Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lelkiismeret furdalásom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeret furdalásom van, mert kihasználom a barátnőmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alapvetően szegény srác vagyok, de egy dologhoz értek, ez a nők felszedése. Elbaxtam az életem, így végül elkezdtem profitálni abból, amihez értek. Megismertem egy fiatal lányt, akinek befolyásosak a szülei, és már készen is állt a terv, hogy az ő hátán fogok felmászni. Azóta messzebbre jutottam, mert támogatást kapok a tanulmányaim befejezéséhez és olyan munkákat intéznek nekem, amiket magamtól nem találtam volna.


Úgy tervezem, beházasodok a családba, de őszintén szólva egyáltalán nem vagyok szerelmes. Csak az érdekel, hogy meggazdagodjak, és tudjam támogatni a családomat, és én is jobban éljek. De elég szemétség amit csinálok, így hát viaskodok.


2019. dec. 13. 14:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Már csak a kamu miatt is írtam! Mert hülyének nézed az embereket a hülye noname kérdéseiddel. Neked kell tudni mennyire vagy ego, bár ahogy a többiek is írták kevés az esélye hogy ez igaz. Max kölcsönkért nyugati autó és álmodozós fej egy gazdag nő után akinek majd a befolyásos apucija kinyalja a s.gedet. Egy befolyásos szülő sem hülye, hogy leolvassa a testbeszédedből és az arcmimikádból, hogy a lányát bepalizod.
2019. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
És még ha igaz is a befolyásos apuka és anyuka amilyen gyorsan csúcsra juttatott majd olyan gyorsan intézkedik, hogy a csaló embernek ne legyen befolyása, se munkahelyen, se a lánya életében. Ennyi.
2019. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Most végzel a tanulmanyiaddal + fiatalabb nő....

Hány eves vagy? Hány eves a csaj? Mennyi penz neked a kényelmes havi szinten? Mert azt nem mondanám hu de nagy dolognak ha valaki meg keres 300-at egy hónapban... szakmával meg tudok keresni 260-at és szét dolgoznom sem kell a seggem... ráadásul nettóban...

2019. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem hangoztatnám, hogy kihasználok egy nőt/másik embert. (mondjuk én nem is tennék ilyet) Arra legyél büszke, amit saját erődből, szorgalmadból érsz el. Hidd el, hosszú távon a becsületesség kifizetődőbb.
2019. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!