Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ki is használ ki kit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki is használ ki kit?

Figyelt kérdés

Én egy 28éves nő vagyok egy nagyszűlőtől örökölt házban élek hozzám költözött egy 33éves pasi aki eddig albérletben élt.

Ragaszkodik a közös kasszához de engem zavar a kevert pénz hogy sose tudom kinek a pénzével költekezünk közös élményre költeni sose akart mindent drágált és mikor hozzám költözött nem tartotta jogosnak hogy tudni akartam fizet e gyerek tartás vagy van e hitele stb mert azzal jött mi közöm hozzá ha fizeti a rezsi felét hogy mire megy el a többi pénze ne érdekeljen de ő bele szólt hogy mikor elromlott a laptopom venni akartam egy ujjat hogy ne legyen hitelem és minek két embernek 2gép akkor ő el adja az ővét ha én veszek magamnak gépet. Meg ha anyámmal találkoztam tudni akarta hogy kaptam e pénzt meg ha alkalmi munkára mentem szintén tudni akarta mennyit kaptam, meg ha meg a lakásomban elromlik valami nem akarja meg csinálni hanem csak szól hogy az a konnektor elromlott azt kész.

És nem nagyon költünk egymásra mert ha ő nem akkor én se rá.



2019. nov. 9. 17:13
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Na igen tény hogy sokszor rám kiabálja hogy miattam hagyta ott az albérletét, amikor össze vesszünk mert nem tetszik hogy nem veszi ki a részét a háztartásban hanem ha engem zavar én tegyek érte...

És folyton tudni akar hogy mit mire költők.

2019. nov. 10. 01:43
 32/39 Savlekotő ***** válasza:
Nem szeret használ.. Én kitenném még időbe mielőtt bajod lesz ebből a nagyon építő kapcsiból.. A családod nem szól h ez nem kapcsolat?
2019. nov. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Apám nem él, anyám pedig csak a pasijával törődik velem meg nem.
2019. nov. 10. 06:23
 34/39 anonim ***** válasza:

"Na igen tény hogy sokszor rám kiabálja hogy miattam hagyta ott az albérletét, "


Ès ezzel mit akar elèrni? Mi az èrve? Az csak egy nyamvadt albèrlet, nem az atyaúristen, talál másikat. Az albèrletèben se takarított senki helyette (kivètel ha fizetett takarítónőt), nálad is ki kell vennie a rèszèt, nem hotelben szállt meg. Ès veled ne kiabáljon, nem meccsen van. Èn az ilyen èrvek nèlküli gyenge szövegeivel már règ kiosztottam volna. Ès ha neki áll feljebb, akkor következő este a kapu előtt találta volna zsákokban a cuccait, zárcsere, aztán mehet isten hírèvel.

Te vagy a jó helyzetben, állj ki magadèrt. Azèrt (is) ilyen, mert hagyod magad. Rád kiabál aztán már húzod be füled farkad, miközben a te házában vagytok.

Miattad hagyta ott az albèrletèt...ès mègis kit èrdekel? Egyáltalán hogy kapcsolódik a problèmához? Attól mèg felesben házimunka, meg nincs joga elszámoltatni semmiről, úgy meg pláne nem, hogy fordított helyzetben ő kikèrte magának.

Szóval állj ki jobban magadèrt, megteheted. Hosszabb távon gondolkodva meg szakítás vele.

2019. nov. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Hát igen szakítani kell vele már be láttam hogy kihasználja a jószívűségemet.

És azzal a címszóval kiabálja rám az albérletét hogy ő miattam fel adta és én mit adtam fel ő érte címmel.

2019. nov. 10. 09:04
 36/39 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy azzal, hogy felmondta az albèrletèt, mèg ő járt jól, mert nem kell fizetnie albi díjat. Szóval ez mèg mindig nem èrv, ès mèg csak nem is áldozat a rèszèről. :)
2019. nov. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Nem áldozott ő fel semmit, olcsóbban él a nyakadon, ezt ő is tudja, de előadja, hogy mekkora mártír. Agyam felba.szom az ilyen surmókon mindig.
2019. nov. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

# 29 vagyok.


35-ös kommentedre: hát akkor itt az ideje, hogy "visszaadd" neki a drága albérletét, húzzon szépen vissza egy albérletbe! Segítenék pakolni.



Egyébként ez nem vicc, valóban így alakulnak ki a társfüggő kapcsolatok, tökéletesen szemléltetted egy mintapéldán, magadon.. Egy alárendelő kapcsolat, ami később átmegy bántalmazóba.


Annyira agymosott leszel tőle idővel ( igazából már most sem egyértelmű neked, hogy ez az egész így nem normális, de érzed..). Később már mikor benne élsz az idő alatt, ezt fogod normálisnak venni, mert ezt hiteti el az ürge veled..


Te pedig addigra már annyira a kontrollja alatt leszel és a hatalma alatt leszel tartva, hogy irtó nehéz lesz kilépni...


Az albis rádkiabálás egy ocsmány érzelmi manipuláció csaka részéről.. ÉS láthatóan meg is tudott vele fogni, mert bűntudatot keltett benne.


Holott tök vicces, te segítettél neki, egy xaros albiből jött oda, az vezérelt, hogy együtt legyetek... Már hogy a jó istenbe végnád a szerelmed fejéhez, aki azt akarja, hogy odaköltözz hozzá, hogy " te miattad hagytam ott az albit"? :DDD Hát besírok még mindig. Mintha feladott volna valamit.. Arról nem is beszélve, hogy a pároddal való összeköltözéshez egy xaros albérlet otthagyása mégis ki a tökömnek ekkora deal szerinted??? Eszméletlen ez pasas..


Nekem mondta volna, én elröhögtem volna magam ( csináltam már ilyet.. Olvasgass manipulációs meg pszicho témájú könyveket, egy idő után könnyen kiszúrod ezeket. :)


Saját példa:nemrég egy kettyós munkatársam próbálkozott nálam ( kapcsolatban vagyok, mint írtam, és sosem bátorítottam, nem is nagyon beszéltünk úgy. Egyébként én is kedves, aranyos lány vagyok)..


Először kedves voltam, és leírtam, hogy mi a helyzet, mikor színt vallott, hogy párom van, és kedvesen leráztam, stb. (Egyébként már jó ideje idegesített, hogy nem értette meg, hogy 10-ből 10-x lepattintom, nem kerestem a társaságát, ő meg tapadt már creepy módon mindig. meg tudta jól, hogy párom van, és egyértelműen nem akartam többet.


Aztán egyszer csak a semmiből írt nekem egy érzelmi manipulációval átszőtt üzenetet..

Na ott durrant végleg el az agyam, a türelmem már így is elfogyott, de ez a legalja számomra egy embertől, eddig normális voltam vele, de itt írta le magát. (Ráadásul neki is párja van, mint kiderült.. no comment)


ÉS elküldtem szépen egy nyers, hosszú válasszal a fenébe, hogy ezzel nagyon rossz ajtón kopogtatott, és látom mire megy ki, nálam ez nem válik be stbstb.


Tessék már az elején megfogni ezeket a viselkedéseket, ne engedd magad átvágni.

Indulj ki magadból: te viselkednél így a másik helyzetében?..


Ez az a pasas is félreismert, azt hitte egy naiv, kedves lány vagyok, akit érdekel a nyavalyája meg majd kétségbe esek, és jól bűntudatot fogok érezni, mert a levelében benne volt burkoltan (!), hogy miattam megy szét a kapcsolata, stb. ÉS közben csak azt kérdeztem magamtól, én hogy jövök ide??? Nem csináltam én semmit, így is kerültem minden erőmmel ezerrel, mert idegesített is.


A kedvességet sokan összekeverik a h*lyének nézéssel, amíg meg nem mutatod határozottan, hogy mi a valódi helyzet. Ezt legjobb már az elején tisztázni. :)


A kedvességet meg ne engedd kihasználni, ez már rajtad múlik. Állj a sarkadra, a pasit meg dobd ki tényleg, 100%, hogy csak kihasznál téged. Ez nem igazi kapcsolat.

2019. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Savlekotő ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Apám nem él, anyám pedig csak a pasijával törődik velem meg nem.

Nincs több kérdésem,eleve nem láttál példát normális kapcsolatra.. Azért nincs fogalmad h miről szól egy párkapcsolat nem a lakhatási nyavalya amiben épp vergődsz,keress pszichiátert tedd magad rendbe akkor nem a érdek pasikat fogod vonzani..

2019. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!