Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem idegesít, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít, hogy a párom ilyen életképtelen?

Figyelt kérdés

Mondom neki, hogy hazafelé vegyen jégkrémet. Elmondom, hogy cartedort, elmondom hogy mindegy milyen ízűt, csak ne csokisat, ne almás pitéset, és ne ilyen egyízűeket. Erre fölhív a pult elől, és felsorolja hogy mik vannak, milyet hozzon? Pedig előtte 10 perce mondtam, hogy MINDEGY.

És mindennel ezt csinálja, állandóan. Másnak is ilyen a párja? Titeket nem idegesítene?


L/23


2020. jan. 13. 19:39
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
84%
Tehát egy férfit sért a "mindegy"? Cukorlélek? Mert ha a barátnőimmel megyek sütizni, és azt mondom, "mákos vagy mangós, ha nincs, akkor mindegy", akkor nincs hiszti, meg görcsölés.
2020. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
98%
B+ micsoda problémáid vannak! Én biztos nem élnék együtt egy ilyen sárkánnyal, örülj neki, hogy megkérdezte tőled; a kedvedben akart járni! Idióta kis pcsa vagy, a tipikus példáját testesíted meg annak a nőtípusnak, akit alázni kell a férfiaknak, mert akkor érzed magad nőnek csak. Dobd ki azt a szerencsétlen fiút, hadd szerezzen már magának egy normális lányt.
2020. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
97%
Igazi problemakat hogy oldjatok meg?
2020. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
28%
Az én férjem nem ilyen,rohadt idegesítő lehet egy ilyen pali...
2020. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek vagy vele? Én párom is néha téblábol, de én ezt letudnám annyival, hogy Rákóczi túrós jégkrémet kérek, pont. Ha az nincs, akkor erdei gyümölcsös. Ha az sincs, csak akkor tiramisu.

Kész.

Kapott egy egyértelmű sorrendet, lineárisan halad rajta, és az egyik fagyi biztos lesz a boltban.


Pasiknak egyszerűen kell fogalmazni. Azt mondod mit akarsz, pontosan, semmi körítés, és akkor azt kapod.


De ha ez nálatok ekkora gond, valószínűleg rég nem szereted, csak belekényelmesedtél a híg fosba. Én legalábbis akkor kaptam mindentől idegbajt, amikor már rég szakítani akartam exemmel.

2020. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy milyen, de azért felsoroltál neki egy konkrét kategóriát és két ízt amit nem kérsz.

Nem férfiatlanság az, ha megkérdezi a választékból melyik jönne be neked a legjobban. Lehet csak kedveskedni akart..


Nézd el neki, hogy nem lát bele a gondolataidba.


Amúgy megértem, (mármint gondolom) hogy milyen viselkedést vársz tőle, de az a helyzet, hogy te ezt rosszul kommunikálod.


Az életképtelen pedig totál helytelen kifejezés.. jesszus, csak jó fej akart lenni, hogy azt hozhassa ami neked a legjobban ízlene.


Merd neki kimondani, hogy mit akarsz, ne mellébeszélj, akkor majd úgy fog bánni veled, ahogy azt kérded, de azt en várd, hogy találja ki a gondolatadat, főleg ne úgy, hogy te magad sem tudod mit szeretnél..

2020. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
14%

De most csak én értem, hogy a kérdezőnél nem volt sorrend? Hogy bármelyik jó lett volna neki?


És komolyan, ENNYIT lehet elvárni a férfiaktól? Ennyire együgyűek? Engem sért, hogy ennyire lenézitek őket.

2020. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
84%
Elkudtem a boltba a férjem 2 dologért,fagyasztott sült krumpli és kenyér.Hozott rendes krumplit,zsemlét es minden mást amit nem mondtam.Mehetett újra.Inkább en jarok a boltba.😕😂
2020. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
91%

Nő lètemre mondom egy házisárkány vagy.... Örülj neki hogy felhiv és megkèrdi mégegyszer... Gondolom tudja milyen hisztis pi..a vagy ès nem akarja hallgatni egész este a gyökèr dumàdat meg nem akarja nézni a duzogòs kis fejecskédet...


Ha ez olyan nagy problèma mièrt nem mész le te és veszel magadnak jégkrémet... Nem esne le a gyürü az ujjadròl...


Dobd ki ezt a pasit hadd legyen normális barátnöje....

2020. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
74%

Biztosan nem hívtalak volna fel.

Én voltam a boltba, olyat veszek ami nekem a legjobban tetszik, ha neked is megfelel, akkor eszel belőle, ha meg nem, akkor majd veszel magadnak másnap.


Ha kritizálsz, hogy nem tudtam volna ilyet vagy olyat hozni, akkor meg kiröhöglek.

2020. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!