Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem idegesít, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít, hogy a párom ilyen életképtelen?

Figyelt kérdés

Mondom neki, hogy hazafelé vegyen jégkrémet. Elmondom, hogy cartedort, elmondom hogy mindegy milyen ízűt, csak ne csokisat, ne almás pitéset, és ne ilyen egyízűeket. Erre fölhív a pult elől, és felsorolja hogy mik vannak, milyet hozzon? Pedig előtte 10 perce mondtam, hogy MINDEGY.

És mindennel ezt csinálja, állandóan. Másnak is ilyen a párja? Titeket nem idegesítene?


L/23


2020. jan. 13. 19:39
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
100%

48#


Èn jòt nevettem😂😂😂


Elképzeltem a szituáciòt 👀👀


Szegèny pasi🤔

2020. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
10%
Bocs de csináltok belőlünk sárkányt. Nem vagytok figyelmesek tisztelet a ritka (meleg/ biszex) kivételnek.
2020. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kérdező. Ha ezt a pár mondat fikázást a pasidról inkább neki mondtad volna, akkor már rég szinglik lennétek mindketten. Te megszabadultál volna egy "életképtelen" pasitól, ő meg egy született anyóstól. :) Be kell látnotok, hogy egyszerűen nem vagytok egymáshoz valók, ráadásul te nem tiszteled és szereted a srácot. Engedd el őt, jobban jártok mindketten.
2020. jan. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
#54-es vagyok. Az előző üzenetben csak azt akartam jelezni, hogy kívülállóként napestig lehetne sorolni a jelzőket veled kapcsolatban: sárkány, hárpia, született anyós, a pasiddal kapcsolatban: életképtelen, lúzer, anyuci pici fia...stb. Ez tök lényegtelen, sőt az is, hogy melyik igaz és melyik nem. A lényeg az, hogy nem illetek össze. Erre te hamarabb rájöttél, mint a pasid, szóval neked kell lépned, mert ellenkező esetben mindketten szenvedni fogtok. A körülmények ellenére minden jót neked.
2020. jan. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
72%

Fú szegény srác... Mármint nem miattad, hanem ő biztosan kedves és figyelmes szeretne lenni, de mellé lő.


Próbáltad neki már mondani, hogy legyen kicsit határozottabb? Ugyanis sokat segíthet a dolgokon szerintem... Én mindig mindent megkérdeztem a páromtól, mert más kapcsolatomban szerették a nők, hogy figyelmes vagyok, és nem kell beérniük az én szóló döntéseimmel. Viszont a jelenlegi kapcsolatomban ez full balul sült el, mert ő is folyton kiakad, mennyit kérdezek folyton, meg nem tudok dönteni szerinte. Ez egyáltalán nem igaz, csak próbáltam volna kitalálni, hogy ő mégis mi a fenét akar, de már rájöttem, hogy azt, hogy egy kicsit irányítsák a történéseket körülötte. Ez amúgy nem baj szerintem, a nők szeretik a határozottságot, meg a talpraesettséget - ki ne szeretné - csak szerintem elég sok srác nem gondol ebbe bele, hogy milyen lúzrnek tűnik, ha mindenben a nő kezébe adja a döntést.


Lényegében nem sak téged idegesít, mert az én páromat is, de elmondta, azóta nem kérdezek mindenre 500szor, meg már elég ideje vagyunk együtt, hogy tudjam mit szeret. De amúgy ez is ilyen női dolog, hogy ha én döntök, és neki pont nem jó, akkor akár képes összeveszni. (Példaképp megtörtént nem olyan rég, hogy nem tetszett a pizza, amit rendeltem...)

2020. jan. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
Nem, sokkal elnezobb vagyok a szerelmemnel es ha o szivessegbol elmegy nekem barhova, vesz nekem barmit es meg meri kerdezi veletlen meg egyszer hogy mit tegyen meg szivessegbol nem orditom le a fejet, ha ezt tennem nem a szerelmem lenne hanem a beosztottam.
2020. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:

Elmondtad neki, hogy mindegy milyen ízű, csak ne csokis, ne almás pite,ne vanília, ne ez, ne az.. De hozhat ezt vagy azt..

Talán előbb döntsd el magadban hogy milyet ennél. Utána hívd fel, hogy vigyen jégkrémet, Cartedor, vagy tiramisu vagy erdei, ha nincs nem kell. És így jártál.


Gondolom csóri már ismer hogy milyen vagy, és annyira tart tőled, hogy a felét elfelejtette annak amit mondtál, mire a bolthoz ért.

Gondolta inkább felhív nehogy rosszat vigyen,és neki állj vernyogni. Hát szegény nem úszta meg a hisztidet.

Én a helyében tuti hogy haza érve hozzád vágtam volna a dobozt, de ha már a telefonba kezded a hisztit nem is vinnék a helyében.


Páromnak elmondom ha kell valami, ha az nincs akkor mi, ha az nincs akkor semmi, és ennyi..

2020. jan. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
61%

Januárban jégkrém?


Na mindegy.


"A kérdező kommentje:


"Biztosan nem hívtalak volna fel.



Én voltam a boltba, olyat veszek ami nekem a legjobban tetszik, ha neked is megfelel, akkor eszel belőle, ha meg nem, akkor majd veszel magadnak másnap."



Na így van, én ezt várnám egy férfitől. Legyen határozott!"


Tehát ha hazavitt volna egy almáspitéset, és ezt mondja: "Én voltam a boltba, olyat veszek ami nekem a legjobban tetszik, ha neked is megfelel, akkor eszel belőle, ha meg nem, akkor majd veszel magadnak másnap." Akkor elaléltél volna, hogy micsoda FÉRFI?

2020. jan. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
Szerintem csak téged idegesít! Engem legalábbis nem 😂
2020. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Szegény srác. xd
2020. jan. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!