Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan ez lenne a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ez lenne a normális reakció? Ti nők, hogy állnátok ehhez, mi a vélemény?

Figyelt kérdés

Az is lehet, hogy mostanra már ex barátnőmről van szó, sőt valószínű.


Szóval ex barátnőm az utóbbi fél évben igencsak felszedett pár kg-ot és hát így nem igazán kívánatos vele a szex, eléggé lehervasztó....


Már többször mondtam neki, hogy jöjjön el velem csak heti 1x 2 órára edzőterembe kicsit edzeni mozogni, de ő ahhoz fáradt és nincs kedve.

Van ideje rá amúgy bőven.


Ezt feladtam.


Majd vettem 2 biciklit, (szerencsére nem főváros belvárosában élünk) , oda is adtam neki ajándékba.


Majd az volt a kérdés, hogy ezt minek vettem neki.....mondtam neki, hogy nagyon keveset mozog egész nap csak ülő munkát végez utána is autóval jár és alapból is egészségtelen, nem árt valamennyi mozgás és ha nincs kedve edzőterembe járni legalább naponta menjünk el 1 órát biciklizni.


Erre szó szerint hozzámvágta a biciklit, hogy ha nekem ő így már nem tetszik akkor én soha nem is szerettem őt igazán, mert ha igen akkor így is kívánnám.

----> Ez teljesen igazságtalan szerintem, ennek semmi köze ehhez.


2019. dec. 21. 16:09
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
79%
Akkor remélem, utólag levonod a konzekvenciákat, kérdező, hogy legközelebb mire kell majd jobban odafigyelned. Segítek: az ördög sokszor a nagyon apró, elsőre talán jelentéktelennek tűnő részletekben rejlik.
2019. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
4%
Kérdezőnek igaza van.Egy nő maradjon kívánatos.
2019. dec. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
78%

Női oldalról válaszolok:

Az én párom ~30 kilót hízott.. ÉS nem kívántam egy idő után, sajnálom, ha felszínes, ha nem, ettől még igaz.


1. Szerintem nem volt semmi bunkó abban, hogy normálisan, KÖZÖS időtöltésként próbálta a kérdező rávenni a mozgásra a nőt. Mondhatta volna neki simán is, azt elhiszem, hogy bunkó,de bhasszus, biciklit is vett neki. KÖZÖSEN akart vele részt venni ebben, ami még egy jó időtöltés is.

Nem azt mondta neki, hogy "dagadt vagy takarod edzeni..."


2. Alapból vagyok olyan igénye,s hogy ne hízzak el kapcsolatban: nem a párom miatt, magam miatt, szeretem magam jól érezni a bőrömben.


Persze, nem tudom, a te esetedben a "pár kiló" mit jelent, mert ha csak 3-5 akkor kár volt ekkora hepajt csapni, de esetemben az elfolyós 30 kiló(!!) többlet, a kapcsolatba kényelmesedés minden formában tette be (majdnem) a kaput, egy többéves kapcsolatnak... És nem én érzem magamnak hibásnak, mert én pl nem engedtem el magam, ugyanúgy nézek ki, mint x éve, 3 kilónál több soha nem jön fel rám, ás az is általában lemegy tavasszal.


A te eseted konkrétumait nem tudom, 1-2 kilót észre se venni mondjuk... Más esetben meg nagyon is jogosnak érzem, emberek vagyunk és legyünk már igényesek magunkra, és ne legyünk szírdisznók a párunk mellett, ha alapból nem voltunk azok.. (és persze az is más, ha betegség miatt történt az elhízás és nem a saját lustaságunkból vagy akár igénytelenségünkből)

2019. dec. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Tau bácsi, te majd akkor akarjál bármit előírni "a nőknek", ha részükről lesz rád igény. Egyelőre még úgy tűnik, hogy nincsen, szóval te itt továbbra is csak az "álmodik a nyomor" kategória vagy.
2019. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
72%

"ha szeretsz valakit, nézzen ki akárhogy akkoris szereted és kívánod is."


"Aki szereti a párját azt pont nem érdekli ha van rajta egy kis felesleg."


Nőként úgy gondolom, hogy ha egy nő is szereti a párját, akkor fontos neki, hogy vonzó maradjon számára. Ne legyünk már álszentek, mindenkinek fontos a külső. Nyilván nem pár kilóról van szó, hanem arról, ha valaki teljesen elhagyja magát. Ha lenne egy vékony, sportos barátom, akkor hiába szeretném, kevésbé tartanám vonzónak, ha mondjuk lógó melleket és sörhasat növesztene. Ezzel azt üzenné nekem, hogy le van szarva, hogy nekem mi tetszik és mit tartok vonzónak, már úgyis szeretem és együtt vagyunk, nyeregben van, úgyhogy bármit tehet és bárhogy kinézhet, nekem akkor is tetszeni fog.

2019. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
18%
14-es,kiakadt a mérleged?
2019. dec. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
91%
#16, fogalmazz emberi nyelven, akkor talán majd megértem.
2019. dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
86%

Igazad van, és neki is. Valóban jó lenne lefogynia, ha másért nem, akkor az egészségéért, a lustaság pedig az élete más területein is vissza fog ütni, de ennek a változásnak belülről kell jönnie, nem pedig külső hatásra. Az mondjuk jó ötlet volt, hogy felajanlottad az együtt edzést, de ha nem kért külön sporteszközt, akkor ez a bicikli nem ajándék volt, hanem egy sértés, és burkolt b aszogatás. Ennek ki örülne?


Jogod van elhagyni a súlya miatt, és amiatt hogy nem tesz az egészségéért, viszont beleb aszogatni abba, amit nem akar, és elvárni, hogy még örüljön is ennek, már nem oké.

2019. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
18%
16-os,majd ha lesz kinek,dundika.
2019. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
31%

" szó szerint hozzámvágta a biciklit, hogy ha nekem ő így már nem tetszik akkor én soha nem is szerettem őt igazán, mert ha igen akkor így is kívánnám."


Ezt hívják bűntudat keltésnek, érzelmi zsarolás köntösében. Kuka a nő.

2019. dec. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!