Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan ez lenne a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ez lenne a normális reakció? Ti nők, hogy állnátok ehhez, mi a vélemény?

Figyelt kérdés

Az is lehet, hogy mostanra már ex barátnőmről van szó, sőt valószínű.


Szóval ex barátnőm az utóbbi fél évben igencsak felszedett pár kg-ot és hát így nem igazán kívánatos vele a szex, eléggé lehervasztó....


Már többször mondtam neki, hogy jöjjön el velem csak heti 1x 2 órára edzőterembe kicsit edzeni mozogni, de ő ahhoz fáradt és nincs kedve.

Van ideje rá amúgy bőven.


Ezt feladtam.


Majd vettem 2 biciklit, (szerencsére nem főváros belvárosában élünk) , oda is adtam neki ajándékba.


Majd az volt a kérdés, hogy ezt minek vettem neki.....mondtam neki, hogy nagyon keveset mozog egész nap csak ülő munkát végez utána is autóval jár és alapból is egészségtelen, nem árt valamennyi mozgás és ha nincs kedve edzőterembe járni legalább naponta menjünk el 1 órát biciklizni.


Erre szó szerint hozzámvágta a biciklit, hogy ha nekem ő így már nem tetszik akkor én soha nem is szerettem őt igazán, mert ha igen akkor így is kívánnám.

----> Ez teljesen igazságtalan szerintem, ennek semmi köze ehhez.


2019. dec. 21. 16:09
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

2-3 kg-al indult, azt még szinte látni sem lehetett, aztán lett 5-6 kg ami már látható volt, akkor elkezdtem neki mondani, hogy mi lenne ha elmennénk esténként 1-2 óra sétára vagy hasonló, illetve nincs e kedve jönni velem edzőterembe....nem nincs...


Ez felment most már közel 20 kg-ra ami 58 kg után főleg egy nőn igencsak látható...


Nem ma kezdett hízni és nem 1 nap alatt kezdtem el ezen gondolkodni. és tenni valamit.


Ahogy látom itt is 2 részre oszlanak a vélemények.

Van aki szerint egy gyökér vagyok van aki meg egyet ért.


hát ez van.

2019. dec. 21. 18:50
 22/35 anonim ***** válasza:
66%

most akkor 60 kg helyett kb 80? hát őőő én megértelek

Nő vagyok 38 éves

2019. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Hát 75 egész biztos.


De mostanra már az is , hogy vége.

2019. dec. 21. 20:12
 24/35 anonim ***** válasza:
77%
szerintem jól jartal így
2019. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező teljes mértékben egyetértek veled,az én barátnőm 153 cm és 70 kg; csípőre és popsira hízik sokat.

Én is mondtam neki szépen és csúnyán is hogy tegyen valamit a súlyával. Egyszer lefogyott 55 kgra. Nagyon jól állt neki gyönyörű volt de ő azt mondta hogy csontváznak érezte magát.


Ízületi és reumatikus problémái vannak illetve mondta a doki hogy ha gyereket akar a későbbiekben Kezdjen el diétázni illetve addig is figyeljen az súlyára. Sportolhat de óvatosabban olyat ami nem a lábát terheli..


Ő azt mondta hogy ez genetika illetve a fogamzásgátló teszi. Erre én annyit mondtam hogy más nő is szed fogamzásgátlót és mégsem gurul.. ráadásul ülőmunkát is végez De igazán nem is érdekli pedig mondtam hogyha a diétás kaját Azt én is megeszem ne főzzünk külön.


Én sem tudom mit tegyek mert idegesít hogy ennyire leszarja az egészségét illetve azt hogy én mit mondok..

2019. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Keressetek másik fogamzásgátló módszert de én ezt fel nem fogom :(

beteg lesz de leszarja

2019. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló, stressz is okozhatja.
2019. dec. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
70%
Ebben igazatok van de én látom hogy mit eszik. Veszi a csokikat este 11kor krémest eszik..csokipudingot
2019. dec. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
68%
Na hat en csak azt tudom mondani ami nalam van. En pl stresszevo vagyok meg erzelmi evo,ha azt ereznem h sz.r es a parom is ki van akadva ram, lehet meg jobban a kajaba menekulnek. Igy h a mostani parom ugy tart szexinek ahigy vagyok (pedig most telen feljott par kilo) arra osztonoz h dolgozzam magamon h meg jobban tetszek neki
2019. dec. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
70%
Én úgy állnék ehhez, hogy szevasz. Kabát fel, és sohatöbbé nem állnék veled szóba. Lehet fujjogni. Nekem az ilyen típusú emberek ugyanolyan kiábrándítóak, mint nekik én. Itt nem lesz happy end,szóval nincs értelme egymás idejét húzni.
2019. dec. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!