Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelkiismeret furdalásom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeret furdalásom van, mert kihasználom a barátnőmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alapvetően szegény srác vagyok, de egy dologhoz értek, ez a nők felszedése. Elbaxtam az életem, így végül elkezdtem profitálni abból, amihez értek. Megismertem egy fiatal lányt, akinek befolyásosak a szülei, és már készen is állt a terv, hogy az ő hátán fogok felmászni. Azóta messzebbre jutottam, mert támogatást kapok a tanulmányaim befejezéséhez és olyan munkákat intéznek nekem, amiket magamtól nem találtam volna.


Úgy tervezem, beházasodok a családba, de őszintén szólva egyáltalán nem vagyok szerelmes. Csak az érdekel, hogy meggazdagodjak, és tudjam támogatni a családomat, és én is jobban éljek. De elég szemétség amit csinálok, így hát viaskodok.


2019. dec. 13. 14:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%
Ha megadod azt a lánynak amire neki szüksége van, akkor kölcsönösen használjátok egymást. A kihasználás az, amikor az egyik fél a haszonélvező miközben a másik fél egyértelműen veszít. Ha foglalkozol a pároddal, nem csalod fűvel-fával, nem viselkedsz vele bunkó módon akkor ideig működhet ez a kapcsolat.
2019. dec. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Legalább magadnak ne hazudnál,. Ha lenne lelkiismereted, akkor nem lennél hímringyó. Nyugi, ha a lány nem is döbben rá, hogy mi történik, a családja rá fog, aztán úgyis szépen megszívod.
2019. dec. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
54%

Valszeg kamu a kérdés, mert ha igaz lenne, akkor nem itt tennéd fel.

De hogy érdemben is válaszoljak, nem kell, hogy lelkiismeretfurdalásod legyen. A szeretet sosem feltétel nélküli. Te kvázi azért "szereted", amit megad neked, ő meg szintén azért, amit valamilyen formában adsz neki. Miért másabb ez, mintha valaki a külseje, a humora vagy bármi más miatt szeret valakit?

2019. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Azt hittem, egy anonim oldalon több megértést kap az ember, de tévedtem.


Szerintem zárjuk le a témát.

2019. dec. 13. 15:26
 15/24 anonim ***** válasza:
29%

"11" vagyok

Minap beszéltem egy régi haverommal aki nemrég szakított a párjával. Már hónapokkal ezelőtt tudta, hogy nem egymás mellett fognak megöregedni, de nem tudott elköltözni a lánytól tehát hagyta a kapcsolatot kifutni. Perzse lehet erre azt mondani hogy kapcsolatfüggő és visszaélt a másik fél idejével és energiájával, de a másik fél is kidobhatta volna ezen időszak alatt. Sokan úgy gondolnak a párkapcsolatra, hogy a leendő feleségüket keresik, én soha nem követtem el ezt a hibát. Mindig azon voltam, hogy olyan partnerrel legyek akivel kölcsönös a vonzalom keressük egymás társaságát, amikor ezt nem éreztem váltottam, volt aki emiatt csalódott bennem, de akkor is így tartom logikusnak. Nem találkoztam még olyan nővel akivel le tudnám élni az életem, pedig 10 partnerem már túl vagyok. Lehet hogy rosszul választok, lehet hogy magasak az igényeim(pedig nem), csak olyan partnerre vágyok aki azért szeret amilyen vagyok és nem akar megváltoztatni. A nők ilyen szempontból időzített bombák, a kapcsolat elején sok dolog felett szemet hunynak mai zavarja őket, aztán amikor már biztonságban érzik magukat akkor jön a reklamálás és a balhézás. A gyenge férfiak ilyenkor behúzzák mindenüket és próbálnak változtatni ezerrel hogy megfeleljenek a partnerüknek, tiszta papucs lesz belőlük, én veszem a kalapomat és békességben elbúcsúzom. Volt olyan partnerem aki visszahívott hogy próbáljuk meg újra, de ha egyszer kimutatta foga fehérjét akkor máskor is elő fog fordulni, nem tud egy életen keresztül színészkedni.

2019. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy kamu a kérdés,akinek ilyen fejlett erkölcse van pont szarik rá a lelki dologra,ha ilyen lenne a haver mint ahogy írja,nem érdekli hogyan,kiken keresztül de eléri azt amit akar,és magában lerendezné azzal hogy mennyit mindent adott,ja meg aki ilyen célokkal,erköccsel van megáldva az nem egyetemre jár..
2019. dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ettől nem leszel gonosz ember. Repüljünk vissza 100 évet az időben. Ha úgy vesszük akkoriban az összes házasság a kihasználáson alapult. Adott volt egy nagy birtokkal rendelkező férfi vagyonos családdal és egy fiatal termékeny nő, ha úgy vesszük kihasználták egymást a nőnek anyagi biztoonság kellett a férfinak utód. A világ sok helyein továbbra is érdekből házasodnak. Ne érts félre én ennek egyáltalán nem vagyok híve. De ettől még nem leszel egy szar alak. Nem gond, hogy nem vagy szerelmes, ha ettől függetlenül boldoggá tudod tenni.
2019. dec. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
76%
Sikerült már szembe köpnöd magad? Ha nem tedd meg!
2019. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni, hogy ilyen nyugati autót vesznek neked, ilyen álom nyaralást. Majd amikor a legjobban el vagy a habok között és amikor a legjobban nem számítasz rá, akkor majd jön a felismerés, hogy már sikasztó bűnöző is lett belőled. Így kezdődik, kihasználjuk a naiv gazdag lányt mert miért ne, ellopod tőle az összes ingó vagyonát, és becsületét, önbizalmát, tönkreteszed, aztán hoppácska.

Csináld csak nyugodtan, aztán mikor lebuksz majd beperelnek és majd csücsülsz, no kocsi, no ház, no álom nyaralás, no nő, csak a cella.

2019. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Amúgy egy szóban pszihésen beteg vagy, hogy kihasználsz más embereket. És lehet is lelkiismeretfurdalásod.
2019. dec. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!