kell rá valamit találni. Az hogy nem akar villanyt szerelni az érthető ha nem ért hozzá sőt az is igaz hogy általában is nehéz villanyszerelohoz jutni.
2019. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
84%

Együtt élsz valakivel, aki fizeti a rezsi felét, közös kasszát akar -hát hogyne- hogy lehúzhasson, és persze rád nem költ, de tudni akarja neked mikor honnan mennyi csurran cseppen.

Ki ez? Az ingyen albérlőd csekély rezsi fejében?


Én a helyedben szépen módszeresen leépíteném amíg nem késő.

2019. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pénzügyi kötelezettségeiről nem nyilatkozik az mar nagy baj bar a kapcsolat komolyságát mutatja hogy úgy költözött hozzád hogy nem tudod fizet e gyerektartast vagy van e hitele.
2019. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!