Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem idegesít, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít, hogy a párom ilyen életképtelen?

Figyelt kérdés

Mondom neki, hogy hazafelé vegyen jégkrémet. Elmondom, hogy cartedort, elmondom hogy mindegy milyen ízűt, csak ne csokisat, ne almás pitéset, és ne ilyen egyízűeket. Erre fölhív a pult elől, és felsorolja hogy mik vannak, milyet hozzon? Pedig előtte 10 perce mondtam, hogy MINDEGY.

És mindennel ezt csinálja, állandóan. Másnak is ilyen a párja? Titeket nem idegesítene?


L/23


2020. jan. 13. 19:39
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
89%
Nincs párom, de ha lenne és ezt csinálná, akkor én örülnék neki. Szerintem csak biztosra akart menni, hogy olyat visz, amilyennek örülni fogsz. Még az 50 éves anyám is fel szokta hívni apámat a boltból, ha apám otthon megkéri, hogy vegyen valami gyümölcsöt, mondjuk almát vagy körtét, de mikor anyám bemegy a teszkóba, akkor látja, hogy van szőlő és barack is, amit apám amúgy jobban szeret, csak nem gondolta, hogy januárban is árulják, úgyhogy nem azt kért. Simán csak a kedvére akar tenni, nincs ebben semmi életképtelenség. Biztos, hogy rövid úton ki is baxxna a párom, ha felhívna, hogy milyen jégkrémet szeretnék és elkezdeném alázni a telefonban, hogy "már mondtam, miért nem lehet megjegyezni???" ahelyett, hogy "a vanília jó lesz, köszi, szia".
2020. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:

"Biztosan nem hívtalak volna fel.


Én voltam a boltba, olyat veszek ami nekem a legjobban tetszik, ha neked is megfelel, akkor eszel belőle, ha meg nem, akkor majd veszel magadnak másnap."


Na így van, én ezt várnám egy férfitől. Legyen határozott!

2020. jan. 13. 20:35
 33/61 anonim ***** válasza:
21%

Ilyen de nem idegesít.

Egyszer kértem meg, hozzon céklát a piacról egy szatyorral elmondtam, hogy apró legyen hamar főljön.

Haza állított egy szatyornyi hatalmas céklával. Másik eset mikor lemaradt az élesztő, mondtam hűtöttet hozzon azt szeretem, hozott szárítottat, mert ezt adták.

Vásárlás nem megy neki, de cserébe a ház körül ellát minden kisebb javítást hibátlanul.

Terhes voltam a gyerekkel, és kínait kívántam, szóltam neki, hogy munkából hazafele hozzon egy kis szezámmagos csirkét rizzsel, az üzletből felhívott, és felsorolta a kínálatot, na akkor kiakadtam :)

Jólelkű, család centrikus és 20 éve együtt vagyunk.

2020. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
74%
De amugy ki is az életképtelen? Szerintem te mert nem tutsz elmenni megvenni azt a jégkrèmet egyedül elvàrod hogy a segged alà tegye...
2020. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
81%

Te nem ilyen típusú pasira vágysz és te se neki való vagy.

Szakíts vele mihamarabb, hogy találjon magának egy kedves értelmes lányt.

2020. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
73%
A pasid papucs, te meg egy akadékoskodó liba vagy. Szép jövőtök lesz.
2020. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
97%

pfff...te beteg vagy a fejeddel szerintem..

de komolyan mondom.

a ferfiaknak pontos info kell... ok nem ertik azt hogy mindegy,csak ilyet meg olyat ne... ha kersz,akkor pontos adatokat mondj.nem gondolatolvasoak...ehhez nem ertenek,fel kene fogni.

ja,meg barcsak ez lenne a vilag legnagyobb problemaja...szanalmas

2020. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
86%

Ppfff....


te sárkány vagy már most, ő meg túl figyelmes.


Az én párom is szokott ilyet, holott határozott nagyon is, nem papucs. Ez szimpla figyelmesség. ( és igenis hívjon fel, ha nincs B terv sem, mielőtt vmi xart hoz ;D)


Elárulok egy titkot: nem csak benne van itt a hiba. HA ennyire idegesít, hogy rákérdez még egyszer, akkor ne azt mondd, hogy mindegy, hanem vázold azt amit szeretnél, te is határozottan.


ha pedig így is idegesít mert retkes eredi gyümölcsös sincs, akkor meg mondd meg neki értelmesen és egyértelműen, hogy téged ez idegesít, és ne hívjon ha azt mondod, mindegy mit hoz, mert akkor mindegy mit hoz és rá van bízva.


De valóban életképtelen lehet szegényke, és nem azért, mert felhív téged ha ott van és elmondja a konkrét választékot, hanem azért, mert egy hisztérika vagy és ezért h_lye, mert ezt még tolerálja. Igazad van.

N

2020. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is csak figyelmes akar veled lenni. Egyébként ha idegesít, hogy nem tudja kitalálni a gondolataid miért nem mész el te magadnak vásárolni? :)
2020. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 A kérdező kommentje:

Én szoktam vásárolni, de egyszer-egyszer a férfi is elmehet.

Egyébként nekem nagyon görcsölt a hasam, ezért otthon voltam, ő viszont edzésen, és mikor vége volt akkor hívtam hogy hazafelé légyszi hozzon jégkrémet. Nehogy már ennyit ne lehessen elvárni...

2020. jan. 13. 21:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!