Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem idegesít, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít, hogy a párom ilyen életképtelen?

Figyelt kérdés

Mondom neki, hogy hazafelé vegyen jégkrémet. Elmondom, hogy cartedort, elmondom hogy mindegy milyen ízűt, csak ne csokisat, ne almás pitéset, és ne ilyen egyízűeket. Erre fölhív a pult elől, és felsorolja hogy mik vannak, milyet hozzon? Pedig előtte 10 perce mondtam, hogy MINDEGY.

És mindennel ezt csinálja, állandóan. Másnak is ilyen a párja? Titeket nem idegesítene?


L/23


2020. jan. 13. 19:39
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
80%
Mert leqrod, ha szart visz és nem dughat meg 3 napig.
2020. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
100%

Én is felhívnálak ha azt mondod, hogy milyet ne. Ha azt mondod hogy ilyet, akkor veszek olyat, ha nincs az, de mondasz alternatívát és az van akkor azt veszek (vagy mind a kettő) vagy esetleg hívlak.

De azt hogy ilyet ne azzal sokra nem megyek, felhívnálak hogy ez a választék, milyet szeretnél inkább?? Mert pl viszek vanilliát, de neked pisztácia jobb lett volna és volt az is, csak nem szóltam hogy van. Inkább ezt figyelmességnek nevezném.

Ha valami kell megcsinálom, de nem az hogy ilyet ne. Ha párod küldene le gépkocsi olajat venni, vagy csavart és azt mondja hogy ilyet ne, te azzal kilennél segítve?? Nem lenne benned, hogy inkább felhívod midlőtt inkább pénzt adsz érte?? Hogy biztos jó-e amit veszel??


Szerintem te vagy túl drámai. Ha majd lesz olyan pasid akinek elmondod, hogy ilyet ne és azt fogja megvenni vagy nem is fog megkérdezni semmiről vissza sírod ezt még.


Amúgy nehogy már ettől legyen valaki férfias, hogy tud vásárolni :D Aki meg fúr, farag, heggeszt, szerel, mindent megbarkácsol otthon de boltba nem jár, akkor az kb pláza cica szinten van?? :D

2020. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
95%

Inkább elmondja, hogy mi a választék, mert lehet, ha meghallod a kínálatot valamelyiket jobban fogod kívánni. Ez szemlélet kérdése, én úgy fognám fel, hogy egy figyelmes gesztus. De nem vagyunk egyformák.


De ha ez téged ennyire zavar, minek vagy vele?

Vagy, miért nem veszed meg magadnak a jégkrémed?

2020. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
97%

"Mert leqrod, ha szart visz és nem dughat meg 3 napig.

" :D

Valószínű azért hívott, mert nem volt az amit kértél.

2020. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
85%
Ugh, a DM-ben láttam ilyen pasast, akkora performanszt csinált a vásárlásból... telefonon közben kiabált, hogy ő honnan tudja ezt meg azt, körülírt dolgokat, felolvasott címkéket, de kb. mintha nem tudna olvasni, vagy életében nem látott volna még tusfürdőt. Nekem az ilyen baromi kiábrándító, olyan pici gyerekes.
2020. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:

"Mert pl viszek vanilliát, de neked pisztácia jobb lett volna "


Akkor nem mondom, hogy MINDEGY.

2020. jan. 13. 20:01
 17/61 anonim ***** válasza:
90%
Dr hát nem azt mondtad neki hogy MINDEGY milyet vigyen, hanem volt jopar kikotesed hogy milyet NE vigyen. Sztem a kedvedben akart járni hogy azt viszi amit a legjobban szeretnél. Bárcsak az én pasim lenne ilyen.
2020. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
89%
Én nem vennék neked semmit.
2020. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 A kérdező kommentje:
Na jó, egész pontosan azt mondtam neki, hogy ha van akkor rákoci túrósat, ha nincs jó az erdei gyümölcsös, vagy tiramisu, MINDEGY, RÁ BÍZOM, csak ne legyenek az egyszerű egyízűek, (csoki, vanília, puncs) és az almás pite ízű, mert az almát nem szeretem. Ez nem egyértelmű?? Ennél konkrétabban nem tudom megmondani. És akkor fölhív, hogy van erdei gyümölcsös, tiramisu, brownie, meg még sorolta, akkor melyiket hozza? Mikor mondtam ezek közül kettőt is, a tiramisut, és az erdei gyümölcsöset.
2020. jan. 13. 20:07
 20/61 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy a mindegy, ahogy gondolod, azt csinálsz amit akarsz stb női mondatok a legszörnyűbbek. Kb azzal ér fel mikor érettségin kihúzod a tételt és még a címét se tudod felolvasni rendesen, mert soha nem is hallottál róla. Vagy pl mikor kamiont vezetsz és a rakodó térben van 3 migráns, illegális fegyverek, robbanó anyag, ukrán zárjegyes cigaretta, kokain, egy hulla, melletted egy prosti és megállít a rendőr, gyorshajtásért, lámpa és öv nélkül telefonnal a kézedben.



Inkább sajnálhatnád a párodat hogy csórit így küldöd vásárolni.

2020. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!