Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem szereti ha kifestem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem szereti ha kifestem magam, és megkérte hogy ne sminkeljek ha a szüleihez megyünk, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondja, a smink k_rváknak való és nem szereti ha sminkelek, mindig megjegyzéseket tesz és húzza a száját... Én viszont nagyon szeretek sminkelni, szeretem ott kiélni a kreativitásomat. Holnap megyünk a családjához ebédre és azt mondta, reméli hogy holnap nem kenem ki magam, mert mit szól a családja... én viszont nem érzem olyan jól magam smink nélkül, főleg az ünnepek alatt szerettem volna valami karácsonyi sminket csinálni. Ti mit tennétek? Igaza van hogy a smink nem való egy családi ebédre?


L/23


2019. dec. 25. 19:43
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
#19 Az elején annyira nem zavarta, mikor még csak randiztunk. Miután összejöttünk akkor kezdte el mondogatni hogy ne sminkeljek, stb..
2019. dec. 25. 20:21
 22/31 anonim ***** válasza:
36%
Akkor csináld meg magad úgy, hogy nem játszadozol feltűnő színekkel meg a szemeddel, hanem csak amit bőrhibák javítására szoktál, aztán azzal már csak nem lesz gondja senkinek. Így te is sminkeltél, meg qrvás sem vagy. Bódottá'.
2019. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
99%
21: ki mit szakít, azt szagol. Nem kellett volna úgy összejönnie veled, hogy az járt a fejében, majd miről szoktat le, hogy jó legyen...
2019. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
86%

Eleve ott kezdődik hogy aki szeret az nem kényszerít bele olyanba a sajàt önzősége miatt amit te nem szeretsz. Plàne nem szólogat be folyamatosan.

Nekem ha az exem beszólt vmi ilyesmiért megmondtam hogy nem vita tárgya így marad. Ha nem fejezte be akkor közöltem hogyha választás elé akar kényszerîteni ő fog repülni.

Egyszerűen nem bsztatjuk a másikat ilyen apróságokkal ha tényleg szeretjük.

2019. dec. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
22%

#20. Lehet, hogy randin tokától bokáig úgy volt sminkelve, hogy az konkrétan tetszett neki vagy ahhoz az alkalomhoz illett és nem egy "kísérletezés" volt. Az meg szerintem mindkét fél részéről egy jogos várakozás, hogy tetszen neki + ne legyen vele hót ciki megjelenni és ez vica-verza.

A legegyszerűbb az lenne, ha látnánk a kérdezőt az akkori randisminkjében, meg a mostaniakban.

2019. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Andi80018 ***** válasza:
85%
Nem lehet, hogy a pasidnak kisebbségi komplexusai vannak veled szemben, és azért mondja mindezt? Lehet azt gondolja, hogy ha nem sminkeled magad, akkor nem néznek meg annyira a férfiak.Amúgy abszolút gyerekes az ember... :-D
2019. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
#25 Nem egy randi után jöttünk össze, és mindnél volt rajtam smink, úgy a hétköznapi és a "kíséretezés" között. Most nincs rajtam smink, de holnap le tudom fényképezni hogy mit jelent nálam egy hétköznapi és egy alkalmi szemsmink.
2019. dec. 25. 20:46
 28/31 anonim ***** válasza:
9%

Azért ha a párom szüleihez megyünk karácsonyi ebédre, meg szoktam fogadni, ha a párom ilyesmit kér tőlem. Gondolom, ha full sminkben mész, holnap este kiírod a következő kérdést arról, hogy beszólt valamelyik rokon. Nem egyszerűbb erre az egy alkalomra kicsit visszavenni, és elkerülni a konfliktust?

A hétköznapokban viszont még nagyon sok problémátok lehet, ha te imádsz sminkelni, ő meg le akar róla szoktatni.

2019. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
99%

Én is többször kaptam epés megjegyzést a volt barátomtól (3,5 évig jártunk), hogy minek húzom ki néha a szemem (pedig én aztán alig sminkelek), meg hogy ne csináljam ezt meg azt, ne vegyek fel ilyen meg olyan ruhát.


A végén kiderült, hogy mindezt csak azért mondta, mert félt, hogy másoknak ennél is jobban megtetszem és majd elhagyom,

és később bevallotta, hogy 100 féle módon próbálta meg elvenni az önbizalmam szándékosan (milyen a hajam? kövér vagyok edzeni kéne, de azért 180 cm 55 kg voltam és stb.) csak azért, hogy ne érezzem magam jobb nőnek, mint ő amilyen pasiban.


Végül ő csalt meg, de csak egyszer. Örökre elhagytam. Ennek már 5 éve, és azóta is a mai napig nincs senkije, és könyörög ha elér.


Úgyhogy fesd csak ki magad, csinálj, amit szeretnél, senkinek nem vagy a tulajdona.

2019. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
A párod infantilis én nem törődnék ilyen kisfiús nyavalygással
2019. dec. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!