Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem akar edzeni, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar edzeni, én meg imádok, főleg, hogy napi 8 órát ülök, fel se kelek. De egyedül nem enged, de velem meg nem jön. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
A barátom (vőlegényem) jelenleg építi a házunkat amit megvett, és reggeltől 4-ig ott dolgozik, mire én megérkezek a munkából addigra ér ő is haza. Mivel én egész nap ülök, ezért délután 4-re már alig várom, hogy kiléphessek és mehessek az edzőterembe edzeni, súlyzókkal stb. Eddig a együtt jártunk de most, hogy beleállt az építkezésbe már nem akar jönni, hiszen érthető okokból elfárad. Viszont azt se akarja, hogy én munka után edzeni menjek, hanem legyek vele otthon. Mit csináljak, hogy oldjam meg? 6 éves korom óta rendszeresen sportolok, ez az életem része. 27 vagyok.

2019. dec. 16. 15:05
1 2 3
 21/29 Sunshinedoll ***** válasza:
79%
Menj el edzeni, és este 6-tól majd együtt lesztek otthon, mint minden normális pár, akik nincsenek összenőve.
2019. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Sunshinedoll ***** válasza:
23%
#9 Mint ahogy minden munkásember kigyúrt és szexi lolololl
2019. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
82%

" Még jó hogy kirak egy fillér nélkül ha ti a s*ggeteken kívül mást nem raktatok bele. :D"


Írta valahol a kérdező, hogy nem közösen hozták össze a pénzt? Hú de ostobák vagytok. Csak agy nélküli gyűlölködés megy itt egyeseknek.

2019. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nem kezdődik valami bíztatóan. Most edzeni nem enged, 5év múlva meg a boltba se.
2019. dec. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

"Írta valahol a kérdező, hogy nem közösen hozták össze a pénzt?"


Tett rá utalást. A kedves feminista válaszolók pedig egyből ajánlgatják, hogy hagyja csak otthon egyedül minden nap miután a ház miatt gürizik egész nap, és amúgy se érezze magának a házat, úgyis ki fogja rakni, mert a férfiak már csak ilyen szemetek, házat tesznek a valaguk alá és még velük is akarnak lenni. Borzalom. :)

2019. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

#25, egy párkapcsolatban nincs ilyen kifejezés, hogy "valaga alá", sőt nem is a házról szól a dolog, hanem egymás támogatásáról.

Gondolom, nem nagyon tudod.

2019. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező és társai nem tudják. Szerintük semmit nem kell nyújtani a pasinak, aki épp a közös jövőükért gürizik, sőt, ezt értékelni sem szabad, mert úgyis kirakja majd. Véletlenül se kössünk kompromisszumot, legyünk önérzetes független komoly nők!!! Legyünk otthon a párunkkal minél kevesebbet, de azért a kész házba jó lesz majd betenni a... ja bocsi, akkor fogalmazzunk úgy, hogy beköltözni.
2019. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a belecsücsül a kèszbe dolgot. Az a pasi háza, a saját jövőjèèrt gürizik.

Aztán meg lehet maga a kèrdező fog menekülni onnan, ha a pasikat tovább folytatja a korlátozásait. Mert persze, lehetne kompromisszumot kötni, de az nem ott kezdődik el, hogy megtöltik a másiknak dolgokat.

2019. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy kössetek kompromisszumot!!

A 7esnek amúgy igaza van, mert én meg is jártam, bár tettem bele vagy 1,5 misit és még 1 hónap táppénzt is kértem a dokitól a berendezkedés idejére, hogy legyen időm segíteni és pakolni, de az ő nevén volt a ház és persze így is viselkedett, ezért (is) léptem le.

Gondold végig, természetesen nem mindenki ilyen, de én sem gondoltam volna, h ő ilyen lesz.


Ha pedig közös pénzen ment, akkor illik segíteni és nem terembe járni. Ugyanolyan edzés lehet az is.

2020. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!