Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem idegesít, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít, hogy a párom ilyen életképtelen?

Figyelt kérdés

Mondom neki, hogy hazafelé vegyen jégkrémet. Elmondom, hogy cartedort, elmondom hogy mindegy milyen ízűt, csak ne csokisat, ne almás pitéset, és ne ilyen egyízűeket. Erre fölhív a pult elől, és felsorolja hogy mik vannak, milyet hozzon? Pedig előtte 10 perce mondtam, hogy MINDEGY.

És mindennel ezt csinálja, állandóan. Másnak is ilyen a párja? Titeket nem idegesítene?


L/23


2020. jan. 13. 19:39
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
81%

Az én férjem se jó ilyenekben, dea 16 év alatt, amit vele töltöttem, rájöttem, hogy ilyesmi őt nem is érdekli,hogy jégkrém, meg céklaméret, krumpli vagy mirelit krumpli, zsemle vagy kenyér, tojik Ö erre, akár a fejemre is állhatok.

Most már azt is tudom, hogy igaza van: ezek lényegtelen dolgok. Adok egy bev.listát neki, aztán abból főzök, amit tényleg hoz.

2020. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
87%
Biztos vagyok benne, hogy vett volna egyet ugy hogy nem kérdez meg, akkor azon vernéd a palávert, hogy miért nem hívott fel, hát már ennyi törődést se lehet elvárni?
2020. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
72%
Atyauristen! Nem olvastam végig a kommenteket, de ha te 23 évesen már ekkora sárkány vagy, mi lesz veled 43 évesen???? Szerintem engedd el ezt a srácot, megerdemel 1 normalis nőt, de komolyan! Amúgy valószínűleg nem szereted, süt az irasodbol. Engedd hogy boldog legyen valaki mással.
2020. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
71%

Na, menstruál, lehet attól ilyen a kérdező.

Mensikor néha elmegy a nők esze.

2020. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
84%

44#

Ha menzeszelne akkor most azon lenne a vita hogy nem jegyezte meg a parja hogy mien TAMPONT vigyen 😂😂😂

2020. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 A kérdező kommentje:
Tényleg menstruálok éppen, de tamponról mindig gondoskodok magamnak. Mindig van itthon tartalék.
2020. jan. 13. 21:30
 47/61 anonim ***** válasza:
Én örülnék. Én sem vagyok valami határozott, de én azt nem bírom elviselni, aki azt hiszi, jobban tudja, mit akarok, mint én.
2020. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 A kérdező kommentje:
Haha... nem volt vicces, ne erőlködj. :)
2020. jan. 13. 21:57
 49/61 anonim ***** válasza:
71%

De igen,Kérdező, pont olyan vicces,mint az értelmiszinted 23 évesen.

Nehogy már az legyen a bajod,hogy a párod figyelmes,amikor a “bajos” napokban vagy és jó fej akar lenni.

2020. jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
96%
Bocsika, de Te vagy az, aki nem képes megvenni egy doboz jégkrémet magadnak, hanem a párodat küldöd. Most akkor ki az életképtelen? Nagyon nagyon tapló dolog, hogy így kitárgyalod, megalázod a háta mögött. Nem is érdemled meg ezt a férfit.
2020. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!