Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem szereti ha kifestem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem szereti ha kifestem magam, és megkérte hogy ne sminkeljek ha a szüleihez megyünk, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondja, a smink k_rváknak való és nem szereti ha sminkelek, mindig megjegyzéseket tesz és húzza a száját... Én viszont nagyon szeretek sminkelni, szeretem ott kiélni a kreativitásomat. Holnap megyünk a családjához ebédre és azt mondta, reméli hogy holnap nem kenem ki magam, mert mit szól a családja... én viszont nem érzem olyan jól magam smink nélkül, főleg az ünnepek alatt szerettem volna valami karácsonyi sminket csinálni. Ti mit tennétek? Igaza van hogy a smink nem való egy családi ebédre?


L/23


2019. dec. 25. 19:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
65%
Egy diszkrét smink kell egy nőnek.Annyi az egész hogy nem kell túlzásba vinni.
2019. dec. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést nem én írtam. Az öltözködésemmel nincs baja, én se szeretem a sokat mutató darabokat, a sminkelés zavarja őt.
2019. dec. 25. 20:02
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy nem szólhat bele abba, hogy nézek ki, és ha nem tetszek így neki, akkor minek jött össze velem? Szakítson, ha akar.
2019. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Andi80018 ***** válasza:
89%
Elég korlátolt a barátod. Szerintem ez olyan dolog, amiben sosem fogtok egyetérteni, nem is értem egyébként, miért szól bele ennyire. Egy nőnek miért ne lehetne sminkelni alkalomhoz illően? Akkor rám mint mondana, én az edzőterembe is sminkben megyek. Egyébként nagyon kevés nő rendelkezik olyan arccal, bőrrel,hogy tökéletes érzi magát smink nélkül. Én biztos nem hagynám, hogy ebbe beleszóljon bárki is.
2019. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi smink használatomat megszoroznám kettővel, aztán közölném vele, hogy nem vagyok a kutyája. Így ismert meg, fogadjon el ilyennek.
2019. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
38%
Mondja már meg a kérdező, hogy nála mit takar a smink/karácsonyi smink, mert így qrvahasznos válaszok születnek csak.
2019. dec. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
81%
Minek vagytok együtt? Én sem szeretem a sminket. Ezért össze sem jöttem olyannal, aki látványosan sminkel. Ahogy látom, ez mindig probléma lesz köztetek. Bár van aki szeret feszült légkörben élni a párjával.
2019. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

#16 Szívesen elmondom, de ezt szépen is lehet kérni.


Hétköznap csak egy gyors sminket teszek föl, alapozó, korrektor, púder és bronzosító. Ez szinte nem is látszik, csak kijavítja a bőrhibákat. A szemöldökömet sajnos rajzolni kell, mert ritka. Ezen kívül még szempillaspirált rakok, és ritkán valami halvány szemfestéket. De azt csak akkor, ha nagyon ráérek. Nagyon szeretek a szemfestékkel játszani, így leginkább azt szoktam erősebbre csinálni és a rúzs valami nude szín. Ha ráérek, hétvége van, nem dolgozom vagy valami alkalomra megyünk, akkor szoktam a szememmel eljátszadozni, és erősebb színeket használni. Ennyi az összvissz smink, nem viszem túlzásba.

2019. dec. 25. 20:17
 19/31 anonim ***** válasza:
99%
Vörös rúzs, tusvonal, vörös körmök, erős parfüm. Mutasd meg, ki vagy. :D Jutott volna akkor eszébe, hogy nem szereti a sminket, mikor randira hívott.
2019. dec. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

#16 Töknyóc, itt nem ez a lényeg.

Meglátsz egy nőt, tokától-bokáig szétsminkelve. Eldöntöd, hogy tetszik-e. Ha igen próbálkozol nála, ha nem meg nem. Olyan nincs, hogy majd módosítgatod a másikat, amíg olyan nem lesz, amíg neked megfelel, mert a másik nem egy autó.

2019. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!