Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belázasodtam Karácsonyra és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belázasodtam Karácsonyra és megy a hiszti?

Figyelt kérdés

Menyasszonyom kiborult. Horvátországba (Dalmácia) megyünk a családjához Pestről. Már le volt szervezve hónapokkal ezelőtt. Erre ma reggelre 39.4 fokosan ébredtem fel és kutyául vagyok. 9 óra az út, most is úton vagyunk éppen. Orvoshoz már nem tudtam elmenni, ott meg nem fogok tudni!

Iszonyat nagy hisztit csap a párom. Hogy én ott fogok vacogni a fa alatt és rohadt jó lesz, elrontottam a Karácsonyt. 29-én jövünk haza, ott mindenféle programot beszerveztek amire én valószínűleg nem tudok így elmenni (kirándulás, séta, templom, stb). Iszonyat hiszti van emiatt. Már ordított hogy így inkább maradtam volna otthon, senki se kiváncsi erre. Még előttünk van 6 óra út, nem tudom mi lesz így.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Tényleg akkora bűnt követtem el hogy megbetegedtem akaratomon kívül? Másnak is van ilyen párja?



2019. dec. 24. 10:58
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez tipikus. Valakinek hosszabban beteg a párja, aztán a felületes ismerősök kinézik mert nem virít ott mellette senki az utcán, hanem otthon van. Jobbulást :)
2019. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
98%

Nekem voltak ilyen hisztis exeim. Pont emiatt exek. Igazából ők azt hánytorgatták fel, hogy mi az, hogy nincs szex. Igaz, én nő vagyok.

Nem értem, ha nem ez az első eset, hogy így viselkedik veled, miért vagy még vele, és szivatod magad? Mert így akkor meg is érdemled.

Amúgy pedig tüdőgyulladásos járvány van, a láz pedig nem játék.

Jobbulást!

2019. dec. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 árokpart ***** válasza:
35%
Ekkora lázzal nemhogy nem indulunk el külföldre, hanem irány a sürgősségi osztály.
2019. dec. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
97%
Jesszus! Miért vagy ezzel a nővel? És el is akarod venni? Mazoista vagy?
2019. dec. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy a francba van ilyen embereknek, mint a kérdező menyasszonya párkapcsolata.

Megsértődni azon, hogy valaki beteg, vagy hogy korábban egyedül kellett mennie egy családi rendezvényre? Ez annyira ovis viselkedés!

2019. dec. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
72%

"hanem irány a sürgősségi osztály"


Fogyatékos.

Bocsi az offért.

2019. dec. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
69%

39,4el sürgősségi?


Ez azért elég röhejes. Majd ha 39,9et nem húzza le semmi, akkor talán.

2019. dec. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
A csajod biztos jól sz*pik, ha ezt eltűröd neki, sőt, még el is akarod venni...
2019. dec. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
nemnormális hülye pic*a, mutasd csak meg neki a kiírt kérdést a válaszokkal (leszámítva persze ha pusztán a kinézete miatt vagy vele)
2019. dec. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Ma jöttünk haza. A lázam tegnap reggelre ment le. A családi programokon nem vettem részt. Karácsony este ott ültem velük az asztalnál, másnap elmentem a testvéréhez ebédre lázasan. Kibírtam. Aztán feküdtem szerda estétől szombatig. Szilveszterre mondtam neki hogy menjen ahova akar, nekem 8. Nem érzem úgy magam még mint aki bulizni akarna. Ő lehet hogy elmegy valami partyba, én meg kaptam meghívást a szomszédoktól egy kis 4 fős társasozós “bulira”. A menyasszonyom oda nem akar jönni, nem akarja hogy a “2020”-ra unatkozva emlékezzen vissza.
2019. dec. 29. 13:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!