Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belázasodtam Karácsonyra és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belázasodtam Karácsonyra és megy a hiszti?

Figyelt kérdés

Menyasszonyom kiborult. Horvátországba (Dalmácia) megyünk a családjához Pestről. Már le volt szervezve hónapokkal ezelőtt. Erre ma reggelre 39.4 fokosan ébredtem fel és kutyául vagyok. 9 óra az út, most is úton vagyunk éppen. Orvoshoz már nem tudtam elmenni, ott meg nem fogok tudni!

Iszonyat nagy hisztit csap a párom. Hogy én ott fogok vacogni a fa alatt és rohadt jó lesz, elrontottam a Karácsonyt. 29-én jövünk haza, ott mindenféle programot beszerveztek amire én valószínűleg nem tudok így elmenni (kirándulás, séta, templom, stb). Iszonyat hiszti van emiatt. Már ordított hogy így inkább maradtam volna otthon, senki se kiváncsi erre. Még előttünk van 6 óra út, nem tudom mi lesz így.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Tényleg akkora bűnt követtem el hogy megbetegedtem akaratomon kívül? Másnak is van ilyen párja?



2019. dec. 24. 10:58
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
50%
Vegyél be Coldrexet, Neocitrant vagy valamit. Horvátba is tuti van orvos, mondd meg anyóséknak, hogy vigyenek el.
2019. dec. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
86%
De viszont abba igaza van hogy lehet jobb lett volna otthon maradnod ha nem lehetetlen.
2019. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
97%

Mi a francnak kellene orvoshoz rohangászni ezzel, 99%, hogy vírusfertőzés.


A kérdésre: Ki kéne dobni a barátnődet a fenébe. El se kellett volna menni vele.

2019. dec. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
97%
Nen tudnam elképzelni hogy a baratnom igy viselkedjen. Azt mondaná, hogy minden oké, majd ápolgat, de azért lúzer vagyok, aztán idebújna. Én is csak kirohognem forditott esetben, és menteném a hátsóját.
2019. dec. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
97%
Azonnal hagyd ott! Örökre!
2019. dec. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
97%
Már nem lenne a menyasszonyom ez q hisztis szánalmas pitsa.
2019. dec. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
16%

Ez kamu.


Hallod, nekem még sosem volt 39C-os lázam takonytól.

Azért a férfi influenza tényleg halálos lehet. Rubophen a legjobb. Minden nap beveszel belőle 2-t, főleg este(és nem iszol alkoholt) és rendbe rak.

2019. dec. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
89%

Igazán empatikus barátnőd van. Elgondolkoznék a szakításon.


"Ez kamu. Hallod, nekem még sosem volt 39C-os lázam takonytól."


Pedig van ilyen. Van, aki könnyen lázasodik, van, aki nem. AMúgy nincs külön "férfi influenza" csak kényesebb emberek.

2019. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
89%
Hisztis pii. Jó feleség lesz...
2019. dec. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
72%
menne az 52-es szarosbakancs a pofikájába :)
2019. dec. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!