Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belázasodtam Karácsonyra és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belázasodtam Karácsonyra és megy a hiszti?

Figyelt kérdés

Menyasszonyom kiborult. Horvátországba (Dalmácia) megyünk a családjához Pestről. Már le volt szervezve hónapokkal ezelőtt. Erre ma reggelre 39.4 fokosan ébredtem fel és kutyául vagyok. 9 óra az út, most is úton vagyunk éppen. Orvoshoz már nem tudtam elmenni, ott meg nem fogok tudni!

Iszonyat nagy hisztit csap a párom. Hogy én ott fogok vacogni a fa alatt és rohadt jó lesz, elrontottam a Karácsonyt. 29-én jövünk haza, ott mindenféle programot beszerveztek amire én valószínűleg nem tudok így elmenni (kirándulás, séta, templom, stb). Iszonyat hiszti van emiatt. Már ordított hogy így inkább maradtam volna otthon, senki se kiváncsi erre. Még előttünk van 6 óra út, nem tudom mi lesz így.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Tényleg akkora bűnt követtem el hogy megbetegedtem akaratomon kívül? Másnak is van ilyen párja?



2019. dec. 24. 10:58
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
89%

Menekülj, mert nem ember ez a nő.

Életveszélyben vagy ezzel a magas hőmérséklettel.

2019. dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
97%
Nem lett volna szabad menned velük, ráadásul az ő családja. A dolog kétoldalú...
2019. dec. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
84%
Ezt te szúrtad el. 39,4 már nagyon komoly láz. Otthon kellett volna maradnod az ágyban. Ő se hisztizik, te is meggyógyultál volna és mindenki boldog.
2019. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
23%

19

Ugye az a vicc megvan, hogy a férfiak belehalnak az influenzába?

(nyilván nincs külön imfluenza férfiaknak meg nőknek, ó gecc)

2019. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk 39,4 fokos lázzal egyértelmű hogy nem megyünk sehová. Egyrészt másokat is veszélyeztetsz, másrészt magadat. Sajnos ilyenkor újratervezés van. Le vannak szrva a programok, azzal kellene törődnötök hogy meggyógyulj. Akár vissza is fordulhattok, vagy ő menjen egyedül, te meg orvoshoz.
2019. dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
88%
Valóban nem kell hisztizni, de én is utálom a mártírkodást. Beteg vagy és kész. Most életedben először? Gyanítom, hogy nem, szóval nem értem, hogy mire fel van a nagy ájuldozás és aggodalom. Hidd el, hogy más is volt már lázas, azért ezt ma már túl lehet élni. Gyógyszer, takaró, tea, húsleves, pihensz vagy alszol és kész. Nyilván senki nem úgy képzeli el a karácsonyt, hogy betegeskedik, de ez van. Vagy választhattad volna azt is, hogy otthon maradsz vagy ugyanúgy a párod családjánál is tudsz lábadozni, nem gondolnám, hogy bárkit megértenék ezzel vagy bármi hasonló. Szóval nem értem a menyasszonyodat, mert ezen tényleg nem kell ennyire kiakadni. Viszont ugyanúgy nem értelek téged sem, mert ebbe nem kell belehalni vagy nagy balhét csinálni a semmiből neked sem.
2019. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
87%
Semmi sincs véletlenül.Nem furcsa, hogy pont az indulás előtt lettél beteg? Mert nem kellene odamenned,de Te tudod.A barátnődnek lehet nélküled kellett volna utaznia.Jobbulást kívánok!
2019. dec. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
81%
Összeköpködnék mindenkit a miheztartás végett. :D
2019. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Nyílván lehetne benne több megèrtès, de nem ismerjük a másik oldalt. Lehet te meg eljatszod a hattyú halálát, aztán ezèrt olyan pipa, hogy "elrontod" az ünnepeket.

Ez magas láz, de lázcsillapítóval kordában tartható, ès a közèezeten is segít. Nem kell egyből orvoshoz rohangálni, mert lázas az ember, a legtöbb esetben otthon szèpen kikúrálható.

2019. dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Aludtam a kocsiban, kicsit jobb. Vezetni nem vezettem. Most 39 még mindig de már nem vagyunk messze, elvileg van gyógyszerük otthon.

A menyasszonyom baja, hogy ő eltervezett mindent szóról szóra mi lett volna és nem azt akarta hogy az ágyban izzadjak a tea mellett. Nem szoktam amúgy ilyen beteg lenni szinte soha. A láz ritka nálam.

Ha nem mentem volna el akkor az lenne a baj! Volt már hogy kihagytam egy születésnapot bokasérülés miatt, de akkor azt hallgattam hogy egyedül égette ott magát mint akinek nincs párja.

2019. dec. 24. 15:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!