Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem akar edzeni, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar edzeni, én meg imádok, főleg, hogy napi 8 órát ülök, fel se kelek. De egyedül nem enged, de velem meg nem jön. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
A barátom (vőlegényem) jelenleg építi a házunkat amit megvett, és reggeltől 4-ig ott dolgozik, mire én megérkezek a munkából addigra ér ő is haza. Mivel én egész nap ülök, ezért délután 4-re már alig várom, hogy kiléphessek és mehessek az edzőterembe edzeni, súlyzókkal stb. Eddig a együtt jártunk de most, hogy beleállt az építkezésbe már nem akar jönni, hiszen érthető okokból elfárad. Viszont azt se akarja, hogy én munka után edzeni menjek, hanem legyek vele otthon. Mit csináljak, hogy oldjam meg? 6 éves korom óta rendszeresen sportolok, ez az életem része. 27 vagyok.

2019. dec. 16. 15:05
1 2 3
 11/29 Téékáá ***** válasza:
27%
Segíts neki az építkezésben , edzel miközben együtt vagytok és előbb készek is lesztek és újra mehettek együtt edzeni.
2019. dec. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
Gyere, eddz velem! Lesz ott élvezkedés.
2019. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
79%
Arról hogy neki változott a napirendje nem tehetsz, nem feltekenykedik es azert nem akarja hogy menj?
2019. dec. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem enged? Mi az, hogy nem enged? Ilyen nincs. Neked az egészségedhez kell, hogy edzz, nem bulikázni meg mittomén hova mész...


Ha annyira szót akarsz fogadni neki, edzz otthon. Egy kétkezes, két egykezes, 60 kiló súly és 3 gumiszalag kijön egy féléves bérlet árából és nagyjából mindenre elég. Én legalábbis ezt csináltam, mikor nem fért bele eljárkálni edzeni. Vagy menj reggel. De egyébként nem kell szótfogadni neki.

2019. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Úgy old meg, hogy nem hagyod magad zsarolni, korlátozni meg stb. Mièrt ne mehetnèl edzeni? Ő úgy is a házon dolgozik. Amit nagyon helyesen kijavították itt a hozzászólók, hogy az az ő háza, nem a tiètek. Neked annyi közös lesz hozzá, hogy lakhelyedül szolgál, míg együtt vagytok. Ha még szètmentek, mehetsz isten hírèvel. Úgyhogy okosan, pènzt ne adj bele az èpítkezèsbe.

Amúgy meg ha hagyod magad így korlátozni, akkor annak semmi jó vège nem lesz, kèsőbb csak rosszabb lesz. Jól gondold meg, hogy tènyleg olyan kapcsolatra vagysz-e, amiben semmi szabad akaratod nincs.

2019. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
8%
Nem az ő háza? Akkor nem is kell majd belecsücsülni a készbe. :) Vagy talán ingyen lakjon szép új házban sok sok éven át? Nézőpont kérdése. :)
2019. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem az ő háza. A kèszbe is csak addig csücsül, amíg minden szèp ès jó. Aztán ha kezd megromlani a dolog, majd hallgathatja, "hogyha nem tetszik el is lehet húzni, ez az èn házam.."
2019. dec. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
7%
Az a ti hibátok ha ilyen selejtes férfiakat választottatok akik kiraknak titeket. Minek jöttök össze olyannal akiben ennyire sem bíztok? Másrészt meg igenis sokan 10-20 évig ingyen csücsülnek a csillivilli házban amit a férfi megteremtett. Még jó hogy kirak egy fillér nélkül ha ti a s*ggeteken kívül mást nem raktatok bele. :D
2019. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ès meg is van a böjtje. A lènyegen nem változtat. Attól még nem lesz selejtes egy fèrfi, mert vèget èr a kapcsolat. Ez mindig benne van a pakliban.
2019. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem mész és segítesz neki, ha már elvileg a ti házatok?
2019. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!